Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
help me!!! [pazuda dzirkstele]
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs help me!!! [pazuda dzirkstele] 
mos kads kadu gudru padomu war dot......alfai pazuda dzirkstele naw un wiss..,kas waretu but par problemu?mos kads ir saskaries??3.0 24v....164...


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pienjemot ka auto jau tomeer nav tas jaunaakais, labs saakums vareetu buut vienkaarsha visu kontaktu paarbaude, tie absulbee. pashaa aizdedzee vadu savienojumi. precizi jau pateiks tikai servisaa, un arii tad, kaa veiksies, elektrikjis var arii nedeelju vainu mekleet. iespeejams nodedzis kondensators. vai kaads cits "pribumbass" kas ir aidzdedzes sisteemaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Pienjemot ka auto jau tomeer nav tas jaunaakais, labs saakums vareetu buut vienkaarsha visu kontaktu paarbaude, tie absulbee. pashaa aizdedzee vadu savienojumi. precizi jau pateiks tikai servisaa, un arii tad, kaa veiksies, elektrikjis var arii nedeelju vainu mekleet. iespeejams nodedzis kondensators. vai kaads cits "pribumbass" kas ir aidzdedzes sisteemaa.

es jaw pa kontaktu kedi aizgaju lidz pasam wadibas blokam..wiss ok Sad wisi kontakti ir ok...laikam buss jabrauc pie elektrika ....


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zem haubes pie akjiisha ir plastmasas vaacinsh ar dazjaadiem uzrakstiem (FAN1, FAN, INJ., FUEL PUMP, FAN2, A/C COMP.), nonjem nost un tani ivietaa, kur attieciigais uzraksts uz plastmasas noraadiija uz FUEL PUMP vai INJ., tur ir sarkani releji, izvelc laukaa, notiiri kaajinjas un iespraud atpakalj. Man shitaa mendele paraadiijaas peec ziemas. Veel liek shad un tad par sevi maniit.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Zem haubes pie akjiisha ir plastmasas vaacinsh ar dazjaadiem uzrakstiem (FAN1, FAN, INJ., FUEL PUMP, FAN2, A/C COMP.), nonjem nost un tani ivietaa, kur attieciigais uzraksts uz plastmasas noraadiija uz FUEL PUMP vai INJ., tur ir sarkani releji, izvelc laukaa, notiiri kaajinjas un iespraud atpakalj. Man shitaa mendele paraadiijaas peec ziemas. Veel liek shad un tad par sevi maniit.

sitas gan nederes...man akitis grabaznieka...un tadas kastites ari naw Wink


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tad jaklausas... kad iesledz aizdedzi - kaut kads relejs skali iesledzas ? vai deg. suknis uzgaudo kaut uz bridi ?  Vai aizmugure smird pec degvielas kas nesadega?  Var panjemt kadas divas plaknes - saskruvet kopa  ar garam skruvem - pa vidu iespiest visas 6 sveces - un - savienojot to ar masu - pagriezt ar starteru motoru....   Ja ir laiks un velm e - var pasham panjemties... ja nav - nu tad uz servi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
nu tad jaklausas... kad iesledz aizdedzi - kaut kads relejs skali iesledzas ? vai deg. suknis uzgaudo kaut uz bridi ?  Vai aizmugure smird pec degvielas kas nesadega?  Var panjemt kadas divas plaknes - saskruvet kopa  ar garam skruvem - pa vidu iespiest visas 6 sveces - un - savienojot to ar masu - pagriezt ar starteru motoru....   Ja ir laiks un velm e - var pasham panjemties... ja nav - nu tad uz servi...

 relejs nekad naw skali iesledzies....wienreiz pat speciali klausijos....un tgd ari naw dzirdams....degwielas suknis ari naw dzirdams...pec degwielas ari nesmird.....newares saskruwet wisas sweces....man ir uz katru sweci ir pa indukcijas soilei...kas uzliekas pa taisno uz sweci...naw nekadu swecwadu...man kka sak likties ka signalizacijas relejs buss nojudzies...


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja sidzene ir pasvaiga, tad taa nepados pat shpannungu uz starteri.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="kaspars"]
Alsi rakstīja:
....degwielas suknis ari naw dzirdams...pec degwielas ari nesmird.....
   Nu tad ta konstrukcija aiznems visu galdu ja ar spolem to visu likt....       Laughing

Degvielas relejs jaatrod un to izpildkontaktu ligzdaa jaiebazh kaut ko issavienojosho - tad mes dzirdesim degvielas sukni "anyway"...    tad var arii braukt pie elektrikja.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Ja sidzene ir pasvaiga, tad taa nepados pat shpannungu uz starteri.
  tas atkarigs ka saslegti tie visi rewleji kas nak komplektaa ar sigjeni...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Evrika - Akjitis - bagazhnikaa - suknis arii tur pat blakus.... njemas 1 metru vada....  un pa taisno - no "+"  uz suknja "+"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: help me!!! 
[quote="kaspars"]pazuda dzirkstele naw un wiss..,quote]   bet dzirkstele pati ir ?  kaut uz vienas "spoles" izvada ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Evrika - Akjitis - bagazhnikaa - suknis arii tur pat blakus.... njemas 1 metru vada....  un pa taisno - no "+"  uz suknja "+"


welak wakara pameginashu un NAW spanunga newiena sople...


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Trax"]Ja sidzene ir pasvaiga, tad taa nepados pat shpannungu uz starteri.[/quot

man kkada "sherif" staw..ar peidzeri...uz starteri padod..bet ir warianti ka motors griez..bet naw ne spanunga sweces ne degwielas sukni....


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Droshinaataaji vai releji man domaat, bet esmu tikai diletanc ar informatiivu pieredzes pagarabu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database