Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Peintbols wīkendā
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa dzilji sirdii shaushanu uz dziivaam buutneem neatbalstu, bet, ja sho pasaakumu uzskata vairaak kaa meetaashanos ar zhelejas konfekteem, tad ar filozofisko baazi viss ir ok. tas taa ievadam Wink

vislabaak patika taa speele, kuraa arcy pa lielo apli veesaa mieraa aizjoza peec karoga, noblieza vienu vieniigo pretinieka karoga sargu un, kameer laukuma otraa pusee turpinaajaas shaushaliiga cietokshnja ienjemshana, tik pat veesaa mieraa atjoza atpakalj, shkjeersoja frontes liiniju un izciinija uzvaru pats aizejot bojaa kaa varonis muljkjiiga paarpratuma peec no saveejo zhelejas bumbinjas. sanaaca sarezhgjiiti, bet, ceru, saprataat, ko es domaaju Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bildes skataamas gallerijaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
...izciinija uzvaru pats aizejot bojaa kaa varonis muljkjiiga paarpratuma peec no saveejo zhelejas bumbinjas.


sorry  056


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
organizatoru foto




_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
taa dzilji sirdii shaushanu uz dziivaam buutneem neatbalstu, bet, ja sho pasaakumu uzskata vairaak kaa meetaashanos ar zhelejas konfekteem, tad ar filozofisko baazi viss ir ok. tas taa ievadam Wink

vislabaak patika taa speele, kuraa arcy pa lielo apli veesaa mieraa aizjoza peec karoga, noblieza vienu vieniigo pretinieka karoga sargu un, kameer laukuma otraa pusee turpinaajaas shaushaliiga cietokshnja ienjemshana, tik pat veesaa mieraa atjoza atpakalj, shkjeersoja frontes liiniju un izciinija uzvaru pats aizejot bojaa kaa varonis muljkjiiga paarpratuma peec no saveejo zhelejas bumbinjas. sanaaca sarezhgjiiti, bet, ceru, saprataat, ko es domaaju Wink



....iipashi saapiigi es paardziivoju briidi kad sashaavu no pretinieka beegoshu saveejo, un vaajsh bija mierinaajums kad saveejais teicaas sanjeemis bez manas vienas lodes veederaa kaadas padsmit no pretiniekiem....varbuut maneejaa bij taa kas piebeidza biedru  Very Happy  Very Happy  Very Happy

piekriitu elbee, to speeli var speeleet un guut no taas baudu ja uztver kaa meetaashanos ar zhelejbumbaa:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:
elbee rakstīja:
taa dzilji sirdii shaushanu uz dziivaam buutneem neatbalstu, bet, ja sho pasaakumu uzskata vairaak kaa meetaashanos ar zhelejas konfekteem, tad ar filozofisko baazi viss ir ok. tas taa ievadam Wink

vislabaak patika taa speele, kuraa arcy pa lielo apli veesaa mieraa aizjoza peec karoga, noblieza vienu vieniigo pretinieka karoga sargu un, kameer laukuma otraa pusee turpinaajaas shaushaliiga cietokshnja ienjemshana, tik pat veesaa mieraa atjoza atpakalj, shkjeersoja frontes liiniju un izciinija uzvaru pats aizejot bojaa kaa varonis muljkjiiga paarpratuma peec no saveejo zhelejas bumbinjas. sanaaca sarezhgjiiti, bet, ceru, saprataat, ko es domaaju Wink



....iipashi saapiigi es paardziivoju briidi kad sashaavu no pretinieka beegoshu saveejo, un vaajsh bija mierinaajums kad saveejais teicaas sanjeemis bez manas vienas lodes veederaa kaadas padsmit no pretiniekiem....varbuut maneejaa bij taa kas piebeidza biedru  Very Happy  Very Happy  Very Happy

piekriitu elbee, to speeli var speeleet un guut no taas baudu ja uztver kaa meetaashanos ar zhelejbumbaa:)


Tas biju es Smile mani tur no abām pusēm apslaktēja..... ļaunu prātu neturu, viss bij forši!  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
tomAss rakstīja:
elbee rakstīja:
taa dzilji sirdii shaushanu uz dziivaam buutneem neatbalstu, bet, ja sho pasaakumu uzskata vairaak kaa meetaashanos ar zhelejas konfekteem, tad ar filozofisko baazi viss ir ok. tas taa ievadam Wink

vislabaak patika taa speele, kuraa arcy pa lielo apli veesaa mieraa aizjoza peec karoga, noblieza vienu vieniigo pretinieka karoga sargu un, kameer laukuma otraa pusee turpinaajaas shaushaliiga cietokshnja ienjemshana, tik pat veesaa mieraa atjoza atpakalj, shkjeersoja frontes liiniju un izciinija uzvaru pats aizejot bojaa kaa varonis muljkjiiga paarpratuma peec no saveejo zhelejas bumbinjas. sanaaca sarezhgjiiti, bet, ceru, saprataat, ko es domaaju Wink



