Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Par vasaras riepām
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
Ja nu ir doma ņemt tadas klases riepu, tad ņemtu jauno Barum Bravuris 2.

Uz šo variantu, kā reiz, es sliecos. Teikšu kā ir - Barum man ir iepaticies.  Wink  Pašreiz lietotās Barum Norpolaris ziemā sevi apliecina ar pietiekoši labu manevrētspēju gan uz sniega, gan ledus, gan pietiekoši asu reakciju uz asfalta (65-profils). Pa tādu cenu - neredzu konkurentus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
P 6000 tak netiek razots. Turklat tas ir evolucionejis uz 6000 P. Dabūt gan var abus, bet nu jatzīst, ka progress gajis uz priekšu... Debica, hmm... Ja nu ir doma ņemt tadas klases riepu, tad ņemtu jauno Barum Bravuris 2.


Debica Frigo2 ziemene ir 2x klusāka Bar Barum Bravuris vasareni - vismaz tā rāda mana pieredzi pārkāpjot no jaunas otrās uz jaunu pirmo.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
italis rakstīja:
P 6000 tak netiek razots. Turklat tas ir evolucionejis uz 6000 P. Dabūt gan var abus, bet nu jatzīst, ka progress gajis uz priekšu... Debica, hmm... Ja nu ir doma ņemt tadas klases riepu, tad ņemtu jauno Barum Bravuris 2.


Debica Frigo2 ziemene ir 2x klusāka Bar Barum Bravuris vasareni - vismaz tā rāda mana pieredzi pārkāpjot no jaunas otrās uz jaunu pirmo.


Tests tika veikts ar vienu auto vai arī 155 un 156?  Very Happy

es tiku lietojis Bravuris uz Audi90, likās daudzmaz ok....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
italis rakstīja:
P 6000 tak netiek razots. Turklat tas ir evolucionejis uz 6000 P. Dabūt gan var abus, bet nu jatzīst, ka progress gajis uz priekšu... Debica, hmm... Ja nu ir doma ņemt tadas klases riepu, tad ņemtu jauno Barum Bravuris 2.


Debica Frigo2 ziemene ir 2x klusāka Bar Barum Bravuris vasareni - vismaz tā rāda mana pieredzi pārkāpjot no jaunas otrās uz jaunu pirmo.

Man savukārt tie riepu klusumi/skaļumi ir dziļi vienaldzīgi. Ar visiem autiņiem, kuriem esmu braucis, vienīgās kuras kāpa uz nerva bij navarkas ar kruto Nokian Q2 proķi pie 100km/h+ shura Neviena cita nekad nav traucējusi, pat braucot bez muzona.  dj

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trauceet it kaa netraucee, bet troksnis dzirdams. Man ir taada duukonja saakot no 80/90 kmph. Izdevaas noveerst, kad piepumpeeju riepas. Tad saaka skaneet pie kaadiem 100kmph, bet taa kaa es aatri nepaarvietojos, tad mani tas iisti arii neskar.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
italis rakstīja:
P 6000 tak netiek razots. Turklat tas ir evolucionejis uz 6000 P. Dabūt gan var abus, bet nu jatzīst, ka progress gajis uz priekšu... Debica, hmm... Ja nu ir doma ņemt tadas klases riepu, tad ņemtu jauno Barum Bravuris 2.


Debica Frigo2 ziemene ir 2x klusāka Bar Barum Bravuris vasareni - vismaz tā rāda mana pieredzi pārkāpjot no jaunas otrās uz jaunu pirmo.

Ha, salīdzinat var tikai salīdzinamas lietas Smile Es runaju par jauno Bravuris 2, kas tik šogad būs pardošanā. Turklat, ja jau Frigo klusaka, tad tik jabrauc visu gadu... Smile


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
savukaart mana pieredze raada, ka ziemas riepas ir klusaakas par vasaras riepaam. visskaljaakaa bija kaareiz P Zero Nero, gandriiz jau gultnjus saaku mainiit shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
savukaart mana pieredze raada, ka ziemas riepas ir klusaakas par vasaras riepaam. visskaljaakaa bija kaareiz P Zero Nero, gandriiz jau gultnjus saaku mainiit shura


Man ar ir tādas aizdomas - jo katru pavasari nomainot no ziemas uz vasaras riepām, visu ziemu gaidītā un cerētā klusuma vietā esmu dabūjis tikai papildus rūkoņu. Tiesa gan, aptuveni nedēļas laikā jau pierod. Kādreiz, kad līdz ar riepām mainījās arī to izmērs ( +1 " un + 20 mm platumā) es to troksni novēlu uz riepu platumu...  bet tagad tkā tam nevajadzētu neko ietekmēt...  

