Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Nākošais
Crosswagon Q4: 2 dienas, ~600km
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas DINKŠ arī audi quatrām ir novērots...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet ātrumu tas nemaz nemazina!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nemazina gan..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
par tām buksēm runājot... atradu šitādu te
http://www.fibreglast.com/product/urethane-casting-resin-shore-a/urethanes

tieši skatos uz 40 Shore A  esot īpaši mīksts poliuritāns ielejot un paurbjot vajadzētu būt tīri ok... teorijā. tikai hvz kā viņu dabūt un vai var stāvēt ilgi atlikums. tomēr 40 ls un izlietošu tikai pusi, lētāk taisīt, kā petjka.. no ASV padārgi sanāk sūtīt, ja ES viņu nevar dabūt.

Uretanu lej ari lv, pagooglee

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manuprāt Jelgavā bij kaut kādi čaļi kas ar to nodarbojas. lej / virpo visādu PU brīnumus.


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
manuprāt Jelgavā bij kaut kādi čaļi kas ar to nodarbojas. lej / virpo visādu PU brīnumus.


Kluba sporta dampim visi atlikusie mikstie savienojumi ir izgatavoti Jelgava. Bet tas nav risinajums, ja gribas ietaupit uz originaldetalam... Jo materiali ir daudz cietaki un, ja kads kaut ko izgatavo no rokas viena eksemplara, tas nav leti.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Beidzot ziema  ihaaaaa  yo brīvdienās pat nebija laika visus iespaidus sarakstīt par CW + svaigs siengs uz ceļiem  Rolling Eyes
Atzinums Nr.1 - svarīgākā poga iekš CW "ASR OFF"  gejs  principā ziemā ieslēgtu to vajag, tikai tad, kad grūtniece iekāpj mašīnā  Embarassed  nu lab, vēl arī kad šitais dranķis "lietus-ledus" izveidojas.
Atzinums Nr.2 - 60:40 aizmugure:priekša = jautri, jautri, jautri!!! tā ir afigennākā fīča, kāda ir vispār ever izdomāta Very Happy jautri un droši vienlaicīgi. Audī qvatras likās tik garlaicīgi, ka šoferīši gandrīz bija gatavi maksāt, lai izbrauktu ar CW kādu mazu aplīti  Embarassed  Embarassed
Atzinums Nr.3 - tā mašīna ir gudrāka nekā es domāju. pat ar atslēgtu ASR viņa pamanās pie lielām sānslīdēm piebremzēt ar pareizo riteni un iztaisnot mašīnu, lai neaiziet galīgi šķērsām. uz plača nedaudz maisa, bet pilsētā tomēr labi, ka ir kāds, kas nolaiž tevi uz zemes un atgādina par drošību  Rolling Eyes

nu tas tā Smile paldies visiem, kas ieteica un slavēja  Wink

un tagad pie nopietnākām lietām:
6dien jau 9.00 biju uz TA  Mad  izsvilpa mani ārā pa "pastiprināta eļļas noplūde no kārbas".
nu nezinu, ko viņš tur ieraudzīja, jo pilēja un tecēja no visurienes, sniegs kusa tomēr. ķip tā eļļa tādā caurspīdīgi, orandži-brūnā krāsā. nez man izskatījās pēc rūsaina ūdens t.i. vnk sniegs kūst un netīrs pil lejā, bet nu šis ne pa kam nepiekāpās, teica, ka no labās priekšējās pusass puses kārbai tek eļļa.
ir kādas idejas? sāpīgs ($$) pasākums? ķipa kkāds saļņiks?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Beidzot ziema  ihaaaaa  yo brīvdienās pat nebija laika visus iespaidus sarakstīt par CW + svaigs siengs uz ceļiem  Rolling Eyes
Atzinums Nr.1 - svarīgākā poga iekš CW "ASR OFF"  gejs  principā ziemā ieslēgtu to vajag, tikai tad, kad grūtniece iekāpj mašīnā  Embarassed  nu lab, vēl arī kad šitais dranķis "lietus-ledus" izveidojas.
Atzinums Nr.2 - 60:40 aizmugure:priekša = jautri, jautri, jautri!!! tā ir afigennākā fīča, kāda ir vispār ever izdomāta Very Happy jautri un droši vienlaicīgi. Audī qvatras likās tik garlaicīgi, ka šoferīši gandrīz bija gatavi maksāt, lai izbrauktu ar CW kādu mazu aplīti  Embarassed  Embarassed
Atzinums Nr.3 - tā mašīna ir gudrāka nekā es domāju. pat ar atslēgtu ASR viņa pamanās pie lielām sānslīdēm piebremzēt ar pareizo riteni un iztaisnot mašīnu, lai neaiziet galīgi šķērsām. uz plača nedaudz maisa, bet pilsētā tomēr labi, ka ir kāds, kas nolaiž tevi uz zemes un atgādina par drošību  Rolling Eyes

