Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
147 GTA
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
"Parastā" Alfa 147 GT AM Autodeltas izpratnē...

"Autodelta 147 GTA AM

Based on the quickest hot-hatch developed by Alfa Romeo to date, the Autodelta 147 GTA AM (Autodelta Maggiorata) is the result of extensive mechanical modifications to the current standard model, in order to enhance the latter's sporty character.

With its V6 engine boosted to 3.7 litres it pumps out a staggering 328 bhp, with a top speed in excess of 175 mph (282 km/h) and 0-60 mph (0-97 km/h) in 5 seconds.  

Major improvements to the transmission, suspension and brakes as well as a new
aero kit and bigger wheels, helped create an all-round class leader.

The Autodelta 147 GTA AM is strictly customer-built, and each vehicle comes with its own plaque carrying the serial number."


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un nedaudz uzlabotā... Smile :

"Autodelta 147 GTA AM Super | Engine

Leaving off from their successful 3,750 cc V6 engine, Autodelta have gone a step further by fitting a custom engineered Rotrex supercharger. The engine is a bored-out version of the existing 3.2 V6 Alfa Romeo 147 GTA unit, now delivering 400 bhp at 7,000 rpm and capable of reaching 180 mph. New steel billet camshafts, a Ferrari-derived larger throttle and suitable re-mapping of the engine all quicken driving response and help achieve performance levels not found in any other current sports hatchback.

A bespoke stainless exhaust system, with new manifolds at the front and quadruple tailpipes at the back give the new engine a wide breathing range: 330 lb ft of torque at 4,500 rpm are at the driver's disposal, and the rev redline stops just short of 8,000 rpm."


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vairāk infas šiten

http://www.autodelta.co.uk/autodelta_2.htm

...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mmmm Alfa un gandriiz 4,0 litri... Razz skan lappi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
hmm.. cits video. bet arii labs:
http://videos.streetfire.net/Player.aspx?fileid=FB3BBFEA-AC1F-40F3-95B2-A8CEB3740852



bet nu shitie suuda anglji gan i lohi Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Vēl jaudīgāka 147 GTA - ar kompresoru (I want it badly) 
http://www.worldcarfans.com/tuners.cfm/tunerID/7070531.001/page/1/country/ecf/alfaromeo/autodelta-alfa-romeo-147-gta-am-3.7-super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vēl jaudīgāka 147 GTA - ar kompresoru (I want it badl 
Zenons Spranda rakstīja:
http://www.worldcarfans.com/tuners.cfm/tunerID/7070531.001/page/1/country/ecf/alfaromeo/autodelta-alfa-romeo-147-gta-am-3.7-super


422BHp uz FWD es sauktu par "ridiculous". Pilnīgi bezjēdzīgs daikts Sad


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man jau liekas, ka 3.7atmosfēriskais ir Ok. Kur tur vēl kompresoru  c
Psihi....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vēl jaudīgāka 147 GTA - ar kompresoru (I want it badl 
Oga rakstīja:
Zenons Spranda rakstīja:
http://www.worldcarfans.com/tuners.cfm/tunerID/7070531.001/page/1/country/ecf/alfaromeo/autodelta-alfa-romeo-147-gta-am-3.7-super


422BHp uz FWD es sauktu par "ridiculous". Pilnīgi bezjēdzīgs daikts Sad


Oga, tu esi pārpratis - šis nav daikts ar ko pie krustojumiem cīnīties.
Tas ir paredzēts tikai braukšanai pa bāņiem virs 200km/h - tad piespiežot akseleratoru vairs nespolē Wink

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Braukšanai pa bāņiem virs 200kmh ir Audi S8, BMW M5 utml. 147 arī ar >400Zs ir spainis ar priekšpiedziņu... nono Paredzēts līkumainiem "B roads"... 45 Un līkumainos celiņos ar >400Zs arī ar pilnpiedziņu būs grūti un bīstami.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
oga, TU TUR BIJI? shura esi braucis ar Autodeltas GTA? varbuut ar parasto GTA? pa to B celju vai vismaz pa autobaani virs 200 km/h?

es esmu braucis ar parasto, pa trasi, viss bija ljoti labi Wink un Autodeltas 147 Top Gear testaa arii neizskatiijaas slikti. domaaju, ka shiem 422zs ar nav ne vainas. nav jau vislaik jaaiet sakostiem zobiem pedaali griidaa. mashiinaam, kuraam ir virs 200zs, taa vairs nedara, starp citu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
oga, TU TUR BIJI? shura esi braucis ar Autodeltas GTA? varbuut ar parasto GTA? pa to B celju vai vismaz pa autobaani virs 200 km/h?

es esmu braucis ar parasto, pa trasi, viss bija ljoti labi Wink un Autodeltas 147 Top Gear testaa arii neizskatiijaas slikti. domaaju, ka shiem 422zs ar nav ne vainas. nav jau vislaik jaaiet sakostiem zobiem pedaali griidaa. mashiinaam, kuraam ir virs 200zs, taa vairs nedara, starp citu Wink


Kursh te pirms paaris dienaam pinjaaja, ka 3.0 166 jau raujot stuuri no rokaam aa? Un taa ir taada smaga govs tomeer ar suuda 226Zs... Es jau nesaku, ka ir slikti tik daudz jaudas un ka tas auto ir slikts, neturaas pie celja uttuc. Vienkaarshi jeegas tam nav.
Sakostiem zobiem pedaali griidaa var iet arii virs 400Zs. Tikai tam auto jaabuut sabalanseetam Resp. nav nekaadas jeegas baisai jaudai, ja shasija ar to netiek galaa un nav iespeejams to izmantot. Ja es nevaru iet pedaali griidaa "sakostiem zobiem", tad kaada gan man jeega no tiem 422Zs?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jeega ir izbraukt uz pleskavas shosejas un izgriest 3. robu liidz galam. taalaak iemet 6tajaa un brauc ar 110. bet emociju pietiks visai dienai, man domaat Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok ok. Apnika jau. Jaanem tik ciet tas kompresorbriinums Razz


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kursh te pirms paaris dienaam pinjaaja, ka 3.0 166 jau raujot stuuri no rokaam aa?


166 vispaar kaadi veel +40zs un +100Nm par ljaunu nenaaktu naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database