Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Saskrien.Alfisti!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Saskrien.Alfisti! 
Esmu nolēmis pirkt 166 vai 156.Iesakiet!Piedāvājiet!Pasakiet uz ko jāskatās kad pērk.Kas ir ar Lietuvu.Gali.koordinātes.Paldies par atsaucību!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Saskrien.Alfisti! 
dzintis rakstīja:
Esmu nolēmis pirkt 166 vai 156.Iesakiet!Piedāvājiet!Pasakiet uz ko jāskatās kad pērk.Kas ir ar Lietuvu.Gali.koordinātes.Paldies par atsaucību!


Reku labs piedāvājums
http://www.autonet.lv/viss.php?id=530835

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ņem šo Dīzeļi viennozīmīgi rullee, 140ZS, griezes moments kā pašam jupim Smile un tas viss pie 7 litru patēriņa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un smird rokas. Un ikarusa duumi. Un ziemaa viss jaauzpase, lai neaizsalst. Un vibree. Un "dziesma" nav taa. Utt. Smile Benzina forever!!! yo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga traucē andeli ;D
Cik var saprast no Smic un citiem dīzeļvāgenu lietotājiem - ja uzpasa to dīzeli ar tādu pašu rūpību kā TS (regulāri visu maina utt), tad jau viss ir čikiniekā.
Galvenais nevajag jaukt dīzeļpasātu ar dīzeļalfu, tās tomēr dažādas mašīnas un itāļu bella vienmēr prasīs lielāku uzmanību kā vācu tautumeita...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un smird rokas. Un ikarusa duumi. Un ziemaa viss jaauzpase, lai neaizsalst. Un vibree. Un "dziesma" nav taa. Utt. Smile Benzina forever!!! yo

Vibrē 2 golfs, Alfa nevibrē, vēl jo vairāk ja ir 2.4 ar 5 cilindriem, tad viņa patīkami urkšķ Smile var teikt ka dziesma vēl kā ir TĀ Smile Alfas dīzeļiem ir degvielas sildītājs, kas stāv pirms degvielas filtra, tā kā ja vien aķis un kvēlsveces ir OK, tad ziema nav problemo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
90. gadu diizelji veer ir riktiigi meesli, taapat kaa 90. gadu automaatiskaas kaarbas. bet muusdienu modernie vismaz 5 cilindru un 200zs diizelji apvienojumaa ar jaunaakajaam vismaz 6 robu automaatiskajaam aatrumkaarbaam ir cita lieta, ar tiem jau var saakt braukt un priecaaties, ka peec degvielas uzpildes ailiitee range paraadaas cipars, kas vienaads ar meeness attaalumu no zemes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rokas vienalga smird un paarsimts tuukstoshu noskrejis diizelis, lai kaa juus te tagad, pie zemes krizdami zveereetu, duumo gan peec kaartiigas griidaa iespieshanas  piip
Bet nu labi. Tiem, kam es trauceeju andeli: Dzintis brauc(-a) ar 164 V6. Diez vai vinsh shobriid meklee baigo ekonomiju Smile
Dzintim: 166 vennoziimiigi ar V6! Mans ieteikums - iespeejami jaunaaka gada, ar 3.0 24v. Ja buus >2000, tad tur jau iekshaa buus sapichkaats praktiski viss iespeejamais Smile Taalaak - skatamies teh. staavokli. Gavenais - lai nav "nogurusi" taa mashiina.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies.It kā jau tiešām  166 izskatās labāk.Arī 156 normāla.Man ir bijis dīzelis 2.5 turbo uz alfas 164. Gāja labi..arī benzīns man patīk...Un uz ko jāskatās pērkot?Vairāk nav piedāvājumu? Kas ir ar 2.0 un 2.5 benzīniem?ko tie dara?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
Paldies.It kā jau tiešām  166 izskatās labāk.Arī 156 normāla.Man ir bijis dīzelis 2.5 turbo uz alfas 164. Gāja labi..arī benzīns man patīk...Un uz ko jāskatās pērkot?Vairāk nav piedāvājumu? Kas ir ar 2.0 un 2.5 benzīniem?ko tie dara?


ir tikai divi varianti:

