Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Selespeed vs Automāts
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
afla rakstīja:
man tiko saplīsa selespid un jau divas nedēļas nekādi nevar saitaisīt, sakiet lūdzu vai jums neliekas, ka alfām ir dārgas detaļas un  viņas bieži plīst un mūsu laika apstākļiem viņas nav piemērotas


tad man ir jautājums - kur tev viņu nevar sataisīt?
gan Autoit, gan Arfila ar šīm problēmām (cik pagaidām zinu) - vienmēr ir tikuši skaidrībā. Agrāk vai vēlāk, bet ir tikuši skaidrībā...



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Wed Mar 21, 2007 10:47 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
afla rakstīja:
man tiko saplīsa selespid un jau divas nedēļas nekādi nevar saitaisīt, sakiet lūdzu vai jums neliekas, ka alfām ir dārgas detaļas un  viņas bieži plīst un mūsu laika apstākļiem viņas nav piemērotas


ir NENORMĀLI dārgas detaļas, iepriekšējam auto 1988 gada audi 90 viss bija krietni lētaks.
plīst katru dienu, ja brauc vairāk - var gadīties pat 2x - gan braucot uz darbu, gan mājup braucot.
Latvijas laikapstākļiem arī nav piemērotas - lietū un vējā slikti turās uz ceļa, par ziemu nemaz nerunājot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
afla rakstīja:
man tiko saplīsa selespid un jau divas nedēļas nekādi nevar saitaisīt, sakiet lūdzu vai jums neliekas, ka alfām ir dārgas detaļas un  viņas bieži plīst un mūsu laika apstākļiem viņas nav piemērotas


zheel, protams, ka taa ar Tevi gadiijies... bet nee, mums taa neliekas Wink


"mūsu laika apstākļi" nav nekas īpašs. Par to, ka bieži plīst un dārgas detaļas - protams, ka piekrītu shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
afla rakstīja:
man tiko saplīsa selespid un jau divas nedēļas nekādi nevar saitaisīt, sakiet lūdzu vai jums neliekas, ka alfām ir dārgas detaļas un  viņas bieži plīst un mūsu laika apstākļiem viņas nav piemērotas


zheel, protams, ka taa ar Tevi gadiijies... bet nee, mums taa neliekas Wink


izveidojies pieradums jau! Very Happy


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
afla rakstīja:
man tiko saplīsa selespid un jau divas nedēļas nekādi nevar saitaisīt, sakiet lūdzu vai jums neliekas, ka alfām ir dārgas detaļas un  viņas bieži plīst un mūsu laika apstākļiem viņas nav piemērotas


tad man ir jautājums - kur tev viņu nevar sataisīt?
gan Autoit, gan Arfila ar šīm problēmām (cik pagaidām zinu) - vienmēr ir tikuši skaidrībā. Agrāk vai vēlāk, bet ir tikuši skaidrībā...


Skaidrībā ta tikt var, tik cik tas maksā shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
palaidniex rakstīja:
afla rakstīja:
man tiko saplīsa selespid un jau divas nedēļas nekādi nevar saitaisīt, sakiet lūdzu vai jums neliekas, ka alfām ir dārgas detaļas un  viņas bieži plīst un mūsu laika apstākļiem viņas nav piemērotas


tad man ir jautājums - kur tev viņu nevar sataisīt?
gan Autoit, gan Arfila ar šīm problēmām (cik pagaidām zinu) - vienmēr ir tikuši skaidrībā. Agrāk vai vēlāk, bet ir tikuši skaidrībā...


Skaidrībā ta tikt var, tik cik tas maksā shura

Ti že ņi goļf kupil!  shura  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man Arfila tas maksaja apmeram 300 LVL. Netere laiku, brauc uz Arfilu un viss bus ciki!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Man Arfila tas maksaja apmeram 300 LVL. Netere laiku, brauc uz Arfilu un viss bus ciki!


