Atbildēt pie šī temata 82 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 81, 82, 83  Nākošais
Mazie motobrāļi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uz 2 ratiem dzīvē nobraukti ap 200kKm, no motorizētiem pašlaik majās ir viens 50cc un divi elektro mopēdi/motocikli, bet gribās kautko nedaudz ātrāku, neliekot A kategoriju. Man tomēr ir sliks niķis, nokārtojot A kategoriju sākšu pirkt daudz un ātrus aparātus, un pie laba gala tas nenovedīs, tāpēc labāk piezemējos un palieku pie 125nieka. Ungārijā gandrīz 400Km nobraukāju ar 125cc Maxi skūteri, satiksmē brīvi iekļāvāmies braucot divatā.
Sākumā ļoti skatijos uz Aprilia AF1 125cc 2T, bet tam teh pasē par daudz liellopi, tikai jaunāki RS125 ir ar ierobežotāju.

Jā, tās ādas somas gan izskatās pēc zandalēm, bet pats mocis izskatās pietiekami gaumīgi priekš savas jaudas, necenšas būs supermoto ar trimmera dzinēju.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja jau tiek runāts par 125, kā ar šādiem? stikls un priekšējā uzparikte lietu gana labi aizsargā? kājas sausas? Rolling Eyes

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgcxmf.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar līdzīgu 125cc maxi esmu braucis Ungārijā, lietus laikā ja pietiekami ātri brauc, lietus kājām neķer klāt, no asfalta nemet uz bbiksēm, taču no garām braucošajiem transportlīdzekļiem tāpat var dabūt netīrumus.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Plerdakiem baigi jaskatas ka vinji ir uzbuuveeti, visiem vinjim ir kaut kads "buuris" bet gaisa apteceejums katram ir nedaudz savadaks. Konkretais MartinaT izvirziitais exemplars profillaa baigi atgadina Piaggio x8 ar kuru savukart es ne vienu vien vasaru esmu nobraukajis. Par to man ir tikai pozitivas atsauksmes: erts pasam, milziigs bagazas nodalijums (viens no lielakajiem no pagajusa gadsimta razojumiem), jauda prieks 125 pietiekama, degvielu need vispar, remonta izmaksas nekadas.
Attieciba us lietu. Rokas (biciitis) lietuu palika slapjs, ka ari ja bija riktiigi stiprs lietus, no kiveres un jakas noteceja lietus uz leju un saslapinaja bikses (priekspusee Smile). Lielu dalu no sim neertibam var atrisinat ar visparastako lietus motojaku, ko bez problemam var vedat zem sedeklja.
Bikses/kajas toties paliek pilniba sausas, nu iznemot jau mineto apgabalu stipra lietus gadijumaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aa, veel gribeeju piebils, ka maxi skuuters ir visertakais un letakais veids ka parvietoties pilsetasapstakljos un nelielos arpuspilsetas izbraucienos.
Caljiem ar pareizo (A) kategoriju noteikti ieteiktu nenemt 125 bet uzreiz skatiities uz jaudiigaakajiem 350-600 cc aparatiem.  Komforts un baudiijums tikai augs augumaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, bet maxi skūteri ziemā nevaēšu mājā iekšā iestumt, baigā govs Wink


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Campagnolo rakstīja:
no motorizētiem pašlaik majās ir viens 50cc un divi elektro mopēdi/motocikli,
Jā, bet maxi skūteri ziemā nevaēšu mājā iekšā iestumt, baigā govs Wink


kur tad tev viņi stāv? dzīvoklī?  Confused  laikam kādam patīk benzīna smaka  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kam;er garāža/nojume nav uzbūvēta, man viss stāv mājā vai dzīvoklī. Jā, man patīk tehnika un tur neko nevar padarīt. Vismaz nav laika skatīties uz citām sievietēm vai nodarboties ar citām muļķībām.
Man ir ~10 velo (ik pa laikam skaits mainās)
2 elektromoto, viens ar tik garu bāzi, ka aizņem vietu kā 3 velo
viens iekšedzes mopēds - Vespino F9e/Puch Pi.tre
divas Alfas

un es uz darbu šo nedēļu eju ar kājām, jo man pat zieminieku ir žēl pa sāls putru dzīt.

Tāpēc ļoti negribu nolikt A kategoriju. Sākšu pirkt visādus ātrus sūdus un sieva no manis točna atteiksies. Kā pirmo auto gribēju ņemt Lupo(max mazu un ekonomisku ar mazo nodokli) un skat pie kā esmu nonācis. ahahahahahaaa
Citāts:

"I have one wife and 150 cars. Ladies, Wouldnt you rather your husband come home smelling like transmission fluid than come home smelling like cheap perfume?" -Jay Leno on Top Gear.



_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā tikko sniegs nokūst, tā ap kaimiņiem (Max Moto) sāk spietot motopeles! c


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A kas Very Happy Kad te vienu dienu bija jau +7 un diezgan sauss, arī niezēja nagi parūcināt Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://en.auto.plius.lt/ads/rieju-rs-superbikes-4506900.html

Ir vērts?


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
priekš bērna varbūt bet nejau pieaugušais ar 125cm3

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Campagnolo rakstīja:
http://en.auto.plius.lt/ads/rieju-rs-superbikes-4506900.html

Ir vērts?


Tikai tad, ja nav A kategorijas pilota apliecības un gadi vēl neļauj tādu nokārtot. Tad neko, labāk tā, nekā nekā. Ja gadi atļauj, tad jānokārto kategorija, nav ne sarežģīti, ne pārlieku dārgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekāda kategorija, vajag līdz 15kW, vismaz teh pasē. Gadi jau tuvojas trešajam desmitam.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad jau pienācis laiks nokartot to kategoriju lai var braukt ar moci ne mopēdu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 82 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database