Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Par vasaras riepām
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Par vasaras riepām 
Tad nu lūk - esmu sācis domāt par vasaras riepu iegādi. Pirkšu jaunas - pieredze ar jaunajām ziemenēm liecina, ka lietotu riepu pirkšana ir bezjēdzīga naudas kaisīšana vējā.

Tātad: Esmu izvēlējies pāris favorītus standarta 205/60 R15 izmēram



Michelin ENERGY E3A 205/60 R15 91H - laikam pēc rādītājiem labākā no visām četrām, bet arī dārgākā



Pirelli P 6000 205/60 R15 91H  - leģendāra riepa, ko ražo jau vairākus gadus, labas atsauksmes no draugiem, kuri lieto šo modeli pat "liselli" izpildījumā



GoodYear HydraGrip 205/60 R15 91H  - ļoti laba cena, smalks uzraksts uz protektora Mr. Green un laikam lieliska uzvedība uz slapja asfalta...


Un pēdējais, bet ne sliktākais variants...

Debica Furio 205/60 R15 91H  - Poļu ražotājs, kas k-kā saistīts ar GoodYear. Esmu sajūsmā par viņu Frigo2 ziemenēm - turklāt cena ir gandrīz 2x zemāka kā michelinam, bet performance pēc testiem rādās ļoti līdzīga Goodyearam un Pirelli.


 shifty ko, paspamojam?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Michelin nav nekas iipashs, Skodai tadas bija, nu taa, taa. Pirelli P6000 tak ir 100 gadus vecs modelis!!! aatri dilst, skaljsh un peec raadiitaajiem ar vairs nav nekaads augshgals. par goodyear neko nezinu, droshvien labs.

bet debica furio ir ok riepa, chalji shitaas pagaashvasar salika pat uz GT Imprezaam, vilka pa sfaltiem, kraameej pa grantiim un viss labi. njem tik ciet!





es savukaart skatos P Zero Rosso vai Yokohama Advan virzienaa, kursh labaaks? Cenas ~ vienaadas. kaut gan gan jau, ka tas ContiSportContacts ar nav ne par matu sliktaaks, varbuut jaanjem tas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Michelin energy ir pilniiga sraka. Ekonomiskaa riepa par HP riepas cenu. Tjipa samazinot CO un degvielas pateerinju. Jaa, kaa tad shura
GY HydraGrip liekas ok. Vareetu baigi rulleet slapjaa laikaa. Ja pareizi atceros, tad testu rezultaati tieshi taadi arii bija.
Tas vecais Pirelli ir braucams tikai pa sausu asfaltu un neilgi Smile
Par Debica hvz. Es neriskeetu Smile Tie dzheki ar imprezaam arii ziemaa brauc ar mastereneem un nesuudzas shura IMO vairumaa gadiijumu par asfaltbraukshanu vinjiem maza nojeega. Un par komfortu (tai skaitaa arii akustisko - ariidzan)... Taa ka es neieteiktu tos chaljus uzskatiit par meerauklu.
Nedomaaju, ka ciparu atshkiriiba ir tik grandioza, lai neapsveertu iespeejas par P Zero, Advan utml.

Par Advan - veel nesen nebija muusu tirguu pieejams. Kaa ir tagad? Man Advan ziimeejums un reklaamas baigi patiik. Tomeer Pirelli ir itaalju riepa... Nu hvz. Droshi vien, ka Yokohama buus skaljaaka... Es laikam pavaicaatu, ko Taalis par to domaa.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Par Advan - veel nesen nebija muusu tirguu pieejams. Kaa ir tagad? Man Advan ziimeejums un reklaamas baigi patiik. Tomeer Pirelli ir itaalju riepa... Nu hvz. Droshi vien, ka Yokohama buus skaljaaka... Es laikam pavaicaatu, ko Taalis par to domaa.


www.reifendirect.de

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu manam neizmēram krutākais, ko Yokohama piedāvā ir AVS dB 205/60 R15 95V RF Profile V550


izskatās jau spēcīgi
Quite possibly the quietest ultra-high performance tyre avaible today.Absorbs bumps without sacrificing lateral stiffness and combines the highes degree of comfort without compromising handling, traction or performance.