....iipashi saapiigi es paardziivoju briidi kad sashaavu no pretinieka beegoshu saveejo, un vaajsh bija mierinaajums kad saveejais teicaas sanjeemis bez manas vienas lodes veederaa kaadas padsmit no pretiniekiem....varbuut maneejaa bij taa kas piebeidza biedru  Very Happy  Very Happy  Very Happy

piekriitu elbee, to speeli var speeleet un guut no taas baudu ja uztver kaa meetaashanos ar zhelejbumbaa:)


Tas biju es Smile mani tur no abām pusēm apslaktēja..... ļaunu prātu neturu, viss bij forši!  Cool


jaa, bet nu vienalga moraalaa trauma ta palika Very Happy , es peec tam paardomaaju ka cilveekam kas izgaajis kaut kaadus jebkaada meeroga karus ir gruuti saglabaat veselo sapraatu ))) shiis paardomas manii veel vairaak nostiprinaaji veeelmi lai miers virs zemes un cilveekiem labs praats)))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF-am jau ar traki izgāja - kā palūrēj gar paksi - ta visa pasaule aptumsa, tpū - apdzelēja... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Krāsotgribētāji piesakās šeit! 
Aicinājums pacelt dibenus no alfas beņķiem un atsākt aktīvo atpūtu Wink

 Ja savācamies vismaz 6, tad viss notiek. Nesen biju uz PifPaf peintbola laukumiem, neliels rezumē:
1) cena. Par cik man tur strādā paziņa, varu dabūt atlaidi. Bijām 10 cilvēki. Starta komplekts 6 Ls un tad vēl divas kastes ar krāsu ņēmām (kaste 40 Ls) - beigās 14 Ls no personas.
2) Laukumi. PifPaf ir ļoti OK. Tur ir vairāki interesanti laukumi, var pa rakumiem maldīties, starp mašīnām skraidīt un ir arī sportistu laukums ar piepūšamiem šķēršļiem - tas pats labākais super ja paveiksies, tad mūs ielaidīs arī tur Wink
3) Prieks. Ar 2 kastēm uz 10 purniem bija pilnīgi pietiekami. 2,5 stundas šaudījāmies uz nebēdu. Trešā kaste, ja nu pa īsu būs, tad ar atlaidi. Bet ar divām pietika.
4) Komforts. Ģērbtuve ir. Nav tā, kā te daži domā, ka jāpārģērbjas zem bērza, kukurūzlaukā vai mašīnā. Pēc spēles ir iespēja dabūt pirti dāvanā uz 3 stundām, kas iepriekš ir jāaizrunā. Wink
Nu vienīgais, kas var atturēt no prieka, ir slapjums, diemžēl Sad nav vairs vasara un laukumi ir slapji. Sportistu laukumā ar tiem pūšļiem ir paklājs, bet tur vietām peļķes. Protams, ja mazliet "ieķibina" pirms spēles, tad peļķes pajāt  yo

Alternatīva ir Airsoft. Kas nezin - tas ir ar īstu kaujas ieroču kopijām, kas šauj ar mazām plastmasas lodītēm. Bet es tik smalki nezinu, kur to spēlē. Gan jau ka var sarunāt kautkur pa telpām.

Viss atkarīgs no tautas atsaucības un vēlmes pēc adrenalīna. Vaše delo - podpisatsa, tālāk es saorganizēšu naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es labrat nedaudz paskraiditu un pakrasotu kadu. Protams viss atkarigs no datuma.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pirms n gadiem aptuveni šādā laikā biju paskraidīt, šie gan vismaz tolaik nebija NEKO dzirdējuši par cīņu ar maskas aizsvīšanu, kautvai ar šķidrajām ziepēm nosmērēt, ja žēl speclīdzekļiem. rezultātā - pēc pāris minūtēm neko nevar vairs redzēt.....

ja mūsdienās šis ir atrisināts, tad esmu gatavs paskraidīt, protams, ja datums der  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaste par 40 latiem ir perebors. Parasti maksā 25 latus uz vietas (2000 bumbas)

--------------------------

Ok, izskatās, ka nozari skārusi inflācija. 40 tiešām ir vidējā cena ;(


Lai gan principā tās bumbas maksā dvacāru.


PIESAKOS!


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja vajag kādu viegli pamanāmu mēŗķi, tad piesakos Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...ja datums derēs ar labprāt kādu sašautu... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā, kaste bumbu tiešām ir dvacārs, to visi zin, bet nu cik man zināms peintbola parkos lētākais ir 35 Ls kaste un politika viņiem ir ka ar savu krāsu nedrīkst, tāda nu viņiem varka...
Par datumu - es piedāvāju ja ne šosvētdien, tad nākamo, bet arī jāskatās pēc laikapstākļiem. Parasti jau tiek izlemts divas vai vienu dienu iepriekš. Lūdzu, ierosinājumi no jūsu puses naac
Par masku svīšanu - es īsti nezinu, bet liekas, ka tās ir lētākās maskas ar vienu stikliņu, tāpēc es noteikti paķeršu līdzi kautko uzšpricēt pretsvīšanai Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database