Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
GTV 2.0 TB V6 12V Vs. GTV 3.0 V6 24V
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs GTV 2.0 TB V6 12V Vs. GTV 3.0 V6 24V 
Sveiki!

Jau labu laiku atpakaļ manas acis iekāroja Alfa Romeo GTV. Protams, arī 166 ir laba, tāpat kā visas pārējās Smile Tagad ir pienācis tas laiks izdarīt pareizo izvēli! Esmu daudz lasījis par šo auto ārzemju interneta mājas lapās, bet tomēr vēlos uzklausīt pašmāju īpašnieku viedokļus Smile

Manu prātu nodarbina sekojoši jautājumi:

Kuras paaudzes GTV labāk pirkt – pirmās, vai pielikt čaukstošos un pirkt otrās (virs 98. gada)? Es uzskatu, ka otrās paaudzes – wnk tā kvalitatīvāk būs uztaisīta un mazāk nočakarēta Very Happy

Tad, protams, dilemma ir šo divu motoru priekšā, kuru izvēlēties. 2.0 TB motors būs asāks pie zemākiem apgriezieniem, kā arī Ņūtona spēks šim ir lielāks nekā 3.0 motoram. Savukārt ar 3.0 motoru varētu būt mazāk problēmu un galvas sāpju, vieglāk remontējams, nav jādomā par turbīnas jaudas zudumiem, utt. Galu galā ieskrējiens jau abiem motoriem tīri vienāds, ap 7 sek. Mani jau cenšas atrunāt no Turbo motora iegādes! Tātad tīri no tehniskā viedokļa, ko Jūs ieteiktu?

Un tagad par degvielas patēriņu... Es zinu, ka dažiem te ir bijušas (un laikam vēl joprojām ir) GTV ar 3.0 dzinēju un 6 ātrumu kārbu, par 2.0 TB nezinu Wink Tāpēc lūdzu padalieties ar reāliem cipariem! Tīri interesētu cik tas 3.0 patērē braucot ārpus pilsētas ar 6. robu? Un, protams, kāds ir kombinētais un pilsētas cipars? Mašīnu pērku gan gariem pārbraucieniem, gan ikdienas braukšanai uz darbu, tāpēc man tas ir ļoti svarīgi! Varbūt ir labāk vairāk ieliet bākā nekā mocīties ar turbo motoru.. hm!

Praktiskums! Zinu, ka ļoti mazs salonā vietas! Interesē kā GTV uzvedās uz Latvijas ziemas ceļiem? Kāda ir braukšana pa Latvijas ’’līdzenajiem’’ ceļiem? Internetā atradu, ka ground clearance GTV ir 120mm, tik pat cik manam Renault Safrane 2.20i, ja tas tā ir, tad nemaz nav tik ļauni!

Uzturēšanas – rezerves daļu izmaksas? Vai tās varētu būt dārgākas teiksim nekā manam Renault Safrane? Vai šis auto bieži lūzt (es domāju nopietnas un dārgas vainas nevis ikdienišķas)?

Ceru Jums bija pacietība to visu izlasīt Very Happy ..un radīsies vēlme ar kaut ko padalīties!

Pats sēdējis GTV neesmu, tas obligāti būs jāizdara pirms iegādes! Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: GTV 2.0 TB V6 12V Vs. GTV 3.0 V6 24V 
ls-premo rakstīja:
...Pats sēdējis GTV neesmu, tas obligāti būs jāizdara pirms iegādes! Very Happy


Love is blind Wink


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
teikshu godiigi- man bija zheel lietot GTV kaa ikdienas transportliidzekli, zheel mashiinas, vinju ir jaapucee un jaataupa saulainiem izbraucieniem itaalijas alpu celjos nevis jaaizniicina latvijas bedrees. katras parkingaa blakus piebraukushaas maajsaimnieces nospiedums durviis, katra akmenja izsistais robs lakaa un kraasaa ir necieshams. bet ikdienaa un pilseetaa neizbeegams.

saulainiem izbraucieniem labaakaa izveele- otraas paaudzes 3l V6.

