Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Selespeed vs Automāts
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

otrs vashe viss pa skaisto, top zustands, siksna ar rulljiem tikko nomainiita, seedies un brauc Smile


pag, šitais nav tas sliktais automāts par ko cilvēki gānās?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:

otrs vashe viss pa skaisto, top zustands, siksna ar rulljiem tikko nomainiita, seedies un brauc Smile


pag, šitais nav tas sliktais automāts par ko cilvēki gānās?



kursh gaanaas? oga un palaidnieks, izcilie autosportisti shura btw pashi brauc ar nekam nederiigiem Selespeediem. nav ne vainas ne Q- tronikam, ne Selespeedam, ne Sportronicam, kas ir ieksh 166. btw tas 156 Q troniks nav tas pats 166 Sportronics?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:

otrs vashe viss pa skaisto, top zustands, siksna ar rulljiem tikko nomainiita, seedies un brauc Smile


pag, šitais nav tas sliktais automāts par ko cilvēki gānās?



kursh gaanaas? oga un palaidnieks, izcilie autosportisti shura btw pashi brauc ar nekam nederiigiem Selespeediem. nav ne vainas ne Q- tronikam, ne Selespeedam, ne Sportronicam, kas ir ieksh 166. btw tas 156 Q troniks nav tas pats 166 Sportronics?


Gaanaas. Un gaaniisies. Un gaanaas taadeelj, ka, atshkiriibaa no visuzinoshaa elbee, shitiem diviem chaljiem ir sanaacis padriceleet paaris alfas ar tiem automaatiem. Un vispaar. Sauciet mani vienmaarshi - Mr. Vecmodiigais, bet joprojaam uzskatu, ka Alfa + automaac = :sucks:


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
padomaaju, ka pietiekami interesants temats, lai izveidotu atsevishkju diskusiju  applausi


mums ir divi laimiigie, kas ir braukushi gan ar vienu, gan ar otru (oga, kur tu dabuuji 156 Q-Tronicu?!?), veel pa kaadam, kam ir tas prieks lietot 159 automaatu, izsakam viedokljus!

esmu braucis tikai ar selespeed, par automaatiem lasiijis aarzemju forumos shura un no taa visa izlobiijis, ka:

1) Selespeeds gljuchii. gan elektronika, kas to vada. gan suuknis. gan mehaaniskas bliives u.c. tacu ieveerojami uzlabota taa padariishana ir saakot ar 02~03 gadu 156 Alfaam, 147 probleemu laikam nav vispaar. pie miinusiem ir paleena sleegshanaas, "knaabaashana" un paaraak asa darbiiba leeniem un akuraatiem pilseetas manevriem, piemeeram, parkoshanaas vai miiciishanaas korkjii. veel miinuss, ka pieejams tikai ar 2l dzineeju vai arii GTA, bet ne ar parasto V6.

2) automaats (Q-Tronic ir japaanju razhojums) dabonams tikai ar parasto 2.5 V6, ir tikai 4 robi, attieciigi paarnesumi ir gari, taapeec braukshana sanaak visai limuziiniska, saliidzinot ar asumu, ko shim pasham modelim dod 6 pakaapju manuaalaa kaarba. rezultaataa paliels degvielas pateerinjsh un dinamika, kas iipashi neatshkjiras no 4 cilindru 2l dzineeja. toties raksturiigas, probleemas un defekti netiek noveeroti.



izveeleeties vienu vai otru, gaumes un braukshanas stila jautaajums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikai ar manuālo var 1.-2.-5. braukt bez raustīšanās (automātam) un bakstīšanas (selespeeds) !!! yo  uz šī kombinācija ir neaizstājama braucot ar AR !!! Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neesmu braucis ar automatu, bet 4 robi izklausas diezgan nozelojami. Tas kaut kads amishu 70to muscle cars? Un vispar automats sucks in general. Varbut der limuziniem, bet ja man gribetos braukt ar limuzinu, tad tikai aizmugureja sedekli un tad man butu pofig vai soferis stepselejas vai ne. Selespeed nav vainas, tas ir the next best thing pec 100% manualas karbas  yo Pilseta ari viss ir ok, japierod pie tas karbas un tad var ari cruisot mierigi Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
4 robu automāts nebūt nav nožēlojami, amīši 98 gadā voyager busiņos krāmēja iekša 3 robu automātu - tas gan nav nekas jauks.....

mani automāts kautkā nesaista vēl, laikam neesmu pietiekami vecs Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu esmu gan pavizinājies ar 2,5 V6 ar tomātu...
man nepatika
tas tomāts noēda PILNĪGI visu V6 dinamiku un brauktprieku.
Un akustiskais noformējums V6 + Tomāts ir gana sūdīgs
īpaši tie brīži, kad motors kādu brīdi strādā ar vieniem apgiezieniem, kamēr tas tomāta hidrotansformators to mašīnu ievelk...
tiesa - salīdzinoši ar 2,5 galantu ar tomātu AR ir jestrāks.