Maksā tik pat cik michelin, bet rādītāji dafiga labāki.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
domāju, ka esmu izlēmis Wink - tā kā granteni praktiski nelietoju tad šitā yokohama varētu būt īstā - vienīgi ~90eiro par riepu ar piegādi... shifty


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kas īsti ar to Z burtu? tb uz riepas rakstīts nevis 205 55 R16, bet ZR16.
viena tante teica, ka atšķiras ar tādu kantīti - grūtāk disku malas sabojāt uz apmalītēm......vai taisnība?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
domāju, ka esmu izlēmis Wink - tā kā granteni praktiski nelietoju tad šitā yokohama varētu būt īstā - vienīgi ~90eiro par riepu ar piegādi... shifty

Ja ir interese par Hydragrip'u, vari padot ziņu uz vasaras riepu sezonas sākumu  Wink  Slapjā laikā koļegas testēja - bij pat ļoti ok  Cool  Veikala cena gan arī nav nekāda sviestmaize - kaut kādi 72Ls uz tavējo razmeru.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Moš tas Z ir vienkārši ātruma indekss nepareizi pierakstīts  Confused


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
a kas īsti ar to Z burtu? tb uz riepas rakstīts nevis 205 55 R16, bet ZR16.
viena tante teica, ka atšķiras ar tādu kantīti - grūtāk disku malas sabojāt uz apmalītēm......vai taisnība?

Ķip jā, pastiprinātās sānu malas zemprofila izmēriem (no 55 uz leju).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
MartinsT rakstīja:
a kas īsti ar to Z burtu? tb uz riepas rakstīts nevis 205 55 R16, bet ZR16.
viena tante teica, ka atšķiras ar tādu kantīti - grūtāk disku malas sabojāt uz apmalītēm......vai taisnība?

Ķip jā, pastiprinātās sānu malas zemprofila izmēriem (no 55 uz leju).


vai nav tā, ka Latvijas ceļiem tas ir must have?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
a kas īsti ar to Z burtu? tb uz riepas rakstīts nevis 205 55 R16, bet ZR16.
viena tante teica, ka atšķiras ar tādu kantīti - grūtāk disku malas sabojāt uz apmalītēm......vai taisnība?

Nu diskusija īsti laikā, cerams ar rītdienu nesaks pariet masveida uz vasarenēm... Laughing
Tas Z burts ir ātruma indeks - virs 240 Diska izsardzības marķējums ražotajiem ir atšķirīgs - MFS(Dunlop), FR(Conti).
Par riepas labumu runajot, tas izmērs205/60 R15 jau nav tas kurā baigi advancētie riepu modeļi būs pieejami.


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
MartinsT rakstīja:
a kas īsti ar to Z burtu? tb uz riepas rakstīts nevis 205 55 R16, bet ZR16.
viena tante teica, ka atšķiras ar tādu kantīti - grūtāk disku malas sabojāt uz apmalītēm......vai taisnība?

Nu diskusija īsti laikā, cerams ar rītdienu nesaks pariet masveida uz vasarenēm... Laughing
Tas Z burts ir ātruma indeks - virs 240 Diska izsardzības marķējums ražotajiem ir atšķirīgs - MFS(Dunlop), FR(Conti).
Par riepas labumu runajot, tas izmērs205/60 R15 jau nav tas kurā baigi advancētie riepu modeļi būs pieejami.

Točna ātruma indekss? Parasti pie izmēra jau to klāt neraksta Confused Jebkurā gadījumā, ja atļauts braukt <240km/h, tad tas vien apliecina riepas kvalitāti un izturību pret ārējās vides ietekmi.  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P 6000 tak netiek razots. Turklat tas ir evolucionejis uz 6000 P. Dabūt gan var abus, bet nu jatzīst, ka progress gajis uz priekšu... Debica, hmm... Ja nu ir doma ņemt tadas klases riepu, tad ņemtu jauno Barum Bravuris 2.


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
italis rakstīja:
MartinsT rakstīja:
a kas īsti ar to Z burtu? tb uz riepas rakstīts nevis 205 55 R16, bet ZR16.
viena tante teica, ka atšķiras ar tādu kantīti - grūtāk disku malas sabojāt uz apmalītēm......vai taisnība?

Nu diskusija īsti laikā, cerams ar rītdienu nesaks pariet masveida uz vasarenēm... Laughing
Tas Z burts ir ātruma indeks - virs 240 Diska izsardzības marķējums ražotajiem ir atšķirīgs - MFS(Dunlop), FR(Conti).
Par riepas labumu runajot, tas izmērs205/60 R15 jau nav tas kurā baigi advancētie riepu modeļi būs pieejami.

Točna ātruma indekss? Parasti pie izmēra jau to klāt neraksta Confused Jebkurā gadījumā, ja atļauts braukt <240km/h, tad tas vien apliecina riepas kvalitāti un izturību pret ārējās vides ietekmi.  Smile


Jā, jā. Tikai tie labumi izpaužas pie 200km/h....


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database