156 2.5l V6
166 3.0 V6



atliek tikai samekleet labu mashiinu, vai arii sliktu, bet tad vismaz ljoti leetu  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2.0 ir 4-cilindru. 166 tas nebūs tas. Un 2.5, lai arī V6, ir "ne zivs, ne gaļa". Man tāds bija Smile Skaņa ir, viss ir, bet salīdzinot ar 3.0, tas 2.5 neiet Smile
Kas jāskatās.
1) vizuāli 166 mēdz būt "nogurušas". Nu tādas ar palielinātu riteņu sagāzumu, mazliet "atkārušos" buferi utml. Kad uzreiz var redzēt auto nebūt ne vieglā mūža sekas. No tādām - izvairīties. Jo "celt" 166 ir vienas vienīgas galvassāpes un izdevumi.
2) tehniski - lai nav šausmīgi izļurkāti sēdekļi un kārbas kulise (ja manuālā kārba) - tas liecina par auto patieso vecumu un rūpību ekspluatācijā.
3) tehniski - lai nekūp dūmi un nesmird no izpūtēja. Auksta dzinēja izplūde var mazliet smirdēt pēc tosola. Siltam dzinējam nedrīkst būt dūmu un smakas, arī paturot pāris sekundes 7,500 giri Smile
4) gaitā - lai nav atklātu būkšķu utml. trokšņu ritošajā. Un lai nav "kadiljaks" - 166 jābūt stingrai, stīvai un jāgriežas līkumā tā, ka Tev smaids ir līdz ausīm. Ja tā nav - tad kaut kas ir sabojājies Smile Bet pa lielam to visu var saskrūvēt.
5) padoms - uzreiz iesaku rezervēt ~400-500LVL jaunam Bilstein B6 amortizatoru komplektam. Tas IR to vērts.
6) kategoriski - nekādā gadījumā nemēģināt pirkt tos sūnu zaļos brīnumus. Nez kurš vispār tādu krāsu izdomāja?! mozaika


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pirceeja rokasgraamatu jau apskatiijaat. tur diez gan labi viss uzrakstiits, aarzemju valodaa gan Wink


un, ja patiik riskeet, tad lietuvaa smuks un leets eksemplaars viens:

http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1183366

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu redzi, dīzeli es pirku, jo katru dienu jārullē vismaz 50 km. Jā, ziemā pie -32 es viņu nepielaidu, bet tas bija NESTE -32 degvielas dēļ, jo sūknis bākā gaudoja kā traks.

Dūms ir. Kad uzber. Varbūt, ka sprauslas. Varbūt gaisa filtrs atkal aizgājis ciet (kas ticamāk). Bet ar to aprod.

Par rokām smirdošajām. Nu Divreiz mēnesī pildoties, rokas var arī nomzagāt. Vai gumijas cimdiņus vienreiz lietojamos vadāt bardačokā Mr. Green

Par ekonomiju: salīdzinājumā ar 155 1.7 Ts 156 2.4 JTD degvielu tērē par ~30 % mazāk. Tricārs katru mēnesi ietaupās. Un tad to var saguldīt riepās un piekarē, jo 156 un 155 izmaksas šai ziņā nav salīdzināmas VISPĀR shura

Par jaudu un gaitu. 136 hp 2.4 JTD iet tuc tuc labāk par 1.8 Ts un tuc tuc sliktāk par 2.0 ts (lai gan cēliens ir 2x jūtamāks dēļ tiem 300 cik tur Nm, kas pārspļauj pat 2.5v6.) Jaunākam 5cilindru JTD (150 hp vai 175 hp 20v) jāiet krietni labāk kā jebkuram alfas R4 bendzīnniekam.

Tā kā es atrastu pēc iespējas mazlietotāku 166 ar 2.4 dīzeļdzinēju. Vēlams 175hp, bet nu prātīgāk būtu ņemt 150 hp un pēc tam sačipot līdz tiem 175 zirgiem Wink ( sk. squadra tuning kantora webu)



Pēdējoreiz rediģējis smic Thu May 03, 2007 11:14 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Tā kā es atrastu pēc iespējas mazlietotāku 166 ar 2.4 dīzeļdzinēju. Vēlams prātīgāk 175hp, bet nu prātīgāk būtu ņemt 150 hp un pēc tam sačipot līdz tiem 175 zirgiem Wink ( sk. squadra tuning kantora webu)


un tad mekleetu vecu 75 ar lielu benziina dzineeju fanam Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu 156 man ir ikdienas auto. A ko es darīšu, kad ziemā atkal būs -32 un neste nošmaukusies uz degvielu? 75 vismaz varēs pielaist Razz

Bet dīzeli man vajag - jo nu saskrien tās 30+ štukas gadā. Turklāt var spiest kur gribās, gad gribās un cik gribās, absolūti nedomājot par degvielas rādītāju. Gribi vilkt uz Kuldīgu ar 170 - LŪDZU Razz 7 litri uz simtu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database