Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Nākošais
156 amortiņi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Cik tev platas ir tās 17. Var jau būt, ka to 17 ripuļu diametrs tiešām ir lielāks par orģinālo 205/50 R16 diametru.  Rolling Eyes



Nu ir jau platākas  Neutral  225. Bet kamēr ar slikiem braucu, bija puslīdz ok. Tā ka augstākām atsperēm vajadzētu līdzēt...
Problēma tajā, ka man sēdinātas atsperes uzliktas  Mad  Nesaprotu nafiga tas bija jādara  Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nuu, tev ripuļi ir par 23mm lielāki nekā paredzēts. Razz  Man ar ziemenēm arī ir tas pats, ka uz berdēm sit arkās. Un it kā atšķirība ir tikai 21mm.  Sad

p.s Kad mans GTV vēl bija elbee, tad itkā esot bijis gaisā pacelts. Bet elbēe nolika atpakaļ. Tik kur tās viens atsperu komplekts ir laikam tikai elbee vien zin.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nebija tur nekaada atsperu komplekta, vienkaarshi virs atspereem bija 2cm ieliktnji ielikti. tos dabiigi izmet misenee shura


man uz melnaa bija par 20 vai 30mm seedinaatas atsperes un 225/45/17 ritenji + dzeltenie koni = nekas nekur nestriikjeeja hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nebija tur nekaada atsperu komplekta, vienkaarshi virs atspereem bija 2cm ieliktnji ielikti. tos dabiigi izmet misenee shura


man uz melnaa bija par 20 vai 30mm seedinaatas atsperes un 225/45/17 ritenji + dzeltenie koni = nekas nekur nestriikjeeja hmm



Hmm... nu tad interesanti par cik man ir seedinaats  Rolling Eyes  Ja viens braucu veel ir ok, bet nedod dievs 3-4 cilveeki... auzas!
A tie ieliktnji jau laikam nav nopietni...?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
elbee rakstīja:
nebija tur nekaada atsperu komplekta, vienkaarshi virs atspereem bija 2cm ieliktnji ielikti. tos dabiigi izmet misenee shura


man uz melnaa bija par 20 vai 30mm seedinaatas atsperes un 225/45/17 ritenji + dzeltenie koni = nekas nekur nestriikjeeja hmm



Hmm... nu tad interesanti par cik man ir seedinaats  Rolling Eyes  Ja viens braucu veel ir ok, bet nedod dievs 3-4 cilveeki... auzas!
A tie ieliktnji jau laikam nav nopietni...?


Likt var tikai visi leņķi ir dziļā d..sā un drošības īpašās arī nav Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
A tie ieliktnji jau laikam nav nopietni...?


Neeeee!


atsperes nav iipshi darga manta, var meegjinat uzsuutiit jaunas kaut kur, esoshaas varbuut vecas, noseedushaas, varbuut nemaz nav GTV atsperes. amortizatori labi ir?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
bet nedod dievs 3-4 cilveeki...


3-4 cilvēki? GTV?
Tu ir mazohisc! shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Morientes rakstīja:
bet nedod dievs 3-4 cilveeki...


3-4 cilvēki? GTV?
Tu ir mazohisc! shura


 haha  haha haha haha


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Morientes rakstīja:
bet nedod dievs 3-4 cilveeki...


3-4 cilvēki? GTV?
Tu ir mazohisc! shura


 haha  haha haha haha



Very Happy nu kam negadaas. bet tas tieshaam bija viens saapiigs brauciens. kad salonaa saaka smirdeet peec gumijas, domaaju nafig visus aaraa metiishu  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidniex: Tas tak ir piecvietīgs auto! Teh. pasē vismaz Edc tā stāv rakstīts shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu lab, laikam jau buus uz kaadu kantori jaaizbrauc. Man http://www.plazabaltic.lv rekomendeeja...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
palasīju netā atsauksmes par tiem GT-Cupline un ātri pieņēmu lēmuma, ka viņus nepirkšu.

Autofavorīta prasītie 105Ls par priekšu un 175Ls par aizmuguri, kas kopā sanāk 560Ls par B6 likās padaudz. sūtinot no alfisti.net sanāktu 480Ls.

Pasūtīju dzeltenos koni Leinodā. plaukta cena ap 90Ls pr. un ap 127 par aizmuguri. kopā 434, bet autolistes biedri iegūst 20% atlaidi un maijā pērkot 4gab vēl 5%, i tavo kautkas ap 320Ls kopā.

kur nez viņus lēti un labi uzliks? Arfila?


Jes Cool  amortiņi iegādāti, tagad jāliek virsū. bet nu šitādā laikā bik žēl sēdēt garāžā.......

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paturpinot tēmu...
Noskaidroju, ka šobrīd uz mana braucamā atsperes ir 4,5-5cm sēdinātas!   Shocked
Tā ka cītīgi meklēju ko tuvāku oriģinālam.
Gros - Auto piedāvājums:
Priekšējās atsperes- 144LVL/gab.
Aizmugurējās atsperes- 128LVL/gab.
 c  negribu....

Saša piedāvā pa 100Ls lietotu oriģinālo komplektu. Nez ir tolks lietotas ņemt?

shop.alfisti.net skatos ir šāds variants - http://shop.alfisti.net/Tuning-Styling/Alfa-GTV-Spider/Suspensions/Eibach-ProKit-Sports-Spring-Kit::1352.html

Ko varat ieteikt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
100Ls izklausās padaudz priekš lietotām atsperēm, bet principā, imho labāk likt oriģinālās.
Nu tas tā... mans subjektīvais viedoklis. Ar gtv neesmu braucis, tā kā "kņigu ņečital" Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Morientes rakstīja:
Noskaidroju, ka šobrīd uz mana braucamā atsperes ir 4,5-5cm sēdinātas!   Shocked


uz aci nemaz tik traki neizskataas. 5cm tas ir pilniigs c


Citāts:
Ko varat ieteikt?


njem droshi tos Eibachus, buus jaunas spriganas atsperes. 2cm lowerings buus pashaa laikaa, vecas lietotas sagurushas pa 100ls pirkt ir nepraats

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 12 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database