Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 17 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Nākošais
Eļļa
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
un, ja gribam vilkt no sirds, tad +1L veel bagazhniekaa - augstos rpm motors pateeree daudz elljas Wink

Man kāds motorists reiz teica, ka pareizi eļļas patēriņš ir jārēķina nevis uz km, bet uz benzīna patēriņa.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nevaru nepiekrist!


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs eļļas maiņa 
hmm... man tāds jautājums? pie vecās eļļas noliešanas un pirms jaunās ielešanas kāds pa vidam sklalo  motori ar ko līdzīgu šim?



vai tas ir lieks pasākums?

 Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja mashiina braukusi ar labaam elljaam, domaaju, ka tur nav iipashi ko skalot

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir nepieciešams, ja auto ir stāvējis vairākus mēnešu ar vecu eļļu, tad it kā tie visi sū, kas vecā eļļā ir, nosēžas kanālos utml....un izlejot veco eļļu šie tur paliek un ielietā jaunā eļļa 5min laikā ir veca.

tapēc mocisti eļļu maina obligāti pirms ziemas un gādīgākie arī pavasarī.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: eļļas maiņa 
Oskus rakstīja:
hmm... man tāds jautājums? pie vecās eļļas noliešanas un pirms jaunās ielešanas kāds pa vidam sklalo  motori ar ko līdzīgu šim?

vai tas ir lieks pasākums?

 Confused


es zinu daudzus motorus, kam peec shaadas izklaides naacies motoram galvu ar sadaleneem mainiit. Dažiem pēc tam nācās tikai kloķeni jaunu meklēt. Tiesa, taaas nebija Alfas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
plds!  Rolling Eyes

tad tik filtru un jaunu eļļu iekšā un rullēt  tālāk
 yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: eļļas maiņa 
Oskus rakstīja:
hmm... man tāds jautājums? pie vecās eļļas noliešanas un pirms jaunās ielešanas kāds pa vidam sklalo  motori ar ko līdzīgu šim?



vai tas ir lieks pasākums?

 Confused


Es teiktu, ka pilnīgi aizliegts ko tādu darīt, jo var izskalot no motora arā gan eļļas spiedienu, gan kompresiju, un visu pārējo, turklāt tam šķidrumam ir pilnīgi citas īpašības kā eļļai, respektīvi šķidinošas un mazgājošas, kuras pēc tam 100 % nevarēsi izliet arā no motora, un kas notiek, ja šis šķidrums sajaucas kopā ar tavu jauno, labo eļļu??? hmm  Un tu tagad ar tādu eļļu bez sirdsapziņas pārmetumiem gāz tos savus 10000 km???  hammer

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Selenias BLEĶA kanniņas redzēju viļņā - alfas dīlera skatlogā. Ja kādam dikti vajag, varu atvest - braukāju uz turieni (gan ne pie dīlera Smile) regulāri.

Skalošanai, imho jābūt spēcīgam iemeslam - tosola piejaukumiem vecajā eļļā, pirmā maiņa pēc kapitalkas or smth

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kādu eļļu ieteiksiet priekš GTV TB ? Sintētiku, pussintētiku? Eļļas filtru tikai AutoIt var atrast vai parastos servisos arī var meklēt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a 156ajai?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://lubricantadvisor.valvolineeurope.com/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies elbee

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piedāvājums atvest orig. seleniu no viļņas ir spēkā.
Man zvanija braļuki, ir atnākuši "brizgoviki" un bagažnieka gumijas paklājs, tā kā jābrauc uz turieni būs jebkurā gadijumā...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Selenias BLEĶA kanniņas redzēju viļņā - alfas dīlera skatlogā. Ja kādam dikti vajag, varu atvest - braukāju uz turieni (gan ne pie dīlera Smile) regulāri.


Tās kanniņas šad tad var manīt arī Zilupes ielā Wink Bet nu es tiešām nez vai tas ir tik ļoti svarīgi. Bundulis gan krita pie zemes un gribēja par visām varītēm mums uzspiest nekavējoties samainīt veco eļļu uz jaunu Selenia Racing, jo tā esot "dzimtā" GTA eļļa... Bet nu mēs, būdami čaļi ar jūtām, teicām lai viņš fiksi aizveras un formē papīrus tai mašīnai shura Mandomāt, ka eļļa paliek eļļa un galvenais ir liet kvalitatīvu sintētiku, tad viss būs labi.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 17 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database