Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Nākošais
Mani nedarbi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Braucu uz savu stāvvietu, mazliet steidzīgāk neka citas reizes. Steidzīgi bez jebkāda iemesla...

Nogriežos no ielas uz piebraucamā ceļa, pa to arī īpaši lēni nebraucu.
Mašīnas uguņos - redzu divi cilvēki neko apkārt neskatoties mēģina šķērsot brauktuvi.
Diezgan staruji bremzēju. Pie reizes pārslēdzot ātrumu uz leju. Motors skaļi ierūcas.
Ja vaidzētu apstāties - apstātos vismaz kādus metrus 15 pirms tiem gājējiem, kas apkārt neskatās...

Mašīnas uguņos redzu, ka meitene dikti sabīstas, bezmaz palecas...
Traki! Savā steigā viņu kārtīgi pārbiedēju... Tiesa, pieļauju, ka viņas bailes nebūtu ne uz pusi tik lielas, ja kaut mazliet esot uz brauktuves gājēji pievērstu uzmanību tam, kas notiek apkārt...
Jūtos stulbi! Nobiedēju cilvēkus nevietā, un tie nobijās no nekā...

Meiča ar puisi šķērso bruktuvi, un iekāpj tās malā pieparkotajā auto, es iebraucu parkingā.
Eju ārā, un dodos mājup, dzirdu tie pebrauc man blakus - paskatos - meitene ir pie stūres. Speciāli piebremzē, lai palūkotos uz mani, bet viņas sejā naids. Kāpēc? Tāpēc, ka šķērojot brauktuvi nepaskatās apkārt? Par to, ka tuvojošos auto pamana pārāk vēlu?
No vienas puses viņu saprotu, no otras nē...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
peedeejaa laikaa, manupraat, saacies taads stils "es te paarieshu ielu, paareejie pagaidiis". visreaalaakie ir tie kadri kas paskataas uz Tevi, uztaisa pofigistisko grimasi un leeni soljo!!!  Mad


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
peedeejaa laikaa, manupraat, saacies taads stils "es te paarieshu ielu, paareejie pagaidiis". visreaalaakie ir tie kadri kas paskataas uz Tevi, uztaisa pofigistisko grimasi un leeni soljo!!!  Mad


nu šeot vairs gluži iela nebija un sevi par baltu un pūkainu nosaukt arī negribētos
pa to celiņu nācu > 50. Tā nav tāda ikdienišķa parādība tur (tkai es ta reizēm nāku iekšā parkingā)
ja mani manītu laikus viss būtu štokos
vai arī, ja es brauktu kādus 20-30 km/h...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
peedeejaa laikaa, manupraat, saacies taads stils "es te paarieshu ielu, paareejie pagaidiis". visreaalaakie ir tie kadri kas paskataas uz Tevi, uztaisa pofigistisko grimasi un leeni soljo!!!  Mad


atšaut šitādus violent , turpat uz zebras vai kur citur Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kad es mēģinu kautkur šķērsot brauktuvi, es rēķinos, ka var nākt kāds atsaldēts bembists, mocits, ātrie vai menti pa sarkano utml....veselībai palīdz Wink

arī par frāzi "ja es braucu uz maksimālo atļauto, mani nevienam nav jāpdzen" man ir viedoklis  smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai kāds var ieteikt, ko darīt situācijā, ja no rīta atnāc pie savas bellas, bet priekšā nolikts fucking Volvo tā c ka atstarpe starp mašīnām ir mazāka nekā manas skaistules gabarīti? Shocked  Nu labi, ir mana bella skaista, bet ne tik slaida, lai izlīstu pa 1.3m šauru spraugu.
Vienīgais, kas man nāca prātā, bija izmantot blakus esošās miskastes saturu un sakrāmēt to uz Volvo spoguļiem un aiz logu tīrītājiem.wtf Žēl, ka musari bija nesen izvesti, līdz ar to vairāk par 3 maisiem nebija ko krāmēt.
Tā nu "mēs" bijām spiesti jāties atpakaļgaitā pāri borģūrai ar raksturīgiem plastmasas-metāls-betons strīķēšanās skaņas efektiem... Sad
Ko darīt? Saukt CP vai MP? Atrast kādu naglu? Pamētāties ar ķieģeļiem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man domāt ka CP šādā situācijā neko nelīdzēs.Tādus mērgļuz maz kas var izārstēt.Nu varbūt ja nu vienīgi flame  bazars  violent  violent  violent  wtf


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man kaareiz shobriid staav vaartiem priekshaa(atkal).  Mad meegjinu izdomaat kas buutu riebiigs izdaraams. pirms 2 nedeeljaam pashvaldiibas mentam prasiju ko lai taadaa situaacijaa dara- shamais atbildeeja ka jaazvana vinjiem. probleema tikai taa, ka shie no 10:00 saak straadaat!!!  Evil or Very Mad  BTW- ja nostaajas priekshaa vaartiem un kaads kas netiek aaraa izsauc mentus, tad 10Ls vietaa vainiigajam sods 20Ls. mazs, bet tomeer priecinsh.  Laughing


