Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Stuures pastiprinaataajs aukstumaa nelabi kjeerc!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Embarassed
a ja salonaa kaut kas no priekshas diic? Uzsilst un nediic... That's the same?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Embarassed
a ja salonaa kaut kas no priekshas diic? Uzsilst un nediic... That's the same?


salona ventilators?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ē, a ko darīt, ja no rīta piešķīlu - viss ok, pabraucu kādu gabaliņu un pēkši stūre palika smaga un visa eļļa tepiķa pie kājām??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Teorētiski, tas skaitoties rūpnīcas atsaukums.
To itkā AR dīleriem garantijas kārtībā (neskatoties uz auto vecumu) esot jānovērš.
Vai tas tā ir un AI to tā arī uz garantijas pamata darīs - hvz. Bet apvaicāties par to var.
Elbem bija infa, kurā tika skaidri un gaiši pateikts, ka tas esot rūpnīcas atsaukums kurš garantijas kārtībā esot jānovērš...
Bet alternatīvav - braukt pie Sašas un remontēt.
Toties grīda mašīnai ILGI ILGI nerūsēs... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Reku pat atradu:

elbee rakstīja:
ievaacot ar vien vairaak info par Alfa 166, noskaidrojaas arii probleema ar stuures reiku, kuras shkjidrums izliist uz kaajaam- oficials atsaukums. teoretiski diileriem shie defekti jaasedz neatkariigi no auto vecuma, garantijaam utt. bet nu peec 2001. gada marta visam buutu jaabuut chih pih Smile


Recall:       No. 2 of 2
Recall Ref:     R2001/058
Exact Model:     
Description:     POWER ASSISTED STEERING CONCERN
VIN:     TO BE ADVISED
Build Date:     1st January 1998 to 31st March 2001
Numbers:     2260
Defect:     Possible failure of low pressure power steering pipe connection with leakage of fluid and loss of power assistance.
Action:     Recall affected vehicles, replace all high and low pressure oil supply and return pipes. Replace oil cooler and refill system with ugraded specification PAS oil.
Launch Date:     30 April 2001



_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Teorētiski, tas skaitoties rūpnīcas atsaukums.
To itkā AR dīleriem garantijas kārtībā (neskatoties uz auto vecumu) esot jānovērš.
Vai tas tā ir un AI to tā arī uz garantijas pamata darīs - hvz. Bet apvaicāties par to var.
Elbem bija infa, kurā tika skaidri un gaiši pateikts, ka tas esot rūpnīcas atsaukums kurš garantijas kārtībā esot jānovērš...
Bet alternatīvav - braukt pie Sašas un remontēt.
Toties grīda mašīnai ILGI ILGI nerūsēs... Very Happy


Jā, es Tavā vietā gan papļāpātu ar autoitalia Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pieskiljot mashiinu dzirdams uzjautrinosh troksnis no labaas prieksheejaas puses, tur kur generatora un citu briinumriiku siksna. Dzjiik-DZjiik-Dzjiik. Kes ke see?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
semis rakstīja:
Ē, a ko darīt, ja no rīta piešķīlu - viss ok, pabraucu kādu gabaliņu un pēkši stūre palika smaga un visa eļļa tepiķa pie kājām??


nu tas i psc. 10 dienas apakalj tiki briidinaats par shito pasaakumu, oga pat ieteica dazhaadus risinaajumus. tagad zvans Auto Italia kaa vieniigajam oficiaalajam paarstaavim, lai noveersh oficiaali atziitu defektu. droshvien uzreiz ar Lauri, servisa vadiitaaju, jaarunaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
semis rakstīja:
Ē, a ko darīt, ja no rīta piešķīlu - viss ok, pabraucu kādu gabaliņu un pēkši stūre palika smaga un visa eļļa tepiķa pie kājām??


nu tas i psc. 10 dienas apakalj tiki briidinaats par shito pasaakumu, oga pat ieteica dazhaadus risinaajumus. tagad zvans Auto Italia kaa vieniigajam oficiaalajam paarstaavim, lai noveersh oficiaali atziitu defektu. droshvien uzreiz ar Lauri, servisa vadiitaaju, jaarunaa


baigi interesanti kaa shis seriaals turpinaasies  Very Happy  Ko teiks AI.... Gaidam turpinaajumu  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cerams, ka es kludos savas prognozes ... Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Pieskiljot mashiinu dzirdams uzjautrinosh troksnis no labaas prieksheejaas puses, tur kur generatora un citu briinumriiku siksna. Dzjiik-DZjiik-Dzjiik. Kes ke see?

Man arī tāds troksnis ir parādījies(līdzīgi kā Golfiem, kad siksna čīkst), kad iedarbina tad lielāks, pēc tam paliek mazāks, bet pilnība nepazūd nekad. Troksnis ir tikai tad kad motors strādā tukšgaitā, un cik pats varēju konstatē, tad tas nāk no kondicioniera kompresora(ceru ka pareizi to nosaucu). Kas varētu būt par lietām, un cik tas ir nopietni?  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
Trax rakstīja:
Pieskiljot mashiinu dzirdams uzjautrinosh troksnis no labaas prieksheejaas puses, tur kur generatora un citu briinumriiku siksna. Dzjiik-DZjiik-Dzjiik. Kes ke see?

Man arī tāds troksnis ir parādījies(līdzīgi kā Golfiem, kad siksna čīkst), kad iedarbina tad lielāks, pēc tam paliek mazāks, bet pilnība nepazūd nekad. Troksnis ir tikai tad kad motors strādā tukšgaitā, un cik pats varēju konstatē, tad tas nāk no kondicioniera kompresora(ceru ka pareizi to nosaucu). Kas varētu būt par lietām, un cik tas ir nopietni?  Sad


nezinu vai kaa nomierinaashu, bet man tas troksnis ar liidziigiem simptomiem paraadiijaas pie -27 un pazuda peec taa kad es Arfilaa ieleeju sinteetiku stuures pastiprinaataajaa...pazuda uz neatgrieshanos....es ceru  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:

nezinu vai kaa nomierinaashu, bet man tas troksnis ar liidziigiem simptomiem paraadiijaas pie -27 un pazuda peec taa kad es Arfilaa ieleeju sinteetiku stuures pastiprinaataajaa...pazuda uz neatgrieshanos....es ceru  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Nu man ir kondicionierim tā skaņa manuprāt, bet sākās viss tas iespējams pie tiem pašiem lielajiem aukstumiem, tikai toreiz pēc iedarbināšanas pēc kāda laika pazuda, tagad ir konstanti visu laiku

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hvz kaads tieshi jums tas dziik dziik diizk ir, bet riskeeshu minmeet, ka chiikst gjeneratora siksna. jaamaina, protams, kopaa ar visiem rulljiem Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uz cik tas prieks pavelk apmēram?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database