Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Lūgums palīdzēt
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
..un nepaies i mirklis kaa vareesi naakamo hu..ju noveerst un taa tas turpinaasies bezgaliigi,liidz kameer beigaas naaks atklaasme-NA...J MAN SHO HU...U VAJAG Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pareizi!
Tuvāk mājām - vieglāk kājām!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
..un nepaies i mirklis kaa vareesi naakamo hu..ju noveerst un taa tas turpinaasies bezgaliigi,liidz kameer beigaas naaks atklaasme-NA...J MAN SHO HU...U VAJAG Laughing


Ko Tu nemies, tirgo nost to srotu un neboja sev veselibu  Confused  Vai Tu gribi, lai kads Tev rocinju patur?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaktinjaa paraudaat? Man liekas, ka katrs Alfists periodiski iet cauri ieplakai ar noraadeem "tev to vajag?!" "varbuut hjundaju?" "met tam mieru, ja jel ko dziivee gribi sasniegt!!!" utml. Patiesie alfisti atshkiras ar to, ka tie sho sajuutu paardziivo, no rita paluukojas pa logu un visu piedod  056

Un beigu beigaas... mees tachu visi zinam, kas ir galvenais, vai ne? Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Sogjis"][quote="Lauda"]..un nepaies i mirklis kaa vareesi naakamo hu..ju noveerst un taa tas turpinaasies bezgaliigi,liidz kameer beigaas naaks atklaasme-NA...J MAN SHO HU...U VAJAG Laughing[/quote]

Ko Tu nemies, tirgo nost to srotu un neboja sev veselibu  Confused  Vai Tu gribi, lai kads Tev rocinju patur?[/quote]

....viegli teikt tirgo nost,es sho meeslu vaboli gandriiz jau pusgadu nevaru notirgot,nevienam vinja nav vajadziiga,pat pla4os negrib mainiit ar  piemaksu no manas puses  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
Sogjis rakstīja:
Lauda rakstīja:
..un nepaies i mirklis kaa vareesi naakamo hu..ju noveerst un taa tas turpinaasies bezgaliigi,liidz kameer beigaas naaks atklaasme-NA...J MAN SHO HU...U VAJAG Laughing


Ko Tu nemies, tirgo nost to srotu un neboja sev veselibu  Confused  Vai Tu gribi, lai kads Tev rocinju patur?


....viegli teikt tirgo nost,es sho meeslu vaboli gandriiz jau pusgadu nevaru notirgot,nevienam vinja nav vajadziiga,pat pla4os negrib mainiit ar  piemaksu no manas puses  Evil or Very Mad


re ku dzintim paardod. V6 tak bij, ne? vinjam buus tieshi laikaa! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...kaa tad V6 Laughing  manaa gadijumaa ir 1,9 JTD Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
...kaa tad V6 Laughing  manaa gadijumaa ir 1,9 JTD Cool


un 1.9 diizeli nevar 1/2 gada laikaa notirgot? neticu hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tad peerc no manis un vareesi peec tam notirgot kad vien gribeesi Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
nu tad peerc no manis un vareesi peec tam notirgot kad vien gribeesi Laughing


paldies, nee, es uz diizeljiem nekjeros shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
..bet vismaz zinaasi cik viegli ir notirgot ALFU diizeli Laughing

Var jau buut ka cennjiks ir par lielu,bet nju njeemu es vinju  pagaajusho vasaru par 4900EUR ar domu ka buus normaals ekonomobiilis Cool te nu bija ekonomobiilis, pa nepilnu gadu esmu iegaazis vinjaa ap 2000EUR ja ne vairaak Rolling Eyes viennoziimiigi biju kljuudijies savaa izveelee un tagad izmisiigi meegjinu tikt valjaa pa 4500EUR,tachu diemzheel neviena interesenta Sad
Taada sajuuta ka man shis auto buus kaa kunjgja chuula uz visu muuzhu Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pirkt mazmotoru jau ir riskanti, zinot kā DE un citur eiropā tiek braukts ikdienā pa bāņiem "pedal to ze metal". pirkt mazmoturu dīzeli ir vēl riskantāk, jo ir skaidrs, ka tie 110 000km uz šiltes ir jāreizina ar 5 vismaz.

un nobraukta alfa ir padārga eksplutācijā......

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
..bet vismaz zinaasi cik viegli ir notirgot ALFU diizeli Laughing

Var jau buut ka cennjiks ir par lielu,bet nju njeemu es vinju  pagaajusho vasaru par 4900EUR ar domu ka buus normaals ekonomobiilis Cool te nu bija ekonomobiilis, pa nepilnu gadu esmu iegaazis vinjaa ap 2000EUR ja ne vairaak Rolling Eyes viennoziimiigi biju kljuudijies savaa izveelee un tagad izmisiigi meegjinu tikt valjaa pa 4500EUR,tachu diemzheel neviena interesenta Sad
Taada sajuuta ka man shis auto buus kaa kunjgja chuula uz visu muuzhu Laughing

Ja tu šitā turpināsi raudāt par savu Alfu, tad vēl arī tavi bērni viņu nepārdos Smile
Kam nepatīk Lauda 1.9 dīzelis varu piedāvāt savējo 2.4 JTD SW ar sarkanu ādu 17" diskiem u.t.t.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
Lauda rakstīja:
..bet vismaz zinaasi cik viegli ir notirgot ALFU diizeli Laughing

Var jau buut ka cennjiks ir par lielu,bet nju njeemu es vinju  pagaajusho vasaru par 4900EUR ar domu ka buus normaals ekonomobiilis Cool te nu bija ekonomobiilis, pa nepilnu gadu esmu iegaazis vinjaa ap 2000EUR ja ne vairaak Rolling Eyes viennoziimiigi biju kljuudijies savaa izveelee un tagad izmisiigi meegjinu tikt valjaa pa 4500EUR,tachu diemzheel neviena interesenta Sad
Taada sajuuta ka man shis auto buus kaa kunjgja chuula uz visu muuzhu Laughing

Ja tu šitā turpināsi raudāt par savu Alfu, tad vēl arī tavi bērni viņu nepārdos Smile
Kam nepatīk Lauda 1.9 dīzelis varu piedāvāt savējo 2.4 JTD SW ar sarkanu ādu 17" diskiem u.t.t.  Wink


Nu nu,domaajams ka te nebuus iistaa vieta kur to tirgot Laughing

starpcitu mana ar ir ar sarkanu aadu un visaam paareejaam extraam,iznjemot pakaljeejos el. logu virinaataajus Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man gan nau sarkana aada Wink un ir visi logu virinaataaji Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database