Ja ņem činnai vizināšanās kāres apmierināšanai - tomāts ir oki, bet ja grib braukt, tad pagaidām nav nācies braukt ar alfu, kuras tomāts būtu labs vilkšanai...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Karoč secinājums te ir tikai viens-visi šitie se,auto utt kakas un visparastākā mehānika rulzzzzzzzz yo  yo  yo  yo  yo  yo  yo  yo  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es gan taa viennoziimiigi nemestu automatam ar akmeni tieshi sejaa...
mav man naacies braukt ar 156 automatu vai 166..... pa tiem tapec neizteikshos.
Tachu ir sanacis nedaudz pamegjinat salespeedu un pat pietiekami daudz pamegjinaat q-tronic (par kura eksistenci es uzzinaju tikai 159-tas agregatos).
Par Salespeedu iespaids radas, ka braukt (un pat iespejams atvilkt (nemegjinaju)) ar to var, ir pat ljoti interesanta karba, it seviskji patika ka tas reagjee uz atruma parslegsanu uz leju (skaisti ar starpgaziti)... kopejais iespaids pozitiivs, bet es teiktu, ka pie taa ir japierod.
Q-tronics - uzreiz teikshu, ka nav nemazakas nojausmas ka tas uzvedas komplektacijaa ar 3.2V6, bet ar 2.4V5 JTDm tas uzvedas pat ljoti labi un patiikami (atljaushos apgalvot, ka shim motoram tas ir must have).... un tas it 6 pakaapju tomaacs.... kursh ka man izskatas ari spej pielagoties brauksanas stilam, spej noturet motoru pareizajaa apgriezienu/vilmes diapazonaa, lai nepaliktu uz pakaljas, kad nepieciesams iemiit, a vilkmes vairs nav.
Un msuu burvigas galvaspilsetas satreegumos tomaatinjs ir vienkarshi burviigs...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Taatad. Mans viedoklis.
Izbraucu ar 166 3.0 ar automaatu. Baigi nepatika. Nekaadas dinamikas, dzineejs reec, auto neiet. Izbraucu ar elbee 3.0 ar mehaaniku un tas tikai veel vairaak apstiprinaaja manas aizdomas par taa automaata nekrietno riiciibu Smile
Alfa nav nekaads limuziins. Prieksh tam ir mersedesi utml. taksometru tipa auto, kur meetaaties pakaljbenkjii un izbaudiit 7-pakaapju automaata liigano darbiibu, klusu dzineeju, miikstu piekari uttuc. Vaardu sakot - automaatus nafig.
Taalaak - par selespeed. Tas manaa gadiijumaa ir ideaals variants. Auto uzvedaas kaa ar mehaaniku (selespeeds, ja kaads veel nezin, ir parasta mehaaniskaa kaarba), tai pashaa laikaa ljaujot kasiit ficiiti sastreegumos, runaat pa telefonu utml., lai nav jaaiztiek klokjis vai pogas zem stuures. Par "domiigumu" un raustiishanos - nekas sliktaak kaa sasalusham automaatam tur nav. Man pat liekas, ka selespeeds sasilst aatrak kaa automaats. Taa ka es esmu par selespeed. Ideaalaa variantaa - cambiocorsa (taads esot arii GTA), kas ir sekvenciaala aatrumkaarba, nevis vienkaarsha mehaanika.
Otraa vietaa Alfa Romeo automashiinaas lieku mehaaniku. Turklaat veelams 5-pakaapju, ar garo 1. un 2. robu Smile
Taads nu luuk es mazais zaljais nestabilais kanalizaacijas ruukiitis esmu Razz


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es par Selespeedu labāk neizteikšos, viņš mani vienkārši būs iedzinis bankrotā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
es gan taa viennoziimiigi nemestu automatam ar akmeni tieshi sejaa...
mav man naacies braukt ar 156 automatu vai 166..... pa tiem tapec neizteikshos.
Tachu ir sanacis nedaudz pamegjinat salespeedu un pat pietiekami daudz pamegjinaat q-tronic (par kura eksistenci es uzzinaju tikai 159-tas agregatos).
Par Salespeedu iespaids radas, ka braukt (un pat iespejams atvilkt (nemegjinaju)) ar to var, ir pat ljoti interesanta karba, it seviskji patika ka tas reagjee uz atruma parslegsanu uz leju (skaisti ar starpgaziti)... kopejais iespaids pozitiivs, bet es teiktu, ka pie taa ir japierod.
Q-tronics - uzreiz teikshu, ka nav nemazakas nojausmas ka tas uzvedas komplektacijaa ar 3.2V6, bet ar 2.4V5 JTDm tas uzvedas pat ljoti labi un patiikami (atljaushos apgalvot, ka shim motoram tas ir must have).... un tas it 6 pakaapju tomaacs.... kursh ka man izskatas ari spej pielagoties brauksanas stilam, spej noturet motoru pareizajaa apgriezienu/vilmes diapazonaa, lai nepaliktu uz pakaljas, kad nepieciesams iemiit, a vilkmes vairs nav.
Un msuu burvigas galvaspilsetas satreegumos tomaatinjs ir vienkarshi burviigs...


Secinu, ka jaunie automaati spaarda Smile
Vieniigais, kas uzreiz naak praataa - 159 ar 2.4JTDm nav nekaads sportoshanai paredzeets dampis. Taatad par 159 xls99 piekriitu. Es teiktu taa: 1.9JTS, 1.9JTD(m) - ar manuaalo, 2.2JTS un 2.4JTDm - ar automaatu, 3.2 Q4 - kaa kuram. Es gribeetu ar manuaalo Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man tiko saplīsa selespid un jau divas nedēļas nekādi nevar saitaisīt, sakiet lūdzu vai jums neliekas, ka alfām ir dārgas detaļas un  viņas bieži plīst un mūsu laika apstākļiem viņas nav piemērotas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
afla rakstīja:
man tiko saplīsa selespid un jau divas nedēļas nekādi nevar saitaisīt, sakiet lūdzu vai jums neliekas, ka alfām ir dārgas detaļas un  viņas bieži plīst un mūsu laika apstākļiem viņas nav piemērotas


zheel, protams, ka taa ar Tevi gadiijies... bet nee, mums taa neliekas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database