ja patiik pie 5dienas alus kausa ar chomiem parrunaat par ar spiedienu, vaarstulju un chipu reguleeshanas paliidziibu izmainiito zirgaspeeku daudzumu uz 1000kg un pateereeto degvielas litru, tad 2l V6 Turbo

ikdienai un ekonimskai, bet stiliigai un kvalitatiivai braukshanai, es ieteiktu 2.0TS.




bet nu juus jau zin manu attieksmi- peerc, cik vien labu, jaunu un daargu var atrast un atljauties un buus labi. es nepirktu latvijaa brauktu vai paardoshanai atdziitu GTV, iznjemot dazhu labu zinaamu mashiinu. raksturiigu nopietnu un daargu vainu, manupraat, GTV nav, toties ir gana daudz sameeraa daargu ikdienishkju pasaakumu. slinkums visu uzskaitiit, palasot shajaa pashaa forumaa sarakstiito, gan jau izlobiisi. pa lielam uz GTV attiecas viss tas pats, ko raxta par 156 un 166, tikai GTV ir mazliet sarezhgjiitaak, mazliet daargaak Wink





ps: nav korekti uzdot tik tieshus jautaajumus par V6 GTV degvielas pateerinju. daudz pateeree, daudz..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) vai 2. paaudzes GTV bija ar TB vispār?
2) neko no GTV lietām nesaprotu, bet pazīstu pāris čaļus, kas lieto un ir lietojuši smokin un ir skaidrs, ka 1. paaudzi nevajag, ja vien var atļauties 2. Smile
3) apgalvojums, ka TB būs asāks zemos apgriezienos, ir nepareizs pašā būtībā. Turbo dzinējs līdz turboapgriezienu diapazonam ir kūtrāks par dīzeļa sitroenu Smile Lielais V6 būs elastīgāks, vieglāk uzturams, ekoloģiskāks un droši vien arī ekonomiskāks...

Bet vispār - GTV ir yo un kādudien es ar vienu ņemšu - tas laikam jāizdzīvo katram Alfistam Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu pieskaitaams pie tiem laimiigajiem GTV ipashniekiem un lietotajiem.
Izveeloties sho auto protams par to ir jaauzin cik daudz var. ieskaitot visu veesturi teh staavokli, lai peectam nesanaak pa daargo. kas dariits, kas jaadara utt. Atskiriibas tehiski starp P1 un P2 ir motoros (P2 nav turbo motora)
salons P2 ir padarits nedaudz gaishaks un citadi vizuali uzlabots. Piekaree ar kkas nedaudz bija uzlabots. bet piekare shaa vai taa ir Koka Rati Smile ja tu tagad domaa ka latvijaa ir slikti celji, tad iisto sliktumu vel neesi nemaz redzeejis kameer neesi izberaucis ar GTV. Ir jaamiil savs zobaarsts lai izkratiitos pa visaam taam bedreeem Smile. Protams brugjeetaas ielas no marshruta tiek izsviitrotas, no bedreem tiek vbeikti izvairiishanaas manevri, sirdsapzinja neljauj lauzt to auto.
Labaakais ir nopirkt shaadu auto labaa staavoklii un vienkaarshi to turpinaat labi uztureet. Visaadas zobsiksnas, rulljus, elljas filtrus, gultnjus, bukses utt labaak nomainiit kaadu 1000km aatraak pa paredzeeto nekaa gaidiit un cereet ka nu gan jau buus labi. ja visu laikus sadariisi tad arii sevisku probleemu nebuus. Jo auto ir buuveets peec formulas: smuks+stuure+pedaalji+min nepiecieshamibas extras (logi, kondic, abs).
Par motoriem, manaa skatiijumaa pastaav izveele starp diviem: 2.0 TS vai arii 3.0 24v.Pats lietoju 3.0, pateerinjsh - nemaaku teikt, leju kad vaig un nereekinu, bet pilseetaa ljoti apmeeram sakot, kkur uz 14l. Ljoti izsaka kaa brauc.Ir lietojis arii 2.0 TB motoru. teere par 100g mazaak, raaviens liidz 2000 t/rpm vispaar nekaads, uz shosejas P2 ieliec 6ajaa robaa un 90km/h ir tieshi 2000t/rpm kameer TB kas naak uz P1 ir 5robi un pie 90km/h 3000t/rpm. Tapeec TB pats nekad nepirktu. Ja vaig taupiigaak braukt, tad jaanjem 2.0TS, nebuus tik aatrs (pa korkiem jau arii nevaig) bet taapat, brauks ar glanci Wink.
Toties sajuutas peec shii auto lietoshanas ir lieliskas. Tagad visi auto liekaas kaa ljumiigi bezkarkasa 4etrritenji. GTV ir riktiigs kartings. Stuure reagjee pat ljoti assi, prieks stuureet (laviereet starp bedreem) Smile. Un kad shis auto staav pie loga, aizejot uz virtuvi peec kaadas maiziites, acis tomeer paskatiisies caur logu uz auto, ir vinjsh smuks ir  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir arii PII ar TB dzineeju, bet gandriiz tikai itaalijaa. luuk viens

