Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 46 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Nākošais
Bertone coupe
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba, nu! stāsti!
Pepelators ievērtēc?
ir jemams?
viss labi?
vēl paguvi pirms kāc cic iepirka?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Brīvdienās neviens Vācijā nebija sazvanāms, šodien viņu meklējot rokā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Brīvdienās neviens Vācijā nebija sazvanāms, šodien viņu meklējot rokā


Kā kas - tā ziņo!
Lai zin, kad var īkšķus laist vaļā! Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iespējmie varianti ko ar šo auto darīt Smile



_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
VAi



_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr. 1 - obligaati! yo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Abi no ārpuses






_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.2, bet stūri gan atstāt kreisajā pusē!  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok. Nr.2, bet ar Nr. 1 iekshaam Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
iekšas



_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izskataas super
Tam auto nevajag aadas seedekljus, koka paneli utml. liberinjus. Izkasiit skanjas izolaaciju, kausveida seedekljus ar 6-punktu siksnaam , sporta (un es domaaju sporta nevis punkjeedaaju!) stuuri, paarsleegshanas mehaanismu kaa tai bildee, 2-disku sajuugu, slikus un atttiiiet! Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Izskataas super
Tam auto nevajag aadas seedekljus, koka paneli utml. liberinjus. Izkasiit skanjas izolaaciju, kausveida seedekljus ar 6-punktu siksnaam , sporta (un es domaaju sporta nevis punkjeedaaju!) stuuri, paarsleegshanas mehaanismu kaa tai bildee, 2-disku sajuugu, slikus un atttiiiet! Smile


varbuut mazliet precizeesi, kas tieshi atttttiet? bet varbuut priedeeklis nepareizais?


GTV no taam visaam Bertones kupejaam ir kaa VAZ Super Lukss- koks, aada, hroms, radio, kondicionieris. tas nav sporta kartings, bet riktiigs Lielais Tuurisms. kaapeec tas viss buutu jaapleesh aaraa? man domaat, ka taadam vinjam ar jaabuut, vairaak hroma, vairaak aadas, vairaak koka.

trasei GT Junioru var pod GTA taisiit. bet tikai taisiit, jo trases jau mums nav. un tajos pashos bikjerniekos nekaadas retro saciikstes nenotiek, tad jaaliek mashiina uz treilera un jaaved vismaz liidz Brno, tur viss notiek. bikjerniekos droshvien forshaak ar e30 tajaa kausaa gaazt nekaa vienam pasham ar savu retro rinkjot 4dienu vakaros.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Super Lukss Smile Visa taa aada, hroms utt. padara to dampi SMAGU. Vispaar man liekas, ka Alfai liidz shim taada iisti "lielaa GT" nebija un shis taads spainis vien ir, kas no juniora atshkiras ar aadu hromu un 2 papildus lampaam (gluzhi kaa zhigulja superlukss kaadreiz no kapeikas)... Un retro pie mums pagaidaam nav Wink
Veel viena lieta, kas man shkiet pareizi. Ja jau taa pieiet tai lietai, tad retro vieniigais un pareizais celsh ir to restaureet kaa 100% originaalu. Tikai un vieniigi. Par katru neoriginaalu detalju, par katru pielaagotu shtruntu, nonemt balles. Kas arii tiek dariits starptautiskos shovos, taadeejaadi kapitaali noceerpjot taa dranduljeta cenu un veertiibu...
Bet tad nonaakam pie izveeles starp 2 galeejiibaam:
1) to auto turam tikai lai piderasiitu, restaureetu, puleetu, skruuveetu un uzpaseetu. Izbraucam 1x gadaa leeniitinjaam, saulainaa un siltaa laikaa, pa gludu asfaltu. Paareejaa laikaa auto paarvietojas uz treilera, braukaajot pa shoviem.
2) viss tas pats, tikai trubas iemetinaat un izkasiit salonu, peec tam atvelkot pa Nurburgring, buus leetaak shura
Nu tas taa. Es te baigi teoretizeeju. Pofig jau iisteniibaa. Saimniekam pasham jaaizdomaa, ko vinsh no taa auto grib. Katraa zinjaa gaishus pimp-my-bertone-gtv-style aadas seedekljus tur... nu es nez... Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
drusku veel jaapagaida, jaapaskataas, kas ar shitaa cenu notiks. aizsuutiju chalim pastu, ka "fzdu to ebay, paardo taapat", shis nerespondee Sad

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=280089143902

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka vinsh, kaa jau dazhdien izsolee pieteicies, nemaz nedriikst paardot taapat (ja vien nav "Sofort Kaufen" alternatiiva).


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 46 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database