Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Nākošais
Mani nedarbi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:


Ūja, no 10:00! Es katru rītu redzu šos ap/pirms 9.00 no visa spēka līmējam plāksterus Sakaru ielā uz vella paraušanu.


telefons no 10iem saak straadaat.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt i izgrozīties varēja.. pats jau es arī neriskētu  Rolling Eyes  Bet ja kādu ņechajna piespiestu, tad es būtu vainīgs  Embarassed
Tad jau jānošauj arī mani  Cool  Jo tagad, kad man ir GTV es perpendikulārajās stāvvietās lieku mašīnu dioganāli (nu čutj ieslīpi)... lai man blakus tuvumā neviens nenostātos un neapdauzītu krāsu  Razz  Durvis GTV arī pagras.. pašam arī vieglāk iekāpt izkāpt...   Twisted Evil


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Bija reiz manai paziņai arī situation  Laughing
Viņa aizbrauca ciemos un atstāja mašīnu uz ielas! Burtiski pēc 2h mašīna bija iespiesta ka abās pusēs bija atstāti kādi ~20cm! Nu neko.. pīpināja, taurēja un bļaustījās līdz nelabumam! Kāds kaimiņš sadzirdēja un pateica, lai pieklust, jo mašīnas īpašnieki jautrā pulkā aizbrauca uz Jūrmalu (droši vien ar vilcienu  Laughing ) un viņa pārkāpa nerakstīto likumu par stāvēšanu pie viņu mājas! (Bet kur svešs cilvēks to var zināt)! Viņai apnika un izsauca PP un CP... šamie atbrauca un konstatēja faktu, ka tur nav nekāda likumpārkāpuma - administratīvi sodu nevar uzlikt! Viņai ieteica izsaukt MP, jo viena no mašīnām stāvēja zālienā ar vienu riteni! Atbrauca MP un pateica, ka viņi nav tiesīgi uzlikt sodu bez auto īpašnieka klātbūtnes, bet par cik viņi sauļojās kaut kur pludmalē, valsts vīri pateica, ka negaidīs! Tā nu no likumiskā aspekta neko viņiem izdarīt nevarēja!  Laughing


20 cm uz abaam puseem? Tad jau riktiigi daudz vietas. Ja pazinjai slinkums groziit stuuri, tad lai peerk Alfu. Par to, ka regulaari  naakas stuuri pagroziit un pabraukaat uz priekshu-atpakalj, tas normaali. Panjem shu no darba dazhus iipashi riebiigus shkjidrumus liimes uc. tehniskos shkjidrumus, kas pat mazaa daudzumaa speej buut iipashi riebiigi. Tas taa, gadiijumam, ja veelreiz tas volvo liidziigi izpildiisies.

Un MP tochna patiik straadaat virsstundas, jo pie manis (jaunaas Gjertruudes bazniicas apkaime) no riitiem regulaari saliimeeti plaaksteri visien apstaadiijumos staaveetaajiem, visiem ieksh 15min staavvietu nakshnjotaajiem utt..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Varbūt i izgrozīties varēja.. pats jau es arī neriskētu  Rolling Eyes  Bet ja kādu ņechajna piespiestu, tad es būtu vainīgs  Embarassed
Tad jau jānošauj arī mani  Cool  Jo tagad, kad man ir GTV es perpendikulārajās stāvvietās lieku mašīnu dioganāli (nu čutj ieslīpi)... lai man blakus tuvumā neviens nenostātos un neapdauzītu krāsu  Razz  Durvis GTV arī pagras.. pašam arī vieglāk iekāpt izkāpt...   Twisted Evil


manaa gadijumaa izgroziities NEVAR. tur nav vietas un traucee debili aizveesturiskie stabinji.

sazvaniju veelreiz mentus- noskaidroja ka autinsh regjistreets Bauskaa- taatad nespiid sadabuut rokaa. sviests kaut kaads!  Mad


