Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Top- Gear
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Slonze rakstīja:
Oga rakstīja:
Ā. Nu varbūt, ka pilns jau viss. Sorry, no vacancy  45
Man pēc ~6 min būs klāt Wink

Iemēt ar skype  Cool  Very Happy


Hmm... Var pameginat. Suuti PZ ar "adresi" Wink


Gatavs  Cool


_________________
USB Flash drives
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sodien pedeja sis sezonas serija Top_Gear.13x07.WS_PDTV_XviD-FoV maz kaut ka soreiz seriju, ne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nolēmuši sezonu saskaldīt 2 daļās un apsaukāt par 2 sezonām. Laikam arī BBC krīze skārusi emo


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Vai Top Gear ir miris? 
http://www.db.lv/4/autozinas/a/2009/08/04/Vai_raidijums_Top_Gear_ir2

 Shocked


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vai Top Gear ir miris? 
yuran rakstīja:
http://www.db.lv/4/autozinas/a/2009/08/04/Vai_raidijums_Top_Gear_ir2

 Shocked

Bullshit imho. Viņš tak skaidri un gaiši runāja par to ka tās ir superkāru beigas... nejau par top gear.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Loģiski. Debīlie žurnaļugas momentā to interpretē pa savam un tad aiziet "klusie telefoni" violent
Un pat tik "nopietns" izdevums kā DB uzskata par lietderīgu to pārspriest savās slejās Doh!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Murgus par raidījuma nāvi nav pat vērts apspriest. Buļļa kaka.

Bet arī pirms šīs epizodes man nāk prātā domas – vai mēs neesam pēdējie, kas brauc ar īstām oldskūl mašīnām ? Oldskūl, jo, ja pareizi atceros, tad TG bija atraduši pirmo mašīnu ar visiem mūsdienu elementiem, ražotu ~ 1920 gadā (cadillac).

Vai nebūs tā, ka mūsu bērni brauks ar miniatūriem trolejbusiem uz baterijām ?

Vai mums ar skubu nevajadzētu sekot elbē, arbas, jk piemēram, un kaut kur iekonservēt kādu īstu AUTO ? Lai ir ko bērniem parādīt un pašiem ko atcerēties...
Tiešām, īstu mašīnu, mehānismu kur vienīgā „elektronika” ir pagrieziena relejs un šoferis ir šīs mašīnas vienīgais pavēlnieks. Tas, kurš nosaka, kad būs bremzēt un kad – paātrināties.


Man liekas, ka mēs esam izbaudījuši automobiļu leiputriju. Ir jaudas un ātruma orģijas. Pie tam – pieejamas par salīdzinoši nelielām naudām. Es skatos uz saviem braucamajiem un redzu tur visu gammu.
Ir gan G-class 4X4, kur pilnpiedziņa ir kloķis-klakšķis-rāviens, nevis dzeltena lampiņa panelī.
Ir normāls mocis, kurš ir tik fakin dzīvs, ka pat nezinu ar ko to salīdzināt. Skatoties uz moču konceptiem uzmācas šausmas un žēlums vienlaicīgi...
Ir skaista un luksīga itāļu mašīna, kurai ir pietiekoši daudz „off” podziņu, lai pat automatizētā dīzelī atrastu kautkādu „fun factor” ...
Bet paskatieties uz kurieni iet pasaules autobūve... Kritērijs ir „gājēju drošība”; „reciklēšanas iespējas”; „draudzība ar vidi”... Kur paliek – „skaistums”, „jauda”, „ātrums” ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Niksons jau nu varētu nepļāpāt shura
Mocis - riktīga liela kruīza govs. Izbrauc ar kādu Ducati 848 vai Monster S4R Testastretta, MV Agusta Brutale, supermoto vai krosinieku visbeidzot. naac
Alfa - kārtīgs moderna auto piemērs. Low emission, ekonomisks dīzelis, ar visiem ASR/VDC/SRS/ABS, uttuc, automātiskā kārba... Kāds tam sakars ar 75 v6 piemēram? hmm
G-klasse... nav viedokļa aiwa