nu tas tā Smile paldies visiem, kas ieteica un slavēja  Wink

un tagad pie nopietnākām lietām:
6dien jau 9.00 biju uz TA  Mad  izsvilpa mani ārā pa "pastiprināta eļļas noplūde no kārbas".
nu nezinu, ko viņš tur ieraudzīja, jo pilēja un tecēja no visurienes, sniegs kusa tomēr. ķip tā eļļa tādā caurspīdīgi, orandži-brūnā krāsā. nez man izskatījās pēc rūsaina ūdens t.i. vnk sniegs kūst un netīrs pil lejā, bet nu šis ne pa kam nepiekāpās, teica, ka no labās priekšējās pusass puses kārbai tek eļļa.
ir kādas idejas? sāpīgs ($$) pasākums? ķipa kkāds saļņiks?

ja gribi vispar atslegt to ASR -tad paturi to pogu 10 sek nospiestu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
avalon rakstīja:

ja gribi vispar atslegt to ASR -tad paturi to pogu 10 sek nospiestu Smile


o, nezināju. Būs jāpamēģina.
es rāvu nost abs devēju, lai atrubītu stabilitātes kontroli...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet nu tagad ir labais...ledus un pa virsu svaigs sniegs....


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paturot taas 10sec kautkam jaaiedegaas/jaaiepiixtaas? man nesanaak hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kur sniegs? Kāds sniegs?

Gunča rakstīja:
Bļa, atkal eļļa no stūres mehānisma pagalmā Mad... šoreiz kaut kur no priekšas. Iespējams no radiatora vai kādas trubas Mad... vakarā atkal nesanāks pagulēt...






Sniegs nokusa, eļļa palika..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
paturot taas 10sec kautkam jaaiedegaas/jaaiepiixtaas? man nesanaak hmm

man paturot tas 10 sek -lampinas gaisma pazud  zem tas podzinas un varu griest saulites cik uziet , vienigi atpakal ieslegt to lampinu nevar -kamer nenoslape motoru un nepieskil no jauna

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
avalon rakstīja:
marciss rakstīja:
paturot taas 10sec kautkam jaaiedegaas/jaaiepiixtaas? man nesanaak hmm

man paturot tas 10 sek -lampinas gaisma pazud  zem tas podzinas un varu griest saulites cik uziet , vienigi atpakal ieslegt to lampinu nevar -kamer nenoslape motoru un nepieskil no jauna

Jā, lampiņa nodziest pie pogas un ieslēgt arī nevar, šovakar speciāli aizbraucu līdz laukumam, lai pamēģinātu kāda atšķirība katrā no pogas pozīcijām, vislielākā atšķirība ir starp default stāvokli un vienkārši nospiežot, kad sistēma atļauj spolēt, bet pilnībā tā stabilitātes sistēma vienalga neatslēdzas pat pēc tam, kad patur 10 sekundes, kaut ko ik pa brīdim iejaucas un traucē izklaidēties... Laughing
P.S.
Man gan parastais SW, bez 4x4...  Embarassed , varbūt CW atslēdzas pavisam?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
avalon rakstīja:
marciss rakstīja:
paturot taas 10sec kautkam jaaiedegaas/jaaiepiixtaas? man nesanaak hmm

man paturot tas 10 sek -lampinas gaisma pazud  zem tas podzinas un varu griest saulites cik uziet , vienigi atpakal ieslegt to lampinu nevar -kamer nenoslape motoru un nepieskil no jauna

Jā, lampiņa nodziest pie pogas un ieslēgt arī nevar, šovakar speciāli aizbraucu līdz laukumam, lai pamēģinātu kāda atšķirība katrā no pogas pozīcijām, vislielākā atšķirība ir starp default stāvokli un vienkārši nospiežot, kad sistēma atļauj spolēt, bet pilnībā tā stabilitātes sistēma vienalga neatslēdzas pat pēc tam, kad patur 10 sekundes, kaut ko ik pa brīdim iejaucas un traucē izklaidēties... Laughing
P.S.
Man gan parastais SW, bez 4x4...  Embarassed , varbūt CW atslēdzas pavisam?

paturot 10 sek, tā lampiņa tikai nodziest. Stabilitātes kontrole tāpat paliek ieslēgta. Pārbaudīju savam cw

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 10 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database