Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
INTERESANTI PASĀKUMI
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams! Pameeginiet tik man sezonas atklaashanas pasaakumaa uzrasties ar apskraapeetaam, dubljainaam Alfaam! grudaks Visaam jaaspiid un jaalaistaas! Ienjemiet rindas pie puleetaajiem! Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Protams! Pameeginiet tik man sezonas atklaashanas pasaakumaa uzrasties ar apskraapeetaam, dubljainaam Alfaam! grudaks Visaam jaaspiid un jaalaistaas! Ienjemiet rindas pie puleetaajiem! Smile

Mazums kāda maktenāka dubļupeļķe pa ceļam pagadās..  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piebremzeet un apbraukt! Smile Nav tachu nekaads kia urodiuss, ko pa dubljiem dzenaat.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:

Pilnā apjomā nevarēju piedalīties, bet nu tik traki jau nebij...


Tiešām prieks, ka cilvēkiem vēl ir gaume un pacietība šīs uzturēt! zolīdi vāģīši  Twisted Evil  sevišķi ar tiem 2.5 V6 motoriem  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rolling Eyes


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
sevišķi ar tiem 2.5 V6 motoriem  yo


vljip, ochkarik! nav taadu Fiatu! shura R4 20V Turbo yo vienvakar braucu pa maskavas ielu uz http://www.reklama.lv/lv/data/transport/cars/sell/fiat/coupe/26207823.html skatiijos. smuks jau ir. mosh panjemt traseem un huljigaaniskiem izbraucieniem pa pilseetas ielaam Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
c  pareiz, nav, nu ja bija domāts tas turbo motors, karoč pār par 200 lopiem, ir labi, izskatās, labi, iet labi maksā tīri OK!!!
Vot es ar domāju, tīri patrakot, lai saudzētu Alfu  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es atkal sapratu, ka Fiats nemaz taads trasees lauzhamais nav - vadaamiiba neesot tik preciiza tomeer kaa AR. Bet pofig. Ne nu pirkshu ne kaa smokin


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
sevišķi ar tiem 2.5 V6 motoriem  yo


vljip, ochkarik! nav taadu Fiatu! shura R4 20V Turbo yo vienvakar braucu pa maskavas ielu uz http://www.reklama.lv/lv/data/transport/cars/sell/fiat/coupe/26207823.html skatiijos. smuks jau ir. mosh panjemt traseem un huljigaaniskiem izbraucieniem pa pilseetas ielaam Very Happy

tu šito noskatiji JZMOTORS placī??Ja jā,tad es ieteiktu no šī konkrētā auto iegādes atturēties,jo man tajā placī strādā čoms un šis pastāstija man ka motors tam auto griežoties reāli labi,bet viss pārejais esot Čau.Bet ja kādam ir interese par tādu vai kādu citu auto varu mēģināt sarunāt,lai atdzen pēc katra individuālām iespējām un vēlmēm labāko ko var atrast.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja motors griezh labi, tad jau viss ok! Smile neko daudz neskatiiju, garaambraucot pa logu redzeeju shura

cik man zinaams pakaljpiekare Fiat Coupe nav tik advanceeta kaa GTV. bet fans ir, cik nu ar Sashas zilo sanaaca pabraukt- ennnnj ennnnj pshhhhh pshhhhhh Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neizmantos tak šo rallijam  Razz  bet tīri pa pilsētu izstiept, tur īpaša piekare nav vajadzīga Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es atkal sapratu, ka Fiats nemaz taads trasees lauzhamais nav - vadaamiiba neesot tik preciiza tomeer kaa AR. Bet pofig. Ne nu pirkshu ne kaa smokin


es te krievu EVO pedejo paskirstīju. Beigās, kur EVOviedokļi par autiņiem par Coupi ta zarī raxtīc - iet labi, izskatās vēl labak bet vadamība(20VT) tā jau arī ir.


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
elbee rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
sevišķi ar tiem 2.5 V6 motoriem  yo


vljip, ochkarik! nav taadu Fiatu! shura R4 20V Turbo yo vienvakar braucu pa maskavas ielu uz http://www.reklama.lv/lv/data/transport/cars/sell/fiat/coupe/26207823.html skatiijos. smuks jau ir. mosh panjemt traseem un huljigaaniskiem izbraucieniem pa pilseetas ielaam Very Happy

tu šito noskatiji JZMOTORS placī??Ja jā,tad es ieteiktu no šī konkrētā auto iegādes atturēties,jo man tajā placī strādā čoms un šis pastāstija man ka motors tam auto griežoties reāli labi,bet viss pārejais esot Čau.Bet ja kādam ir interese par tādu vai kādu citu auto varu mēģināt sarunāt,lai atdzen pēc katra individuālām iespējām un vēlmēm labāko ko var atrast.




ar shito shodien blondiine pa maskavas ielu veel ar placha nummuriem CSDD virzienaa stuureeja. cik saprotu, tad iegraabaas. ar ko arii apsveicam! naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nevarēju atrast, vai jau ir temats par šī gada auto izstādi  Rolling Eyes
mans komentārs:
piiiiii, piiiii un piiiiiiii (nepatika) it sevišķi jau tāpēc, ka nebija 8C  Crying or Very sad
vienīgais auto, kas pievērsa uzmanību ir Peugeot 908!!! tas ar to sarkanu iekšu


vairāk arī nekas tur nebija....  Evil or Very Mad  lab, ka tiku ar ielūgumu  Rolling Eyes  citādi tagad būtu žēl maudas  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database