Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
AlfaRomeo 159 rezerves daļas
Autors Ziņojums
Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AlfaRomeo 159 rezerves daļas 
Tā kā šajā pavasarī mūsu ceļi šķirās Crying or Very sad, tad palikuši nelieli krājumi ar rezerves daļām, kuras bija sagādātas nebaltai dienai... varbūt kādam tās interesē vairāk nekā mani šajā brīdī.

Tad nu sarakstiņš:

1, Mazlietoti aizmugures atstarotāji (tā kā man bija notonēti, tad šie uzlikti 4x uz TA)



Cena: 10,-EUR

2. Atslēgas detaļa (3D printēta, kaut kad pasūtīju, bet tā arī nenomainīju)



Cena: 10,-EUR

3. Lietoti priekšējie plaukti, lodbalsti svaigi restaurēti (nē, ne jau ar kuvaldas sitienu, bet gan normāli izjaukti un pēc tam pārlasīti). Visas pārējās bukses normālā stāvoklī. Pilnai laimei vienai pusei jāiepresē jauna lielā bukse (kods: TEDGUM -34-A038) un būs pilns komplekts. Protams, ja ticība neļauj likt restaurētus, tad jāpērk jauni...



Cena: 75,-EUR/ GAB.

4. Lietotas BOSH kvēlsveces darba kārtībā (nomainīju, jo iepriekšējais īpašnieks bija tādas salicis, kaut gan manam motoram vajadzēja garākas.) Kods: 0250203001 11V



Cena: 15,-EUR/5 GAB.

5. Lietoti amortizātori ar vienu atsperi. Teorētiski tai vajadzētu būt Ti atsperei, bet kā ir īstenībā, to es nezinu (varbūt kāds atšifrēs pēc krāsu koda), jo iepriekšējais īpašnieks bija mainījis (es viņus nomainīju, jo vienai atsperei nolūza viens vijums, tā kā nopirku atsperes komplektā ar amortizātoriem, tad tādus arī uzliku)



Cena:35,-EUR/komplekts

6. Lietots Blue&Me bloks (iegādāts eksperimentiem, joprojām darba kārtībā)



Cena: 45,-EUR

Tas pagaidām viss, cenas norādītas vēlamās, ja kādi priekšlikumi, esmu gatavs tos uzklausīt.


_________________
LANCIA Delta 3
AlfaRomeo Giulietta
FIAT Barchetta
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database