Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
visādi sūdi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs visādi sūdi 
bij man aizvakar vakaraa taada sajuuta, ka nevajag atstaat mashiinu uz gjetruudes aplja pie bijushaas seeniites, nav tur laba vieta, bet peec 20 min rinkjoshanas pa rajonu bija jau vienalga.

nu tad shodien izraadijaas, ka kaads vai pat kaadi ir skreejushi paar to paari kaa raada amerikaanju spriedzes filmaas. zolju atstaatos dubljus nomazgaaju, bet ruugtums ta palika, jumtaa viena liela bukte, kapotaa daudzas mazinjas mijas ar shviikaam. laikam kaajas sliideejushas pa vaskoto blekji. uz bagazhnieka gan nekaa nav, ar jumta atspeerienu pieticis liidz galam Sad Sad Sad

bet nu nekas, esmu mieriigs, pastaiga pa ceesu parku, melnie gulbji, svaigs gaiss un viss ok, bet peec sveetkiem buus apdroshinaashanas gadiijums jaapiesaka. ja taa padomaa, tad vieniigo un iisteniiba nemaz ar ne tik mazu skaadi maniem auto ir nodariijushi visaadi nelieshi briizhos, kad taa staav noparkota pilseeta Riiga, centra ielaas, staavvietaas, lielveikalos:

1) sarkanajam GTV naktii kaads ielika pakaljspaarnaa + regulaari iebukteeja abas durvis
2) 156 wagonam kaads ielika pakaljaa taa ka bamperim kraasa saplaisaaja
3) melanajam GTV kaads (visdriizaak velosipeedists) ievilka pamatiigu shviiku cauri visiem kraasas slaanjiem + veel regulaaraak kaa sarkanajam bukteeja durvis. vismaz 20 no 50 manaa biroja eekaa straadaajoshajiem toch bija savu ziimi atstaajushi.
4) 166 kaads ielika pa prieksheejo stuuri taa, ka kraasa tiiklinjaa un tagad veel shitie kretiini.

es saprotu, ka visaadi var gadiities, ka parkoties gruuti, ka vietas maz, ka vienkaarshi viss pie kaajas, bet kaut kaa tieshi riigai raksturiiga shaada pilniiga neveeriiba un necienja. tantes bliezh ar savaam durviim pa blakus mashiinu no visa speeka un ir patiesi paarsteigtas un kljuust pat agresiivas, kad vinjam par to aizraada.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu lūk tas ir bla....ijs gadījums. Visu var riktēt un tā, bet ko darīt ar jumtu - hvz Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Nu lūk tas ir bla....ijs gadījums. Visu var riktēt un tā, bet ko darīt ar jumtu - hvz Cool


jumtu mosh var no iekshpuses izbukteet, nopuleet un buus kaa jauns, bet kapotu shpahteleet un kraasot gan negribas, nekas smuks nesanaaks, jo siikaas un biezhaas buktes to ir deformeejushas. un lielu virsmu pietiekami liidzeni neviens nenoshpahtelees Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P.....s.
Atšaut tos kretīnus piektdienu vakaros.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
B...eg, vot kropli. Un vissuudiigaak ka ar kiveri vai bez, jumts un jo seviski kapots (taas mazaas buktes) praktiski netaisnojas, spidumaa vienmeer buus redzami izliekumi.  Mad
Taatad peerkam fiatus un braucam kaa itaalijaa  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tādiem kretīniem labo kāju amputēt vajadzētu.
Jumts, laikam ir tā sūdīgākā vieta, kur buktes remontēt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nokert kadreiz tadus kretinus.....sistu lidz speku izsikumam.....


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaaaaa. Liidzjuutiiba. Un toch shitaadiem pidariem, kas pashi nav ne santiima nopelniijushi, lai saprastu ko noziimee sabojaata manta grudaks , grudaks un veelreiz grudaks Sssssukas. Varbuut jaauztaisa kaadu "reidu" riit pa nakti pilseetaa? Nu taa. Ar kriketa (ar beisbola nav stiliigi) nuujaam un taa. Ja ne paarmaaciit, tad vismaz pashiem vieglaak paliks. Par bukteem jumtaa un izsistiem stikliem, par izzagtaam sporta somaam un nospertaam embleemaam, par saskraapeetaam durviim un nolauztiem spoguljiem.
Kas attiecas uz "taa parkojas tikai pie mums" - nu tas gan ir fufelis. Pie parkoshanaas, es teiktu, tikai pie mums tik MAZ apskaadee mashiinas (pagaidaam). Tikai pie mums parkojas ar taadu distanci, lai "no riita vienaa piegaajienaa un tochna" tiktu aaraa uttuc. Un daljeeji arii taadeelj nav vietas centraa. Dabiigi, ka shai gadiijumaa ne pa teemu, bet konkreeti man baigi saapiigi ir briizhiem noskatiities, ka reku te, sheit un tur vareetu vismaz kaadas kopumaa 5 mashiinas saliist, ja ljaudis jeegtu savus luuzhnjus nolikt.
Un ne tikai nolikt. Arii braukt. Kaadeelj Riiga ir vieniigaa pilseeta, kuru liidz shim iznaacis apmekleet, kur viena zaljaa luksofora signaala ciklaa krustojumu shkeerso 3-5 automashiinas? Kaadeelj braucam kreisaa rindaa ar max atljauto -2kmh un raadam videejo pirkstu, ja kaads aizmuguree signalizee? Kaadeelj raujam no labaas joslas pa kreisi, jo "man tur vajag" taa vietaa, lai apbrauktu ap kvartaalu? Uttuc. Taadeelj, ka katrs no mums ir kungs un karalis uz ielas un shosejas. Un nospljauties par jeedzieniem "savstarpeeja saprtne", "iejuutiiba", "satiksmes pluusma", "noteikumi" utml. Es te taa braucu, jo man vajag. Ja tev vai kaadam citam nepatiik - taa ir juusu probleema. Un man nospljauties par to, ka manis deelj rodas avaarijas situaacijas un sastreegumi. Indiviida tiesiibas un veelmes - paari visam. Sabiedriiba pagaidiis. Prozit! drink

PS: neba kaads no mums bez greeka. Bet es vismaz censhos nevienam(-ai) ar to nebojaat vinja(-s) dziivi un ikdienu.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shocked

liidzjuutiibas elbee... par taadiem ***** sen nebiju dzirdeejis!


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nja, pie maaksliigaa apgaismojuma atklaajaas arii buktes bagaazhnieka vaakaa  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bljedji!!! (tm)  Twisted Evil


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Līdzjūtība elbee  056
Nomaukt nagus tiem mērgļiem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morali neattistijushies kropli! Skumji par cilveku degradaciju!  Crying or Very sad  Bet tomer ceresim uz labako!  Wink  ( Man ari ir sasists aimugurejas bamperis stavvieta- 218Ls parkrasoshana  Crying or Very sad , un par izsisto logu mashina zem pasham maju logam jau stastiju... ) Zhel tos slimos cilvekus...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lilechka rakstīja:
Zhel tos slimos cilvekus...

vai tās ir pirmās domas ieraugot bojājumus?  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Lilechka rakstīja:
Zhel tos slimos cilvekus...

vai tās ir pirmās domas ieraugot bojājumus?  Laughing


Pedejas  Rolling Eyes Pirmos labak neisteikt skalji!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database