Atbildēt pie šī temata 12 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Nākošais
Maserati
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.evo.co.uk/maserati/levante/17485/maserati-levante-review-still-want-that-cayenne
Es pieļauju, ka tas v6 benzīns drošvien +/- tas pats motors kas Giulia QV.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār brīvdienās par Levanti domājot nonācu pie secinājuma, ka, manuprāt, labāk viņi šo būtu pasnieguši zem Alfas zīmola. arī cena atbilstoša un pieņemama priekš Alfas.
kautkā Maserati nepiestāv sākumcena 55k un arī izskats vairāk uz Alfas pusi velk, nevis uz Maserati. Kautgan laikam pēc līdzības ar Cayenne ir OK, bet vai tiešām vajadzēja mēģināt iekļauties tieši šajā segmentā? bet nākamais līmenis jau laikam ir Cadillac Escalade klase un tur jau galīgi Maserati nav ko darīt.
Arī no Alfas viedokļa sanāk, ka nevar baigi līdzīgu būvēt, lai nekonkurētu. Sanāk, ka Alfas SUV, ja būs, tad būs vienā segmentā ar Q3, Tiguan, Sportige.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Vispār brīvdienās par Levanti domājot nonācu pie secinājuma, ka, manuprāt, labāk viņi šo būtu pasnieguši zem Alfas zīmola. arī cena atbilstoša un pieņemama priekš Alfas.
kautkā Maserati nepiestāv sākumcena 55k un arī izskats vairāk uz Alfas pusi velk, nevis uz Maserati. Kautgan laikam pēc līdzības ar Cayenne ir OK, bet vai tiešām vajadzēja mēģināt iekļauties tieši šajā segmentā? bet nākamais līmenis jau laikam ir Cadillac Escalade klase un tur jau galīgi Maserati nav ko darīt.
Arī no Alfas viedokļa sanāk, ka nevar baigi līdzīgu būvēt, lai nekonkurētu. Sanāk, ka Alfas SUV, ja būs, tad būs vienā segmentā ar Q3, Tiguan, Sportige.

No $$$ viedokļa domāju ka jāskatās ko pirks ķīna un indija utml. lielie tirgi.
Alfas tur nav - maseri imho tur tirgojas labi.
Iespējams tādēļ nolēma taisīt zem Masera zīmola.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
        



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
super Ghibli sture regulejas ari uz ieksu un aru, tas gan ipasi nepalidz Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skat kur širpotrebs uzpeldējis https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/others/fnbef.html...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pankūkas, pankūkas, kur es viņu likšu?  Mad


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GirtzB rakstīja:
Skat kur širpotrebs uzpeldējis https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/others/fnbef.html...

Nu viņš jau regulāri uzpeld.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas ir regulāri? Pirms gada par 4k stāvēja. Kopš tā laika nebija sludinājumos.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nobraukuma vēsture spārda.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GirtzB rakstīja:
Skat kur širpotrebs uzpeldējis https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/others/fnbef.html...

Ja kāds nenopirks līdz pavasarim un īpašnieks piekritīs cenas samazināšanai līdz 2700-2800, tad apsvēru iespēju iegādāties šo kā otro auto.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Stājies rindā Wink


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai arī lētākais un pats štruntīgākais tas tomēr ir Maserati, ar pavisam īstu Maserati V6 motoru ar divām turbīnām. Un tas ir foši, un man patīk kā viņi izskatās. Jārēķinās, ka ši auto reputācija nav tikai tukšas interneta forumu pļāpas, arī dzīve ir tik traki, tomēr salīdzinoši ar citiem 80. gadu auto ir arī plusi, detaļas ir pieejamas un nav tik nenormāli dārgas kā varētu domāt.

Un vēl šādu auto pērkot jāsaprot, ka tās būs ilgas attiecības, kas prasīs regulāras investīcas, gan naudu, gan laiku. Un sākotnēja pirkuma cena ļoti ātri kļūs nesvarīga. Varbūt tomēr vērts drusku piemaksāt un izvēlēties kādu 24v modeli ar šprici. Ši ir pats pirmais, pats švakākais, pats problemātiskākais. Ja viņs tiešām ir perfekts, nerūsējis un oriģināls, tad tā ir šī auto vērtība. Citādi es nezinu, es 3x padomātu. Un nav nozīmes cenai, šādas mašīnas nevajag pirtk tāpēc, ka lētas. Varbūt labāk neriskēt un paņemt kādu klasisko Alfu, 116 to GTV, piemēram Wink

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233990143

224 pa 5k eur. 224 tehniski ir tas pats Ghibli, nu loti tuvs


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Lai arī lētākais un pats štruntīgākais tas tomēr ir Maserati, ar pavisam īstu Maserati V6 motoru ar divām turbīnām. Un tas ir foši, un man patīk kā viņi izskatās. Jārēķinās, ka ši auto reputācija nav tikai tukšas interneta forumu pļāpas, arī dzīve ir tik traki, tomēr salīdzinoši ar citiem 80. gadu auto ir arī plusi, detaļas ir pieejamas un nav tik nenormāli dārgas kā varētu domāt.

Un vēl šādu auto pērkot jāsaprot, ka tās būs ilgas attiecības, kas prasīs regulāras investīcas, gan naudu, gan laiku. Un sākotnēja pirkuma cena ļoti ātri kļūs nesvarīga. Varbūt tomēr vērts drusku piemaksāt un izvēlēties kādu 24v modeli ar šprici. Ši ir pats pirmais, pats švakākais, pats problemātiskākais. Ja viņs tiešām ir perfekts, nerūsējis un oriģināls, tad tā ir šī auto vērtība. Citādi es nezinu, es 3x padomātu. Un nav nozīmes cenai, šādas mašīnas nevajag pirtk tāpēc, ka lētas. Varbūt labāk neriskēt un paņemt kādu klasisko Alfu, 116 to GTV, piemēram Wink

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=233990143

224 pa 5k eur. 224 tehniski ir tas pats Ghibli, nu loti tuvs

Paldies par izvērsto informāciju. Par ilgām attiecībām, es pat teiktu ka tās būtu attiecības līdz galam Smile, jo pārdot tādu auto par adekvātu cenu nav reāli. (es 159 tirgoju jau gadu, zinu par ko runāju)
   Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
224 tāpat nostāsies vismaz 2.5-3x dārgāk ar atvešanu un reģistrāciju, taču šim jau VS numuri virsū.
GTV6 neviens par 3k nepiedāvā tepat LV jau reģistrētu.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 12 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database