bet tas, ka vinji ir tikai itaalijaa, laikam tachu ljauj secinaat, ka nav TB dzineejam nekaadu priekshrociibu pret 3l V6, kuri ir visaa paareejaa pasaulee. itaalji brauc ar TB lai nebuutu jaamaksaa milzu nodoklis, kas tiek piemeerots dzineejiem virs 2l. tikai taapeec shis dzineejs vispaar tik razhots.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
itaalji brauc ar TB lai nebuutu jaamaksaa milzu nodoklis, kas tiek piemeerots dzineejiem virs 2l. tikai taapeec shis dzineejs vispaar tik razhots.

Nu mēs jau arī varam lepoties ar šādu nodokli... 0.30Ls par kubikcentimetru dzinējiem virs 2litriem... nu burvīgi...  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega: IMHO to likumu gribēja piemērot galu galā tikai no 3.0 un kad viņš vispār stājas spēkā?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
ega: IMHO to likumu gribēja piemērot galu galā tikai no 3.0 un kad viņš vispār stājas spēkā?

bļāviens... vsjo... šito nebiju teicis... forget about it... rēkdams aizgāju nokaunēties...  crazy
salasījos iauto... a tur apakšā pamanīju kas tas bija pirmaprīļa joks... nedaskrolēju līdz galam  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies elbee, AMV un Oga par atsaucību! Kā redzu lielākais vairums atbalsta PH2 3.0 V6 dzinēju.

Par tiem modeļiem bija sekojoši Very Happy
PH2 GTV 2.0 TB ražoja no 1998-2001 gadam
PH2 GTV 3.0 V6 24V 5 Speed 220Hp ražoja no 1998-1999 gadam
PH2 GTV 3.0 V6 24V 6 Speed 218Hp ražoja no 1999-2003 gadam

2.0 TS dzinējs ar 150HP protams būs ekonomiskās, bet no ārpuses glance tā pati Very Happy Bet ja mašīna sportiski izskatās, tad arī jābūt sportiskam motoram, nav ko māžoties tikai ar kupejas virsbūvi Very Happy Tik pat labi tad var nopirkt 156 vai 166 ar 150Hp Smile tas ir mans viedoklis! Protams, zirgi arī prasīs barību Very Happy Un ja AMV saka, ka pilsētas vidējais patēriņš ir ~14L, tad tas nav tik traki! Es domāju, tad pilsēta + šoseja būs kaut kur ap 11-12L, bet tīri šosejai ar 6. robu jābūt ap 8L (Ar nosacījumu, ka labā kāja neraustās) Mans 2.20i 137HP Renaults ēd 7-8L uz šosejas, bet kombinētais ap 10.5L Very Happy Tā ka 3litriniekam jāēd tikai nedaudz vairāk Smile

Mister AMV, būtu ļoti interesanti, ja pirms iegādes Jūs mani varētu pavizināt ar koka ratiem un nedaudz parādīt to darbībā  Rolling Eyes  Aprīlī un Maijā jau esmu pierakstījies uz procedūrām "Veselīga smaida" salonā  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo, respect

yo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa, izklausaas shim chalim GTV der! meklee labu mashiinu un peerc nost!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir aizsutic PM lai apluur dziive to kurbuleejamo. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vieniigi AMV GTV nav iisti godiigs piemeers - tik labu un skaistu auto ir gauzhi maz Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vieniigi AMV GTV nav iisti godiigs piemeers - tik labu un skaistu auto ir gauzhi maz Smile


gandrīz vai jāpiekrīt...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database