Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 238 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 236, 237, 238  Nākošais
Re, ko es nofočēju!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lilechka rakstīja:


Vot ta vakar izskatijas maneja otra gimenes auto! Cukas izsita logu nakti!  Crying or Very sad


Nu ble sukas, pasākuši Rīgā Alfu stiklus dauzīt. Noķert un kājas izkruķit uz otru pusi angry  bazars  angrrry  wtf Bet varbūt Tev salonā bija kāda iekārojama mantiņa Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār daudz alfas saradušās. Tā kā var gaidīt drīzu disku nost skrūvēšanas ēru tpfu, tpfu, tpfu Jāiepērk būs specskrūvju komplekts Twisted Evil  smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF - aizej pie acu ārsta - tas tak ir oooo ar izbaulētu stiklum nevis AR...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
MF - aizej pie acu ārsta - tas tak ir oooo ar izbaulētu stiklum nevis AR...


Jāiet. Rolling Eyes  Tas tok. Neatvēru bildi ar paplašinājumu. Bet par stiklu sišanu un diskiem arī fakts Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Vispār daudz alfas saradušās. Tā kā var gaidīt drīzu disku nost skrūvēšanas ēru tpfu, tpfu, tpfu Jāiepērk būs specskrūvju komplekts Twisted Evil  smokin


nesen 3.dienas dienas pielikumaa autodiena pamanīju, ka 156 esot nozagta........uz detaļām?  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Vispār daudz alfas saradušās. Tā kā var gaidīt drīzu disku nost skrūvēšanas ēru tpfu, tpfu, tpfu Jāiepērk būs specskrūvju komplekts Twisted Evil  smokin

Nu, drīzumā 156-tās Rīgā būs līdzvērtīgā skaitā ar pasātiem..  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaa, man ar 4dien izsita stiklu un izvikla magji 156 Alfai! Aizmirsu nonjemt paneliiti. Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Jaa, man ar 4dien izsita stiklu un izvikla magji 156 Alfai! Aizmirsu nonjemt paneliiti. Sad

Ar shaadaam lietaam un liidziigam jaabuut ljoti uzmaniigiem. Jo seviski nevaidzeetu atstaat redzamaas vietaas veertigas lietas, piem telefonus. Reiz kads pazinja riigas centraa dienas laikaa atstaaja auto uz 2 min, bet aizmirsa telefonu uz panelja, ar to arii pietika lai stikls un telefons nebuutu. Sargaasim pashi sevi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tak tur ta lieta ka neko nepanjema!  Crying or Very sad  Mashina ir tuksha, magjis originalais, nevienam nav vajadzigs, tikai 2 manie milje plisha lacishi, pat tos nepanjema  Sad  vienkarshi laikam kaifoja!  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lilechka rakstīja:
Nu tak tur ta lieta ka neko nepanjema!  Crying or Very sad  Mashina ir tuksha, magjis originalais, nevienam nav vajadzigs, tikai 2 manie milje plisha lacishi, pat tos nepanjema  Sad  vienkarshi laikam kaifoja!  Mad


Vai tev tuvumā, gadījumā, nav pustukša maksas auto stāvvieta, kuras īpašnieki šādā veidā "piesaista" klientus? Kad man bija tā nelaime Zolitūdē dzīvot, tad tāpat vien izsisti logi un apgrieztas durvju slēdzenes bija ikdiena. No rīta pamosties, lai ietu uz darbu, pieej pie loga,...  a mašīnai durvis pa pusei atvērtas.. Pfff.. tizla sajūta.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nee, nav gan! Tajaa naktii 2 mashiinas pie manas maajas tika uzliktas uz ausiim. Mana un viens kaut kaads businjsh! Sad Shmic jau arii kaiminjos dziivo un j.k. ar. Smile Uznak shitaadi bumi kad kaut kaadi urljiki kaut ko izdomaa. Menti naakamajaa dienaa kurseeja pa apkaartni.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
Lilechka rakstīja:
Nu tak tur ta lieta ka neko nepanjema!  Crying or Very sad  Mashina ir tuksha, magjis originalais, nevienam nav vajadzigs, tikai 2 manie milje plisha lacishi, pat tos nepanjema  Sad  vienkarshi laikam kaifoja!  Mad


Vai tev tuvumā, gadījumā, nav pustukša maksas auto stāvvieta, kuras īpašnieki šādā veidā "piesaista" klientus? Kad man bija tā nelaime Zolitūdē dzīvot, tad tāpat vien izsisti logi un apgrieztas durvju slēdzenes bija ikdiena. No rīta pamosties, lai ietu uz darbu, pieej pie loga,...  a mašīnai durvis pa pusei atvērtas.. Pfff.. tizla sajūta.


Ja, tieshi pari celjam ir stavvieta! man vienkarshi negribas maksat 1Ls par kaut kadu tukshu vietu! Vienalga likshu zem logiem! lai Kasko maksa!  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja, tieshi pari celjam ir stavvieta! man vienkarshi negribas maksat 1Ls par kaut kadu tukshu vietu! Vienalga likshu zem logiem! lai Kasko maksa!  Rolling Eyes[/quote]

Viuss jau it kā ir labi, bet tā krāmēšanās ar tiem apdrošinātājiem Mad Un nervu beigšana arī...Bet nu 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav par mašīnām, bet nu tomēr...
Mans kaķis. Nekas izņemot izmēru nav mainīts bildē ne ar kādiem photoshopiem, ne ar ko Smile





_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:

Asta lavista, baby!   Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 238 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 236, 237, 238  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database