Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
visādi sūdi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekas... dieviņš šitādus agri vai vēlu pārmāca! Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai drošinātājs maina to kapot` un to bagažniek` vāk. Jumt` piešpaktelēs imho.  

Man viens vojagers apskādēja priekšbamperi un pēc tam vienā aizsvīdušā rītā es pret vien` cit vojager apskādēju pakaļbamperi.

Bet nu izskatās, ka vis ir izpulējams. Viss izņemot pakaļējās durvis, kuras apskādēja kāds nezināms loceklis Sad


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man skaidrs, no kurienes nāk staigāšana pa auto jumtiem. Noskatamies Qashqai reklāmu un viss nostājas savās vietās. Vienīgi iedomāties, ka 166 ir skrituļdēlis... Sssssukas! Salauzt ceļgalus, lai nevar augstāk par slieksni uzlekt!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lilechka rakstīja:
Morali neattistijushies kropli! Skumji par cilveku degradaciju!  Crying or Very sad  Bet tomer ceresim uz labako!  Wink  ( Man ari ir sasists aimugurejas bamperis stavvieta- 218Ls parkrasoshana  Crying or Very sad , un par izsisto logu mashina zem pasham maju logam jau stastiju... ) Zhel tos slimos cilvekus...


Kaut kā daudz par bampera krāsošanu Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Lilechka rakstīja:
Morali neattistijushies kropli! Skumji par cilveku degradaciju!  Crying or Very sad  Bet tomer ceresim uz labako!  Wink  ( Man ari ir sasists aimugurejas bamperis stavvieta- 218Ls parkrasoshana  Crying or Very sad , un par izsisto logu mashina zem pasham maju logam jau stastiju... ) Zhel tos slimos cilvekus...


Kaut kā daudz par bampera krāsošanu Shocked

wo wo..tas toch


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
MF rakstīja:
Lilechka rakstīja:
Morali neattistijushies kropli! Skumji par cilveku degradaciju!  Crying or Very sad  Bet tomer ceresim uz labako!  Wink  ( Man ari ir sasists aimugurejas bamperis stavvieta- 218Ls parkrasoshana  Crying or Very sad , un par izsisto logu mashina zem pasham maju logam jau stastiju... ) Zhel tos slimos cilvekus...


Kaut kā daudz par bampera krāsošanu Shocked

wo wo..tas toch


Nu vot ta man saskaitija  Crying or Very sad Bet vienalga Kasko maksa  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man te arī viena blondīne (neņemt personiski) benzīntankā piebrauca pie blakus sūkņa ar savu kroplīgo renaultu un taisot durvis vējš tās atlauza ...UN kāaaaa iecirta man pa sāniem manai maziņajai.. Mad  Mad  Mad  Mad  
teicu, ka ja nemāk, tad lai citreiz pa bagažnieku rāpjās ārā  Mad  Mad

es jau pieradu mašīnu nolikt stāvvietas tālākajā stūrī, lai mazāka iespējamība ka tai sānus apskādēs, un tad liekus 50m līdz ieejai, bet toties sirdz mierīga Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien no rīta, man priekšā braucošai mašīnai no mazas s.... ieliņas iepirda viens sānā , šausmu skats, kad redzi, ka priekšā braucoša mašīna Rīgas centrā (Teika) uzmet divus kūleņus  Mad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Šodien no rīta, man priekšā braucošai mašīnai no mazas s.... ieliņas iepirda viens sānā , šausmu skats, kad redzi, ka priekšā braucoša mašīna Rīgas centrā (Teika) uzmet divus kūleņus  Mad
Shocked nu eniivei.. prieks ka neapskaadeeja Tevi.. tur jau apdroshinaataaji bankroteetu.


