Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
diski+riepas for sale (1x R13; 1x R14; 4x R15)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs diski+riepas for sale (1x R13; 1x R14; 4x R15) 
izdomaaju, ka tomeer vajadzees atbriivoties daljeeji no riepu/disku kolekcijas- paaraak pilns jau pagrabs.

iesaakumaa, divi rati ar labaam riepaam:




AR origjinaalais lietais disks R14 (kaut kaads tur speedline) no un riepa ar labu protektoru "Challenger" 175/70.





Metaala disks(R13) un pavisam laba riepa Good Year 165/70 (shkiet kkaada vissezonas)


 Arrow  PZ vai mob. 29337117

ak jaa.. cena- nav ne jausmas



Pēdējoreiz rediģējis Jancix Tue Jan 30, 2007 1:16 am; pavisam rediģēts 2 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir 2.5 dekoratiivie diski jeb "kalpaki" uz R16 Smile CAMOBbIBO3 no Indraanielas. 2.5, jo 2 ir ljoti ok, bet 1 ir taads bish paplosiits. Smile Veel man ienaaca praataa, ka tur vinjiem taas embleeminjas no viduchiem mozh kautkaa var izmantot?
Vaardu sakot, ja kaads pazaudee, sapleesh utml. izniicina R16 ritenim paredzeetu AR originaalo kalpaku, tad es labpraataak to kaadam atdotu nekaa izmestu aa Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: diski+riepas for sale (moshk kaadam rezerves ratu vajag) 
Jancix rakstīja:

Metaala disks(R13) un pavisam laba riepa Good Year 165/70 (shkiet kkaada vissezonas)


Kas tad tev tagad zapaskas vietā Confused  Cik atceros tas bleķis bija 33ai zapaska  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: diski+riepas for sale (moshk kaadam rezerves ratu vajag) 
Edc rakstīja:
Jancix rakstīja:

Metaala disks(R13) un pavisam laba riepa Good Year 165/70 (shkiet kkaada vissezonas)


Kas tad tev tagad zapaskas vietā Confused  Cik atceros tas bleķis bija 33ai zapaska  Razz


33 izņemot ārā zapasku svars samazinās pa 6.25% un vadāmīma uzreiz uzlabojās

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tad vēl aizmugurējo benķi ārā izmetam, visus tepiķīšus un noraujam lieko apšuvumu un ai dā  yo  crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: diski+riepas for sale (moshk kaadam rezerves ratu vajag) 
Edc rakstīja:


Kas tad tev tagad zapaskas vietā Confused  Cik atceros tas bleķis bija 33ai zapaska  Razz

veel viena zapaska man mashiinaa ir. nu ko es iesaakshu ar 3 zapaskaam uz vienu auto?  Laughing  tad nu 2 paardodu.

a par to atvieglinaashanu runaajot- tur tak tajaa spainii nav nekas daudz ko atvieglinaat- kartings ar bundzhu!  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sakaraa ar auto iegaadi kuram jau ir 15' ripulji, tiek tirgoti shie 15nieki lietie ar vasaras riepaam- veel pat braucamaam. bildee nav redzami centrini, bet tie arii ir visi 4gab.



taakaa disku cenaas neesmu speejiigs iebraukt un noveerteet, tad iesaakumaa: 120Ls taalaak jau varbuut var diskuteet   Laughing

p.s. sorry par bilzhu kvalitaati- fochuks shobriid nav un mobiilajaa kaads ir, taads ir...


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ko?  Es savus (tagad tavus) pirku pa 50....  Nu pljuss ripuli 40.   Aj-jaj-jaj. Spekulants. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par nelielu, bet godīgu samaksu, es varētu pateikt par cik es vīņus pirku...  drink  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Par nelielu, bet godīgu samaksu, es varētu pateikt par cik es vīņus pirku...  drink  Twisted Evil


30? 25? 35?  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2 aitas un 1 barans.
Taada ir takse, ko Edc nomaksaaja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas cipars jau šiet ir pieminēts.  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja nu kas, tad joprojam man mētājas AR156 dzelzs diski 15"+riepas+kalpaki =>40Ls

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taatad- kaa jau raxtiju, tad man galiigi nav ponjas cik taadi diski maksaa. iegaaju ss.lv- paluureeju ka tur par galiigiem shtruntiem 120 prasa un tai pat  laikaa taadi krietni labi, pa 150 iet. tad nu uzmetu vienu cenu ar domu, ka gan jau nolamaas, ja buus pa lielu.
Alsi, Tavus(manus) es jau arii pa 50+40 uzreiz gribeetu notirgot  Smile  shitie taakaa gliitaaki liekas.  Cool


nu tad lai tauta pati piesakaas kam ir interese. cena ~90-100Ls. principaa, esmu ar mieru samainiit pret metaala diskiem R14 ar labaam ziemeneem.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Ko?  Es savus (tagad tavus) pirku pa 50....  Nu pljuss ripuli 40.   Aj-jaj-jaj. Spekulants. Smile


Nu ja ir kas pērk, tad pie vienas vietas. Tikai... AR diskus īpaši plašai publikai laikam nepiedāvāsi Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database