Varbūt arī tas saistīt ar to ka laikā, kad maina riepas vēl ir paauksts priekš vasaras (cietāka) bet ūbersilts priekš ziemas (mīkstāka un klusāka)  ??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tali, kaada ir starpiiba starp sportcontact2 un sportcontact3? ja 3 vienkaarshi jaunaaks modelis, tad kaapeec 2 veel tiek razhots un ir tik pat daargs? lasot reklaamas tekstus sanaak, ka abas ir vislabaakaas, ka abas nodroshina +/- to pashu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nomaiņa notiek pakapeniski. Nu 3am uzlabots/cits gumijas sastavs, priekš slapjā kauč kadas trīsdimensiju rievas papildus turbulences radīšanai Smile izgudrotas. Mans domā, ka labas...


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
No vasaras barumiem gan es muuku pa lielu gabalu - Bravuris 215/55R16 ir braucams tikai uz asfalta, turklaat tikai uz ljoti sausa un tiira.
Bija veel Renault 19 pirms paaris gadiem ar kkaadu tipa jaunu Barum modeli, tachu tas sliideeja un kauca visos asfalta liikumos, toties uz grunts bija baigi labs.
Vel nedaudz paspeeju ar savu AR pabraukt Michelin Energy 185/65R15 - man jau dikti pa asfaltu patika.

Kaads kko zina vai ir meegjinaajis Toyo PCXF1 ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atkartosos - salīdzinat var salīdzinamo hammer  Nevar(nav objektīvi)salīdzinat viena izmera X riepu ar cita izmēra Y riepu. Nevar teikt, ka top klase ir labaka par bužeta klasi, jo tas ir acīmredzams un neprasa salīdzinajumu. Arī es uzskatu, ka līdzsinejie Bravuris jau nekas dižs naf, bet jaunais Bavuris 2 vismaz vizuali sak atgadināt kadu no Conti protektoriem. Sāk aiziet nebūtībā elegantie GYF1 tipa protektori, visi jaunumi ir asimetriski un ar taisnam daudzam rievam Sad
Ja domats bija Toyo Proxes CF1 - tad normala asimetriska riepa. Analogi Primacy, Premium utt.


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
Atkartosos - salīdzinat var salīdzinamo hammer  Nevar(nav objektīvi)salīdzinat viena izmera X riepu ar cita izmēra Y riepu. Nevar teikt, ka top klase ir labaka par bužeta klasi, jo tas ir acīmredzams un neprasa salīdzinajumu. Arī es uzskatu, ka līdzsinejie Bravuris jau nekas dižs naf, bet jaunais Bavuris 2 vismaz vizuali sak atgadināt kadu no Conti protektoriem. Sāk aiziet nebūtībā elegantie GYF1 tipa protektori, visi jaunumi ir asimetriski un ar taisnam daudzam rievam Sad
Ja domats bija Toyo Proxes CF1 - tad normala asimetriska riepa. Analogi Primacy, Premium utt.


Primacy  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
altez rakstīja:
italis rakstīja:
MartinsT rakstīja:
a kas īsti ar to Z burtu? tb uz riepas rakstīts nevis 205 55 R16, bet ZR16.
viena tante teica, ka atšķiras ar tādu kantīti - grūtāk disku malas sabojāt uz apmalītēm......vai taisnība?

Nu diskusija īsti laikā, cerams ar rītdienu nesaks pariet masveida uz vasarenēm... Laughing
Tas Z burts ir ātruma indeks - virs 240 Diska izsardzības marķējums ražotajiem ir atšķirīgs - MFS(Dunlop), FR(Conti).
Par riepas labumu runajot, tas izmērs205/60 R15 jau nav tas kurā baigi advancētie riepu modeļi būs pieejami.

Točna ātruma indekss? Parasti pie izmēra jau to klāt neraksta Confused Jebkurā gadījumā, ja atļauts braukt <240km/h, tad tas vien apliecina riepas kvalitāti un izturību pret ārējās vides ietekmi.  Smile


Jā, jā. Tikai tie labumi izpaužas pie 200km/h....


Tobiš???Kādi labumi????Man vasaras riepas ir kautkādi tur Continental ar izmēriem 215/45ZR17.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaadam ir kas sakaams par Kumho riepaam? cenaa kaa Barumam, bet peec Eurosport kanaalaa redzeetaam reklaamaam bija iespiedies atminjaa, ka Kumho, tas ir kruta  hmm

KU31





un KU 19



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database