Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Portatīvās auto GPS (navigācijas) iekārtas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ouch!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jopcik. Neatstaaj to taa. Tieleejies pretii, ka tanii briidii nebrauci ar mashiinu, pieraadi kautkaadaa interesantaa viedaa - piemeeram tanii laikaa biji restoraanaa un kodi kaa nelabais! Labi, bet ja par gaa pee es: maneejie shoferi lieto route66 - straadaa uz win mobile 5.0 baazes. Es no taa maz saprotu. Baltija suukaa konkreti, kaut galvaspilseetas ir labas (atskaitot kuriozu ar kreiso pagriezienu uz briiviibas ielas, kur barona iela ar to satiekas Smile ).
Polija arii sameeraa suukaa. Toties D, IT, A, E, F un veel kas esot labs - shoferi nesuudzas, ka nevar atrast peec navigatora kaadu adresi.
Bet es plaanoju pamainiit - gribu pameegjinaat TomTom jaunajaam mashiinaam. Tad arii zinjoshu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pateikt, ka 7:14 es pats biju virubā un kāds bija nozadzis man uzticēto auto neļauj ne sirdsapziņa ne veselais saprāts  Rolling Eyes

Un mēģināt izvairīties no pelnīta soda ir bērnišķīgi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kādēļ bērnišķīgi? Ja no kaut kā nepatīkama VAR izvairīties, kādēļ gan būt Matrosovam? hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai nu kas bet AVIS pret taadienm Matrosoviem ir pilniibaa nodroshinaajies Wink ja nu nemaz nav ko dariit, tad kashkjeeties ar AVIS ir pati peedeejaa lieta, ar ko nodarboties

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arī taisnība super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neesmu visu līdz galam izpētijis, bet pieļauju, ka shēma pēc kuras avis strādā lielas diskusijas neparedz. Soda naudu piedziņa bezstrīdus kārtībā, ja kāds paņēma un uzmeta - tā ir tevis paša problēma.

Lai gan krāni tāpat viņi ir palieli. Kad ņēmu mašīnu, skatijos lai būtu special angebote - nekas dārgs neinteresēja, jo vajadzēja tikai savu pakaļu pāris dienas pa pilsētu pavazāt. Pasūtiju inetā mazo klasi, tip opl corsa. Pie saņemšanas džex sāk stomīties - mazmašīnu nav, ņem pasātu, par opeļa cenu. Nu es, protams neateicos Smile
Pēc tam gan atnāca rēķins kā par D grupas auto. Pēc pirmā uzbrauciena gan šamie naudu nolika atpakaļ vietā Smile


P.S. Avis izpratnē Alfa 159 ir vēl 2 klases augstāk par Pasātu, un to auslanderiem nemaz tā negrib dot. Vajag lielāku šoferēšanas stāžu, 2 kredītkartes, un parakstīties, ka neizbrauksi ārpus Vācijas... To man pastāstija pļāpīgs kadrs pie countera Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Itaalijaa oga gan dabuuja 159 par 156 cenu. no taa pasha AVIS naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ne gluži.
1) es dabūju baigo bāzi. Tai nu nekā nebija un bija parastais jtd dzinējs (bez "m")
2) tas nebija avis. Vienārši izsniegšana/pieņemšana bija pie Avis kioska. Kantoris bija kaut kāds italrent vai tml. vietējie darboņi Smile
3) tā tomēr ir Itālija. Viņiem vrabūt ir mazliet cita hierarhija 159 vs Passat. Šai gadījumā 159 ir vietējais spainis. Passat - importa D klase shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu vod. Avis "iepriecināja" manu konta izrakstu. Mad
 Tāpat šodien pasvilpu 1 puisim, kurš "uzlika" Baltikuma karti gan tomtomam, gan Nokia E 60. Jābrauc ielās - pārbaudīt  Exclamation

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dabā vēl nesanāca izpētīt (t.i. kartes koordinātes ar reālo dzīvi vai iet kopā), bet so far looks baigi promising...
Gan nokija gan tomtoms pa Rīgu navigē smuki. Rīgas kartei gan nekādi dižie apgriedi nav ienākušies (piem. Maskavas ielas lielie nr izpaliek), bet rajonu pilsētas ir ok. Pirmais kas "uzktrita": Ādaži = 0, ozolnieki ar liekas biku garām. Vēl dziļāk nepapētiju. Pilsētas un ciemi ir kartē parādīti vismaz ar punktiem. Grantenes gan vēl nepazīst... fofig.
Vairāk interesēja LT. Cik atceros pēdējos braucienus uz ģerevņām, tad tomtoms atkārtoja manu papīra kartē vai JS piedzemdēto maršrutu. LT ciemu kartes ir daudz pilnīgākas. Vai atbilst 99 % varēšu pateikt mazliet vēlāk.

PAtīkami pārsteidz nokia. Tiešām negaidiju tādu sniegumu.  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, te pavilkšu topicu aiz astes  Smile un padalīšos iespaidos.
Maršruts Jelgava - Piltene. tomtoms piekrīt jāņasētai - braukt caur kalnciemu, tukumu, ventspili.
es tomēr novelku taisni starp diviem punktiem, un pieturos maršrutam ap šo līniju. 10 km grantenes jaunai alfai nav šķērslis  shura
Liels bija mans  Shocked kad ieraudziju, ka arī zlēkas - piltene un piltene - ugāle (fig viņ zin kuras šķiras grantenes) ir iekļautas tomtom digitālajā kartē. Ties, pa tām grantenēm vest tt īsti negrib Embarassed . šoferim piekrīt, un jaunu maršrutu pārrēķina tikai tad, kad saprot ka ceļš jau ir izvēlēts bez tt padomiem un savs 1/2 km jau ir veikts.
secinājums - tt ir īsta alfista nafigācija  naac . Nekāda  45 , maršrutā tikai samtaini lielceļi  gejs
Karete ir diezgan detalizēta, tiesa ir neliela adrešu nobīde  angry  - pie paša galamērķa rūpīgi jaskatās māju nummuri.

Ja pie mums tt lietderība ir apšaubāma, tad Lietuvā tas verķis rulz bezjēgā super  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tom Tom tagad tiek močītas labākas kartes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pievienoju šim topicam, jo kautkur redzēju kantori, kurš piedāvā nomāt gan GPS verķus, gan rācijas...

Mokos, bet nekādi nevaru šos atrast.  Confused  Maybe kādam ir pa ķērienam kontakts organizācijai, kurā uz nedēļu var dabūt rāciju pāri.  Question Ar diviem vāgeniem braucam uz vāciju, a GSM nerulz...


P.S. tomtom rulzzz Pat hvz kuras šķiras grantenes ir iekšā Shocked  Tiesa, kāds labais koderis ir uzlicis setingus, ka pa tiem var pabraukt ar > 50 km/h (vēl precīzi neizpētiju cik tieši, bet sapratu, ka tāda figņa ir), tāpēc optimizējot ar nosacijumu "ātrākais maršruts" ir baigie līkumi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ev, neviens nezin kur var iznomāt rācijas ??? Baigi aktuāli...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database