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pag, vai tad mūsdienās kāds auto reģistrē Rīgā? kāda jēga maksāt vairāk par Octu? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es te paraudāšu. Viens vecis man prekšijo bamperi un resti uz pilnīgu apmainīšanu aizsūtījis.  Mad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Iebraucis atpakaļgaitā manai mašīnai uz priekšu  Crying or Very sad

Kāds bijis no Baltikum atlīdzināšanu saņemis? Kā labi viņi strādā?  Confused


_________________
USB Flash drives
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Drošvien jau nto reizi atkārtošos, bet, ja tev ir normāla KASKO firma, tad vari caur viņiem kārtot.
Vismaz man sanāca viss ļoti labi, kad griezos pie Seesam par OCTA gadījumu, un viņi jau tur tālāk paši piedzina no Balvas (vai kautkādas ~tādas firmeles)


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Drošvien jau nto reizi atkārtošos, bet, ja tev ir normāla KASKO firma, tad vari caur viņiem kārtot.
Vismaz man sanāca viss ļoti labi, kad griezos pie Seesam par OCTA gadījumu, un viņi jau tur tālāk paši piedzina no Balvas (vai kautkādas ~tādas firmeles)


Man KASKO BTA, viņi atsakas palīdzēt. Gaidīšu lēmumu no Baltikum, ja nekas nerisināsies, tad vajadzes spiest BTA.

Kurš te bamperus tirgo? ... ai.. būtu smiekligi jā nebūti tik skumji  Evil or Very Mad


_________________
USB Flash drives
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Jo tagad, kad man ir GTV es perpendikulārajās stāvvietās lieku mašīnu dioganāli (nu čutj ieslīpi)


pareizi, tas ir vieniigais GTV parkoshanas veids, otra iespeeja ir vistaalaakais stuuris, kur neviena cita nav un arii diognaali, lai kaads neiedomaajas piebraukt blakus Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
pareizi, tas ir vieniigais GTV parkoshanas veids, otra iespeeja ir vistaalaakais stuuris, kur neviena cita nav un arii diognaali, lai kaads neiedomaajas piebraukt blakus Wink


Kas gan sargās, ja ne pats sevi  Cool  Es to parkošanās manieri ātri apguvu, kopš man uz durvju maliņām sāka paradīties BMW un FolksVāgenu krāsa  Laughing


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Slonze rakstīja:
Man KASKO BTA, viņi atsakas palīdzēt. Gaidīšu lēmumu no Baltikum, ja nekas nerisināsies, tad vajadzes spiest BTA.


Man arī BTA Kasko.. tikai nesakiet, ka viņiem slikts serviss (vismaz attiecībā uz AR)! Turklāt man vēl vajaga uztaisīt otru pulti/atslēgu un pietam sročna!  Rolling Eyes Man BTA pateica, ka mana GTV oriģinālā signalizācija der priekš viņiem tikai vajag otru pulti/atslēgu! Tā varētu būt? Un vai BTA tas ir jāapstiprina ar kādu dokumentu? Citādi sanāks tā, ka tagad mutiski pateica, ka signalizācija der, bet kad kaut kas notiks pateiks SORRII VECAIS... neatbilstoša drošības sistēma! Ir kāda pieredze šinī jautājumā?

Starp citu Auto IT jau vairāk kā nedēļu nevar man uzsūtīt otru atslēgu ar pulti... viņi typa nezinot kura no 6ām atslēgām jāpasūta.. nu bāc  c Neziniet, varbūt ARfilā var uzsūtīt?



Pēdējoreiz rediģējis Premo Tue Jul 03, 2007 1:15 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Slonze rakstīja:
j.k. rakstīja:
Drošvien jau nto reizi atkārtošos, bet, ja tev ir normāla KASKO firma, tad vari caur viņiem kārtot.
Vismaz man sanāca viss ļoti labi, kad griezos pie Seesam par OCTA gadījumu, un viņi jau tur tālāk paši piedzina no Balvas (vai kautkādas ~tādas firmeles)


Man KASKO BTA, viņi atsakas palīdzēt. Gaidīšu lēmumu no Baltikum, ja nekas nerisināsies, tad vajadzes spiest BTA.

