Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Nākošais
Mani nedarbi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Mani nedarbi 
Šajā topikā piedāvāju pastāstīt par saviem stulbumiem, ko esi savārijis braucot ar savu mīļo AR
Būšu pirmais Sad

 Karoce bilo delo nocju, delat' bilo neh.... braucu mājās no darba, nogriezos no Katedrāles un Merķeļa ielu virzinā uz vanšu tiltu. Braucu, lūru uz luksaforu blin Sad zaļais, bet javna nepaspēšu !!! Bet es tacū kings ahu.... vajag man !!!!! Paspēt !!!!! Tipa dzeltenajā ielidoju krustojumā, kurā man vajag pa kreisi, piz..... atrums nezinu cik bija, bet nu laikam kādi 80km/h bija Sad griežu a saķeres nav, griežu atpakaļ, lai tiktu pareizaja traektorijā nu tipa taisni braukt. Laukums bija maziņs un var teikt ielidoju taisni Kongresa parkā !!!! Ja nebūtu stūri griezis atpakaļ pa labi, tad domāju reklāmas apaļais stabs būtu mans  Evil or Very Mad Pārlidoju apmalei pāri. Nu vot rezultāts>>> kreisajā pusē diski kirdik, riepas sānos cauras (kirdik), labās priekšējās puses disks arī kirdik. Diskus vajag valcēt.
 Ko darīt  Exclamation  Question Saucu evakuātoru (30 Ls) vedu uz valmieras ielu 24h riepu darbnīca. Riepas nopirku divas gad. 40Ls. Valcēt disku 10-15 Ls par gabalu.
Jā pats galvenais, hadenei izskatās un izklausās viss normāli  056 Skaņas jaunas neparādijās, graboņas nav un arī stūres mehānizms stādā kā iepriekš. Stūri nevelk ne uz vienu pusi, atlaižu stūri, mašīna brauc tasni

 Naktī sievai neteicu, pateicu no rīta. Bija morālais  fuck  fuck

Karoče es esmu daunis  Exclamation  Exclamation  Exclamation Nu nah man vajag mūžīgi lidot kautkur  Exclamation  Question  Exclamation  Question

 Arrow Morāle >>> Gagarin doļetalšja es dojezdilsja  Exclamation  Exclamation  c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par sho nesen spriedeleejaam ar vienu praatiigu cilveeku. Diezgan ilgi. Un tomeer pie kompromisa nonaacaam. Lidot vajag. Ja grib. Bet... ar PRAATU! Smile

PS: shitaadi gadiijumi man ir bijushi kaadi ~20 Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man peec Alfas pirkuma sanaaca ieraut kautkaadaa bedree uz Ogres apvedcelja. Riepai pumpa, disks uz valceeshanu, hadenei nekaa - es veel naakamaa dienaa braucu pie Sashas un teicu, kaa man izgajis - vinsh tikai rokas noplaatiija, ka hadenei tanii puse pilniigi nekaa. Nezinu vai palaimeejaas vai arii hadene Alfai tomeer nav gluzji punkjaina.
Bet par manu Beachboys pasaakumu noteikti esiet lasiijushi iAuto Very Happy
Iiso roku deelj nevaru atrast linku un paarplubiceet.



Pēdējoreiz rediģējis Trax Fri Feb 16, 2007 4:49 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Man peec Alfas pirkuma sanaaca ieraut kautkaadaa bedree uz Ogres apvedcelja. Riepai pumpa, disks uz valceeshanu, hadenei nekaa - es veel naakamaa dienaa braucu pie Sashas un teicu, kaa man izgajis - vinsh tikai rokas noplaatiija, ka hadenei tanii puse pilniigi nekaa. Nezinu vai palaimeejaas vai arii hadene Alfai tomeer nav gluzji punkjaina.
Bet par manu Beachboys pasaakumu noteikti esiet lasiijushi iAuto Very Happy


Neesmu lasījis. pārpublicē!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eu a šito topiku moš vajadzētu pārnest uz... nu uz turieni? Lai nav tā ka kāds nelabvēlis no malas pēc tam...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
eu a šito topiku moš vajadzētu pārnest uz... nu uz turieni? Lai nav tā ka kāds nelabvēlis no malas pēc tam...


Vispār pareizi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es labāk vispār neko neko neteikšu... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Nezinu vai palaimeejaas vai arii hadene Alfai tomeer nav gluzji punkjaina.
.

Par hadeni varētu piekrist

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu man, paldies dievam nekas tāds ar AR pagaidām nav gadījies, laikam, tāpēc ka tādos gadījumos braucu ar savu maziņo (fiat Punto) bet ar to tikko bija līdzīgi sanācis, tikai ne ar tik laimīgām beigām. plaukts uz pusēm, granāta nelietojama, disks metams ārā un jaunu gumiju vajadzēja, kopumā kkur uz 150 Ls ielidoju + vēl ar riepu spārnu salociju  Sad  kkas jādomā, ko darī ar to  Sad  bet visprikolīgākais bija tas, ka pusass palika uz brauktuves, tur tāds mehānisms, ka man mute palika vaļā un par mani rča visi aculiecinieki, kad ieraudzīja pusasi uz ietves  Razz  bet stūres iekārtai nekas un arī pati pusass vesela  Very Happy




nu ir jau tas stulbi, bet man ir neliela atruna uz ielas bija izsnidzis sniegs un asfalts nebija redzms Sad nakts + nav tīrīts  Sad  bet priecājos ka nepaņēmu AR  Exclamation  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirmajā bildē es skatos, ka tiešām priecājies  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar pusasi rokās  Laughing  raudāt kkā negribējās, kam negadās  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nesen uz Rīga-Jelgava šoseja uz 200km/h uzspiedu, bet laicīgi sabremzēju, pa pretējo joslu menti brauca.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienmeer jau griibaas riskeet... bet ne vienmeer tas attaisnojas... teikshu ka gandriiz nekad! Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pratigais rakstīja:
Vienmeer jau griibaas riskeet... bet ne vienmeer tas attaisnojas... teikshu ka gandriiz nekad! Rolling Eyes


Nu prātīgais super IMO  smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Finansiaali noteikti ne. Savukaart ir zinaama ljauzhu dalja, kas bez riska nespeej dziivot. Niikuljo un mirst leenaa naavee... Nu tad... par vinjiem! Smile  drink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database