Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Portatīvās auto GPS (navigācijas) iekārtas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mērnieku šķīvji dodot +/- 10 mm   Shocked

tikai tie būs jāmeklē 4X4 ķenguru forumā  Ffff..fristailo  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man vajag visleetaako meeslu, kas nomeera veikto distanci. nomeera ar precizitaati +/- 10m. viss. ir kaadam taads? naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man vajag visleetaako meeslu, kas nomeera veikto distanci. nomeera ar precizitaati +/- 10m. viss. ir kaadam taads? naac


Ja tev ir nokija ar symbian, tad tev pašam tāds ir  naac

 melns uz balta  owned   056

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es teiktu, ka mazliet nepareiza pieeja. Mees tachu visi meeriisim peec odometriem, ne leetajiem gpsiem nono


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es teiktu, ka mazliet nepareiza pieeja. Mees tachu visi meeriisim peec odometriem, ne leetajiem gpsiem nono


300m
400m
200m
400m

zinam, zinam, vienreiz jau taa bija shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nubet. Odometram vs GPS tachu ariidzan kaut kaada kljuuda ir. Un tad veel radiisies veelme legendaa attalumus rakstiit ar vismaz 2 ziimeem aiz komata... Rolling Eyes


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nubet. Odometram vs GPS tachu ariidzan kaut kaada kljuuda ir. Un tad veel radiisies veelme legendaa attalumus rakstiit ar vismaz 2 ziimeem aiz komata... Rolling Eyes


man odometrs raada tikai simtus, desmitus es varu noteikt uz aci. un simtus arii raada tikai tad, ja nav beidzies uudens, miiksta riepa vai atsleegta stabilitates kontrole, jo tad ciparu rindaa iedegas izsaukuma ziimiite un arii simtiem vairs nav vietas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas jau vaacu spainim. Mums, itaaljiem, odometrs vienmeer raada kilometrus un metru simtus shura
Savukaart GPS raadiis arii metrus Wink Luudzu nekriitiet kaardinaajumaa.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man vajag visleetaako meeslu, kas nomeera veikto distanci. nomeera ar precizitaati +/- 10m. viss. ir kaadam taads? naac


jau teicu ka ir magelaans, krutaaks par to kas bildee un tiesaam ar precizitaati 10m
un ja attaalumi nav lieli tad uz kompja varu veel preciizaak visu noteikt. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es teiktu, ka mazliet nepareiza pieeja. Mees tachu visi meeriisim peec odometriem, ne leetajiem gpsiem nono


katram (!!!) odometram ir savādāka kļūda, tāpēc visi vienojas par standarta (GPS, ģeogrāfiskajiem, faktiskajiem, sauc kā gribi) - kāda ir katra atsevišķā auto kļūda nevienu nekrata - vienam rāda vairāk, vienam mazāk, kļļūda ir 0.5% vai veseli 10%... To nosaka ražotāja spidometra rādījumu kļūda (tas parasti rāda mazliet vairāk), riepu izmērs, to nodilums utt...

P.S.
katram pēc kimoletru stabiņiem uz šosejas ir iespēja pārbaudīt, kāda ir personīgā odometra kļūda...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manam brīnumam kļūda ir ~ 1%.
Braucot uz Rīgu uz tallinas šosejas pie 80 km nospiežot uz 0,00 pie 30. km rāda 50,5 km

Tev tā "trase" ir tālu ?
Kādā darbadienas vakarā varam izbraukāt, jo es tāpat aromā nepiedalīšos.  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izskatās, ka pēc nedēļas arī ar manu alfu varēs mērīt attālumus ar 10m precizitāti Wink ja nav par vēlu, tad varēs aizņemties naac


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies par atsaucibu, NIKSONS ar savu aparatu uzvareja, pie viena bus ari testa trusitis shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Oga rakstīja:
Es teiktu, ka mazliet nepareiza pieeja. Mees tachu visi meeriisim peec odometriem, ne leetajiem gpsiem nono


katram (!!!) odometram ir savādāka kļūda, tāpēc visi vienojas par standarta (GPS, ģeogrāfiskajiem, faktiskajiem, sauc kā gribi) - kāda ir katra atsevišķā auto kļūda nevienu nekrata - vienam rāda vairāk, vienam mazāk, kļļūda ir 0.5% vai veseli 10%... To nosaka ražotāja spidometra rādījumu kļūda (tas parasti rāda mazliet vairāk), riepu izmērs, to nodilums utt...

P.S.
katram pēc kimoletru stabiņiem uz šosejas ir iespēja pārbaudīt, kāda ir personīgā odometra kļūda...


Jā jā. Es par to, ka, ja kļūda ir, tad tā ir un viss. Nav svarīgi, cik kuram un uz kuru pusi. Līdz ar to - kāda jēga no precīzas mērierīces? Ja nu vienīgi elbee ar bemberi iet pa maršrutu kūpošām riepām šķērsām visos pagriezienos Rolling Eyes


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu pag, atceries kā rakstijām rudens leģendu? tipa 200 a varbūt 290 metri. un rakstam kā tai brīdī šķiet. un ik pa laikam ierakstam 300m, kad bij tur 410, jo nonullējām nedaudz aiz krusta un līdz ar to pirms nākamā krusta uz 400 vēl nepārleca.

vismaz es sapratu, ka ar odometru leģendu rakstīt nav labas stils. un pārbaudīt arī vajag  Embarassed  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database