Kurš te bamperus tirgo? ... ai.. būtu smiekligi jā nebūti tik skumji  Evil or Very Mad


Pagpag. BTA sen jau ir jālikvidē Smile
Tas "sliktais" ir zināms, bet aizbraucis?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Bija reiz manai paziņai arī situation  Laughing
 Viņai ieteica izsaukt MP, jo viena no mašīnām stāvēja zālienā ar vienu riteni! Atbrauca MP un pateica, ka viņi nav tiesīgi uzlikt sodu bez auto īpašnieka klātbūtnes, bet par cik viņi sauļojās kaut kur pludmalē, valsts vīri pateica, ka negaidīs! Tā nu no likumiskā aspekta neko viņiem izdarīt nevarēja!  Laughing


Interesanti, kā tad ir ar dzeltenajiem plāksteriem, kaut kā nav sanācis redzēt, ka jamie vaktētu, kad nāks īpašnieks un tad līmētu virsū...

Oga rakstīja:
nu šai gadījumā gan, es teiktu, ka dāmītei nav īsti taisnība. Mēģināšu pamatot.
20cm abās pusēs ir pilnīgi pietiekams attālums, lai izgrozītos  Ja kāds(-a) ir slinks grozīt stūri, tad labāk lai sēž mājās. Nekur pasaulē ļaudis nav tik izlaidušies ar parkošanās distancēm kā šeit. Imo centrā salīstu vismaz par 30-40% vairāk mašīnu, ja katrs neparkotos pēc principa "lai ar vienu griezienu, nedodot atpakaļ tiek ārā"  Dažreiz tiešām kliegt gribas, kā viens otrs liek mašīnas.


Man gan šķiet ka A4 lapas īsākā mala ir par maz lai izgrozītos, to stūri vari grozīt līdz nelabumam un ja mašīna ir atstāta tuvu apmalei, tad drīzāk tas ir bezcerīgs gadījums... Rolling Eyes


_________________
Atkal gribu alfu...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Slonze rakstīja:
j.k. rakstīja:
Drošvien jau nto reizi atkārtošos, bet, ja tev ir normāla KASKO firma, tad vari caur viņiem kārtot.
Vismaz man sanāca viss ļoti labi, kad griezos pie Seesam par OCTA gadījumu, un viņi jau tur tālāk paši piedzina no Balvas (vai kautkādas ~tādas firmeles)


Man KASKO BTA, viņi atsakas palīdzēt. Gaidīšu lēmumu no Baltikum, ja nekas nerisināsies, tad vajadzes spiest BTA.

Kurš te bamperus tirgo? ... ai.. būtu smiekligi jā nebūti tik skumji  Evil or Very Mad


Pagpag. BTA sen jau ir jālikvidē Smile
Tas "sliktais" ir zināms, bet aizbraucis?


Aizbraucis, pat nepamanīji ko bija izdarijis  Laughing  
Bet netālu aizbraucis, vinām autostavvietā, kur iebrauca, pēkšni paziņoja par viņas nedarbiem.
Ar viņu ir viss kartibā, ar vainu viņš piekrīt. Bet es gribu saprast cik ilgu laiku tas viss saņems, jo mašīna izskatas  Crying or Very sad


_________________
USB Flash drives
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Krizis rakstīja:
Interesanti, kā tad ir ar dzeltenajiem plāksteriem, kaut kā nav sanācis redzēt, ka jamie vaktētu, kad nāks īpašnieks un tad līmētu virsū...


Tiešām nezinu kā ir tagad! Vismaz kādu laiku atpakaļ bija tā, ka sodu par stāvēšanu zaļajā zonā varēja uzlikt tikai MP automašīnas īpašnika klātbūtnē! Foto neskaitījās kā pierādījums! Ja sods ir uzlikts bez īpašnieka, tad to drīkst apstrīdēt! Jānočeko kā ir tagad! Wink


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database