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un ja viņš paspēj aizlaisties,tad par viltus izsaukumu jāmaksā kam? Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) iespert volvo, lai sāk gaudot un pagaidīt saimnieku.
2) mierīgi izskaidrot situāciju un palūgt aizvākties
3) ja 1) un/vai 2) nestrādā, zvanīt policijai.
Pārējais viss būs tikai "dvēseles dzesēšanai" - tb no miskastes krāmēšanas kļūs vieglāk uz mirkli ap sirdi, bet volvo no tā nepazudīs, turklāt var pats atrauties par svešas mantas tīšu bojāšanu (gadījumos ar saspārdītiem spoguļiem, sadurtām riepām, salauztām logu slotiņām utt.) Un tā jau būs kriminālatbildība. Juristi neļaus man samelot.

Vakar Stockmann "graben-graben" jeb pastāvīgo klientu izpārdošanas dienā augšējā stāvā kādam izcili pofigistiski un debīli noparkotam TLC nez kādā veidā bija uzradies "mīkstais", nolocīts kreisais spoguiis un svaiga švīka lakotajā sānā Twisted Evil
PS: nu jau katru rītu regulāri Ausekļa ielas un Sakaru ielas rajonā browzē MP Panda un līmē "plāksterus" visiem pēc kārtas. super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
man kaareiz shobriid staav vaartiem priekshaa(atkal).  Mad meegjinu izdomaat kas buutu riebiigs izdaraams. pirms 2 nedeeljaam pashvaldiibas mentam prasiju ko lai taadaa situaacijaa dara- shamais atbildeeja ka jaazvana vinjiem. probleema tikai taa, ka shie no 10:00 saak straadaat!!!  Evil or Very Mad  BTW- ja nostaajas priekshaa vaartiem un kaads kas netiek aaraa izsauc mentus, tad 10Ls vietaa vainiigajam sods 20Ls. mazs, bet tomeer priecinsh.  Laughing


Ūja, no 10:00! Es katru rītu redzu šos ap/pirms 9.00 no visa spēka līmējam plāksterus Sakaru ielā uz vella paraušanu.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bija reiz manai paziņai arī situation  Laughing
Viņa aizbrauca ciemos un atstāja mašīnu uz ielas! Burtiski pēc 2h mašīna bija iespiesta ka abās pusēs bija atstāti kādi ~20cm! Nu neko.. pīpināja, taurēja un bļaustījās līdz nelabumam! Kāds kaimiņš sadzirdēja un pateica, lai pieklust, jo mašīnas īpašnieki jautrā pulkā aizbrauca uz Jūrmalu (droši vien ar vilcienu  Laughing ) un viņa pārkāpa nerakstīto likumu par stāvēšanu pie viņu mājas! (Bet kur svešs cilvēks to var zināt)! Viņai apnika un izsauca PP un CP... šamie atbrauca un konstatēja faktu, ka tur nav nekāda likumpārkāpuma - administratīvi sodu nevar uzlikt! Viņai ieteica izsaukt MP, jo viena no mašīnām stāvēja zālienā ar vienu riteni! Atbrauca MP un pateica, ka viņi nav tiesīgi uzlikt sodu bez auto īpašnieka klātbūtnes, bet par cik viņi sauļojās kaut kur pludmalē, valsts vīri pateica, ka negaidīs! Tā nu no likumiskā aspekta neko viņiem izdarīt nevarēja!  Laughing


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bums bums un prom, ko tur daudz njemties Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
bums bums un prom, ko tur daudz njemties Wink


Tu gribi teikt aizbraukt no CSN vietas  Laughing  Razz  Tas ir rupjš pārkāpums c


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu šai gadījumā gan, es teiktu, ka dāmītei nav īsti taisnība. Mēģināšu pamatot.
1) man arī nepatīk, ka visādi nepazīstami lohi sabrauc pie mājas un noliek mašīnas manā vietā, pie tam ne tā, kā to ir pieņemts darīt.
2) tādēļ, ja es pats dodos kaut kur ciemos, kur ir "savāda" situācija ar parkingu, vienmēr painteresējos vai ir ok tur un tā likt to auto. Lai nav "pārsteigumu" Smile
3) 20cm abās pusēs ir pilnīgi pietiekams attālums, lai izgrozītos Evil or Very Mad Ja kāds(-a) ir slinks grozīt stūri, tad labāk lai sēž mājās. Nekur pasaulē ļaudis nav tik izlaidušies ar parkošanās distancēm kā šeit. Imo centrā salīstu vismaz par 30-40% vairāk mašīnu, ja katrs neparkotos pēc principa "lai ar vienu griezienu, nedodot atpakaļ tiek ārā" Twisted Evil Dažreiz tiešām kliegt gribas, kā viens otrs liek mašīnas. violent


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database