Kas attiecas uz "quo vadis?" jautājumu, tad mans viedoklis ir šāds:
• mans (ok, ne mans, bet tomēr) vecaistēvs ķēra kaifu ar kaut kādu 6C vai tml. veco laiku monstru. Kurš tai laikā bija superūberduper moderns, hi-tech auto.
• mans tētis to pašu guva, gāžot ar piemēram Bertone GTV vai nu tur 33 Stradale aiwa
• mans vecākais brālis - ar GTV6 un 75.
• es - ar GTA un 155 Q4.
• mans dēls - ar MiTo GTA utml.
• mans mazdēls - ar kādu nebūt elektrisko "zero emission" Alfa 5872 GTHV (HV=High Voltage, 5872=griezes moments, Nm) naac

Kaut kā tā. Resp. katram laikam ir savs "oldskūls", savs modernais prieks un savs uzskats, ka pēdējie "īstie" braucamrīki beidzās 20 gadus atpakaļ... Starp citu, kad Daimlers pirmo reizi izripināja ielās savu baiso bezzirgu karieti, gandrīz pilnīgi visi bija šokā. Daudz lielākā kā šobrīd mēs, aplūkojot Toyota Prius tehnisko specifikāciju. Un tas bija nieka 120 gadus atpakaļ...
Manuprāt panikai nav pamata. Klarksona vietā nāks kāds 25 gadus jaunāks ķēms un tik pat aizraujošā stilā stāstīs par kārtējo elektrisko superkāru uz magnētiskā spilvena Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kritiku savā virzienā pieņemu. Neesmu palicis pūristu nometnē, atzīstu, esmu aizgājis pēc komforta.  Rolling Eyes

Bet gribēju norādīt nevis uz savu izvēli, bet uz domu, ka tagad [iespējams] ir autobūves zelta laiki

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Loģiski. Debīlie žurnaļugas momentā to interpretē pa savam un tad aiziet "klusie telefoni" violent
Un pat tik "nopietns" izdevums kā DB uzskata par lietderīgu to pārspriest savās slejās Doh!


Valdiņam vienkārši jānāk strādāt uz kasjauns. Izslāpis pēc masu sakurināšanas ar pieņēmumiem:)


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Resp. katram laikam ir savs "oldskūls", savs modernais prieks un savs uzskats, ka pēdējie "īstie" braucamrīki beidzās 20 gadus atpakaļ...

+1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tur par 20 gadus atpakaļ bijušo pagātni divās daļās

Pirmā daļa:
          



Otrā daļa:
           




_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
starp citu sobrid ir gaisa jauna 5th Gear sezona, jau tris serijas pieejamas, un Top Gear Australia, jau otra serija! Top Gear Australia bij ari 00 epizode, kur sie pa UK nemas kopa ar Klarksona komandu. ja masinas patik, tad var skatities gan vienu, gan otru, vienigi TG Australia man skiet diez gan garlaicigs, kaut ka vini nespej aizraut.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
starp citu sobrid ir gaisa jauna 5th Gear sezona, jau tris serijas pieejamas, un Top Gear Australia, jau otra serija! Top Gear Australia bij ari 00 epizode, kur sie pa UK nemas kopa ar Klarksona komandu. ja masinas patik, tad var skatities gan vienu, gan otru, vienigi TG Australia man skiet diez gan garlaicigs, kaut ka vini nespej aizraut.


...a slavikiem vairs nebūs sava Top Gear?...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu par slavikiem nezinu, bet džoniem the next season of Top Gear US starts on November 21st

Ā, un vel džeki no TG ir paviesojušies 60 minutes programmā

http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=6987703n

http://www.cbsnews.com/8301-504803_162-20020472-10391709.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database