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man pagājušnedēļ viens pašnāvnieks izdomāja priekšā izlīst... Braucu pa šoseju (galvenais ceļš un tā), kad no sānceļa (laikam vispār neskatoties uz manu pusi) sāk braukt ārā... i pat nedomāja bremzēt... Paspēju pa pretējo joslu viņu apbraukt nedaudz paceļot putekļus uz apmales... cccccccyka...  Evil or Very Mad

P.S. lekciju par līšanu pretējā joslā jau esmu noklausījies  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Man pagājušnedēļ viens pašnāvnieks izdomāja priekšā izlīst... Braucu pa šoseju (galvenais ceļš un tā), kad no sānceļa (laikam vispār neskatoties uz manu pusi) sāk braukt ārā... i pat nedomāja bremzēt... Paspēju pa pretējo joslu viņu apbraukt nedaudz paceļot putekļus uz apmales... cccccccyka...  Evil or Very Mad

P.S. lekciju par līšanu pretējā joslā jau esmu noklausījies  Embarassed


shis variants klasiski braucot uz tallinas apvedcelju caur juglas papiirfabrikai. tur tas kreisais saanu celinjsh (aiziet uz Ulbroku) iisi pirms izbraukshanas aaraa no Riigas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Starp citu, kad es vēl Juglā dzīvoju tad man ar vienreiz iepisa sānā kāds un iemīcīja vadītāja durvis. A man ta šitās durvis ar uguni neatradiisi. Blakus bij veicis ar kameru n tu za...al kad gāju prasīt lai parāda ierakstu lai var uzrakt to lohu kas iepisa durviis, shitie s..as nerāda  angrrry saka ka kamera bij pavērsta pret citu pusi.
 Iztaisnot ta iztaisnoju bet vēl redzamas buktes. Kamēr neatradīs citas ko ielikt iekšā tikmeer jāgasē ar tādām apčamdītām durvīm  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mausis rakstīja:
Starp citu, kad es vēl Juglā dzīvoju tad man ar vienreiz iepisa sānā kāds un iemīcīja vadītāja durvis. A man ta šitās durvis ar uguni neatradiisi. Blakus bij veicis ar kameru n tu za...al kad gāju prasīt lai parāda ierakstu lai var uzrakt to lohu kas iepisa durviis, shitie s..as nerāda  angrrry saka ka kamera bij pavērsta pret citu pusi.
 Iztaisnot ta iztaisnoju bet vēl redzamas buktes. Kamēr neatradīs citas ko ielikt iekšā tikmeer jāgasē ar tādām apčamdītām durvīm  Sad


A es pat varbuut zinu kur vareetu vienas taadas durvis but, ja interesee pazondeeshu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gaidīšu infoo SEN-SEI Wink
A zin tad ta man tāda nemierīga sirds bij un sāku meklēt un vadītāja durves njeatradu un blakusseedētāja ar ne atradu tik abas aizmugurējās tās nedomājot paņēmu nebaltai dienai ja kāds cincīc akal nāks mazulītē, tik tad ja es redzēšu vaininieku es pieiešu un pats iekāpšu viņā un tikai tad kārtošu finansiālo pusi angrrry  wtf  violent
 Vienkārši besī ka kāds pārvērtē ko var pats un ko spēj tas sūds ar ko brauc un psiho pa tādām ielām un ceļiem kur labi zinādams ka ir dzīva satiksme vai pa pagalmiem.
 Vienīgais mierinājums ir ka toreiz nebiju vienīgais kura mašinu piesmēja - otrā ieliņas pusē stāvēja GOLFS tam ar durvis reaļna izdrāza. Bet tas mierināja maz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Mausis rakstīja:
Starp citu, kad es vēl Juglā dzīvoju tad man ar vienreiz iepisa sānā kāds un iemīcīja vadītāja durvis. A man ta šitās durvis ar uguni neatradiisi. Blakus bij veicis ar kameru n tu za...al kad gāju prasīt lai parāda ierakstu lai var uzrakt to lohu kas iepisa durviis, shitie s..as nerāda  angrrry saka ka kamera bij pavērsta pret citu pusi.
 Iztaisnot ta iztaisnoju bet vēl redzamas buktes. Kamēr neatradīs citas ko ielikt iekšā tikmeer jāgasē ar tādām apčamdītām durvīm  Sad


A es pat varbuut zinu kur vareetu vienas taadas durvis but, ja interesee pazondeeshu.

 Nez vai 75tās

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database