Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 81, 82, 83  Nākošais
Mazie motobrāļi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
briivdienaas aptaustiiju vienu Aprlilia 125-nieku. tee neko. saliidzinaajumaa ar hondas 125-nieku normaals mocis. ejot arii labi. skan gan kaa zaales pljaaveejs Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vot man taa skanja neliek mieru. hondai juutuubaa it kaa skanja liekas sameeraa baudaama. bet vispaar man kaa mochu galiigam nepazineejam vai veerts sakat ar 125-nieku, lai peec gadiem iejuugtu ko nopietnaaku?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
vot man taa skanja neliek mieru. hondai juutuubaa it kaa skanja liekas sameeraa baudaama. bet vispaar man kaa mochu galiigam nepazineejam vai veerts sakat ar 125-nieku, lai peec gadiem iejuugtu ko nopietnaaku?


cik es paziistu 125nieku brauceejus. visi aizskreeja nolika tiesiibas un aatri vien nopirka ko lielaaku, bet saakumam laikam ok. nez. honda vispar neiet un izskataas peec divritenja, nav tur ne bremzhu, ne riepu, nekaa. uz shosejas smagie apdzen  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Motocekletu fani - driiz jau sezonas atklaashana. Kaa izskataas 125cc mochi?
Kaa mochiem skaitaas 125cc un kadas jaudas skjeit ok - tipa 15ps ir ok tadam "nemotoram"?


No 125cc taa Aprilia RS ir vieniigais, ko ir veerts apskatiit. Un, ja tas veel nav izdariit, momentaa izraveet ierobezhotaaju. Tad vinjam jauda paceljaas liidz ~30Zs plusmiinus tramvaja pietura. Tad vinsh var izcelt liidz ap 170kmh un tas jau izskataas tiiri cieshami... Bet kopumaa laikam nav ko niekoties ar tiem mopeediem. Jaarekinaas arii, ka ar to 125cc "baiku" ir braukts visu laiku ruchkaa, ar tahometru sarkanajaa zonaa naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kāds nezin cik varētu maksāt tagad visas izmaksas lai noliktu A kategoriju ??????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
a kāds nezin cik varētu maksāt tagad visas izmaksas lai noliktu A kategoriju ??????

kkad nesen vanaga skatijos bija kkadi 70 ls.....es ari gribu...bet gadi nelauj/// Sad


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
vot man taa skanja neliek mieru. hondai juutuubaa it kaa skanja liekas sameeraa baudaama. bet vispaar man kaa mochu galiigam nepazineejam vai veerts sakat ar 125-nieku, lai peec gadiem iejuugtu ko nopietnaaku?


Jāsāk ar 500 vai 750


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Metu aci uz 400nieku SM, mani nozombeja viens pazina un nu velk uz vismaz 600 visdriizaak ka enduro. Pravas gan jaanoliek, baumo ka A kategorija paliks daargaaka un pinkeriigaaka padariishana.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man pagāšgan izmaksāja ap 115Ls, ja būtu CSDD ar pirmo reizi izbraucis, būtu bik zem 100Ls. šogad viena tante teica, ka esot dārgāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispaar es gribu kvadru, ko pa laukiem pleest, bet tad ir papildus izmaksas - treileris. Ar 600cc kvadru neviens neies tev kjert mezjaa un sodiit, tachu ar moci jaabrauc pa celju, tad gan labaak likuma kaartiibaa tikai ar 125cc.
Pilseetas vai enduro tipa es iedomaajos, bet nav iistais rivoks, lai saduushotos. Jaaiztek liidz izstaadei un jaapaloznjaa, varbuut kaads buus izlicis savu 125cc maurinja pljaaveeju (kaut nesen iegaadaajos pljaujmashiinu ar 140cc!).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kvadra ir ļoti forši, bet padārgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
padaargi gan - kaut esmu noskatiijis budzjeta versiju (kjiiniizeri) pa 3500. yamahas motora gan tam esot no brendiem, bet paareejais meid in chaina.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hvz kā ir patiesībā, bet ir dzirdētas ļoti "labas" atsauksmes par ķīnīzeriem, daudzi iesaka ņemt palietotu mantu par to pašu cenu.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es arii baidos, kaut pashi paardeveeji baigi aktiivi meegjina iesuchiit - detaljas ir uz vietas, plastmasas arii pilna noliktava, apkopes notiek un taa. varbuut vnk paaries gribeeshana.
ir vispaar kaadi kantori, kas riiko mezja reidus gribeetaajiem? mazaas kvadras lai ripina sev virsuu, tie mopeedi mani neinteresee. padalaties ar info, ja ir kaadam znaja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
getaway.lv par šo tēmu var parunāt, bet tur ķīnīzerus toč noliks līdz ar zemi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database