Tev sūknis bija noklājies?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es jau laboju vienā kantorī ko jūs labi pazīstat, pagaidām neteikšu, jo tur stāv mana mašīna, divreiz izbraucu no tā servisa un divreiz tālu nekur netiku, kaut kāds murgs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
afla rakstīja:
es jau laboju vienā kantorī ko jūs labi pazīstat, pagaidām neteikšu, jo tur stāv mana mašīna, divreiz izbraucu no tā servisa un divreiz tālu nekur netiku, kaut kāds murgs


Nu Tu vecais uzvedies kā suns uz sienakaudzes. Saki kur un kas un ko nevar salabot.
Moš tu te visus vienkārši aiz deguna vazā?
Sauc lietas īstajos vārdos - objektīva kritika šeit tiek uztverta tikai pozitīvi un liek daudzreiz sarosīties...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
afla rakstīja:
es jau laboju vienā kantorī ko jūs labi pazīstat, pagaidām neteikšu, jo tur stāv mana mašīna, divreiz izbraucu no tā servisa un divreiz tālu nekur netiku, kaut kāds murgs


Nu Tu vecais uzvedies kā suns uz sienakaudzes. Saki kur un kas un ko nevar salabot.
Moš tu te visus vienkārši aiz deguna vazā?
Sauc lietas īstajos vārdos - objektīva kritika šeit tiek uztverta tikai pozitīvi un liek daudzreiz sarosīties...


Palaidniek, neplēs drēbes - šitais izskatās pēc knauķis2 un nav ņemams par pilnu, vismaz pagaidām!  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Sogjis rakstīja:
Man Arfila tas maksaja apmeram 300 LVL. Netere laiku, brauc uz Arfilu un viss bus ciki!


Tev sūknis bija noklājies?


Sūknis 300 lvl Shocked man par kādiem 80 LVL ielika citu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:

Palaidniek, neplēs drēbes - šitais izskatās pēc knauķis2 un nav ņemams par pilnu, vismaz pagaidām!  Laughing


Ja man izdotos notērēt Ls 300 un nekas labāk nepaliek, es visai pamatoti apvaicātos, vai tomēr serviss nevēlās manus Ls 300 pārvērst reālā rezultātā.
Jāieslēdz muļķis un jāsaka - samaksāju Ls 300 - nekas nemainās. Par ko tad esmu maksājis Ls 300?
par to, ka remontē un maina tās lietas, kas kā izrādās jau tāpat strādā?
Ja nav vainīgs vadības bloks, to nomaina un nekas nemainās - es paprasītu visu salikt atpakaļ, un naudu atgriezt.
Piemēram, ja nešķilas motors un man maina pakaļējo ratu un bremžu klučus (ko neesmu prasījis) - es netaisos maksāt naudu par nevajadzīgu (nelietderīgu, neko nerisinošu) laika un detaļu pielietojumu. Rats nomainītc, bet motors tak nav sācis šķilties...

Iespējams, ka mēs nezinam visu bildi par to, kur un kāpēc tika ieguldīti tie Ls 300, moš par to naudu tika saremontēts vēl kautkas cits?
Moš mašīna nopirkta pilnīgi nojāta?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniek, par ko un ar ko te saraksties? hmm  viss labi? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pirms divām nedēļām man saplisa atrumu karba, par 150ls sataisija sukni, teica ka taja vaina, tris dienas braucu un kad apstajos pie luksafora visu laiku rādija neitrālo, man ir pusautomāts, atrumu klokis un uz stures atrumu parsledzeji aizvedu atkal uz to kantori, tagad neteiksu jo masina man tur stav kad salabosu tad pateiksu, vini paskatijas un teica ka vainigi drosinataji un parmainija man drosinatajus un logu tiritajus par 15ls, izbraucu no kantora un paliku uz ielas,  aizbraucu pie viniem sacelu haju panema masinu atkal labot, sodien aizgaju un man teica ka atrumu karba vainigs motors tagad vini labosot cenu nevar zināt vai tad atrumu karbai ir motors ko jus teiksiet

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database