Atbildēt pie šī temata 12 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Nākošais
Crosswagon Q4: 2 dienas, ~600km
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nezinu.
Vēl nesen savai 159ajai abas šīs atsaites mainīju.
Ņēmu oriģinālās un cena bija tīri demokrātiska.
Negribu samelot, bet priekšējā kaut kad ap 10eur un pakaļējā kādi 14 vai 17eur.
Ceru ka pareizi ciparus atcerējos, bet nu ap 50eur toch nebija. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Noname rakstīja:
Nu nezinu.
Vēl nesen savai 159ajai abas šīs atsaites mainīju.
Ņēmu oriģinālās un cena bija tīri demokrātiska.
Negribu samelot, bet priekšējā kaut kad ap 10eur un pakaļējā kādi 14 vai 17eur.
Ceru ka pareizi ciparus atcerējos, bet nu ap 50eur toch nebija. Smile


159 nav gluži CW unikālo detaļu ziņā  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a reali prasi prieks CW maksa tik un tik, panem no 159 un maksa stipri mazak Laughing  neesu iedzilinajies sitaja, izdomat var visu un vienmer, bet vai tas atmaksajas iztereta laika zina? Rolling Eyes

ja nemaldos tad garumi sakrit, virzieni laikam abolisiem preteji, vobsem fleksis un metinamais ar jaliek pie darba Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies Ficīnai par telefonisku konsultāciju, tā tiešām daudz ko šoreiz atrisināja, ņemot vērā, ka tālāk biju jau noslāņojies iet ar K-2 Very Happy
Auto temp. Izrādījās mirkļa vājums Very Happy
Bet tomēr jautājums paliek par tipisko turbīnes sūcējskaņu, vai tas ir ļoti bīstami, jeb līdz Rīgai varu braukt savā goda un nebaidīties? Kura siksna piedzen turbīnu? Zobens nevar noplīst? Citādi jau tikai jauda pazudīs, ja pārstās griezt? ES pareizi spriežu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies Ficīnai par telefonisku konsultāciju, tā tiešām daudz ko šoreiz atrisināja, ņemot vērā, ka tālāk biju jau noslāņojies iet ar K-2 Very Happy
Auto temp. Izrādījās mirkļa vājums Very Happy
Bet tomēr jautājums paliek par tipisko turbīnes sūcējskaņu, vai tas ir ļoti bīstami, jeb līdz Rīgai varu braukt savā goda un nebaidīties? Kura siksna piedzen turbīnu? Zobens nevar noplīst? Citādi jau tikai jauda pazudīs, ja pārstās griezt? ES pareizi spriežu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Turbīnu griež atgāzes, bet noplīst var jebkas un jebkad. Ja baidies braukt, tad stum vai staigā kājām Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kāds atceras/zin kur sameklēt utt kādas xenona spuldzes paredzētas CW? veco kkur garažā pakāsu un pirms jaukt laukā to purnu gribas lai stāv jaunas divas spuldzes nu vai viena ko nomainīt. bet nevaru atrast. manuālī arī neraksta visu izšķirstiju Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
D2S Wink
Lai samainītu priekša nav jājauc, es ir piešāvies jau 10 min tikt galā neko nejaucot. Vēlams mainīt pa pāriem, jo ar laiku tonis atšķiras.
etk.lv ir par lebu cenu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
D2S Wink
Lai samainītu priekša nav jājauc, es ir piešāvies jau 10 min tikt galā neko nejaucot. Vēlams mainīt pa pāriem, jo ar laiku tonis atšķiras.
etk.lv ir par lebu cenu.

jā šito es arī atradu! tiešām labas cenas!
man vajag arī to xenona bloku noņemt kontaktus paskatīties, jo aizdomas, ka spuldze vesela, bet nedeg vienā pusē. iepriekš rakstiju par problēmām xenona topikā.  tā ka pērku rezerves spuldzes un nāksies izjaukt priekšu, lai pie blokiem normāli ērti piekļūt.

bet uz priekšdienām, kā tu piešāvi? to skalojamo bačoku skrīvēji nost labajā pusē? kreisajā vēl +/- varētu piekļūt

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man tas pats jaaizveic, raustaas xenons labajaa pusee. Tu vareetu DIY manuaali sabildeet procesu Wink
Pirms maini blokus, samaini spuldzes vietaam, lai redzeetu kas pie vainas.
Lai tiktu pie spuldzeem (iesaku saakt ar labo): Noskruuvee dzineeja dekoratiivo vaaku, kaut uz pusi. Tad dzeseeshanas bachokam 3 skuuves un ar paliec uz dzineeja pusi. Paraadiisies daudz (saliidzinosihi) vietas lai vareetu tikt klaat un saprast kaa tur viss notiek ar ievietoshanu. Tad kad pieshaavies, otru pusi var uz aklo jau salikt Wink
OEM ballastus var aizvietot ar vieteejiem aftermarketiem? pie reizes arii pashus spuldzhu konektorus varbuut veerts nomainiit.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu mēģināšu, bet nu tik brīvdienās un laika man ierobežots Sad ja kautkas nesanāks - vedīšu pie elektriķiem, lai ņemās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Svaigs, nakts 10cm sniegs tā ir CW paradīze....


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
diez vai ar esošo CW pieredzēšu nākamo riepu pirkšanu, tādēļ ierakstīšu, lai paliek vēsturei, ja nu kādam noder.

Ilgstoši meklējot un lasot visus testus un atsauksmes esmu apstājies pie, manuprāt, labākā varianta ziemas riepām no sērijas "labākais par konkrēto cenu".

COOPER WEATHER MASTER SA2. 101V 225/55 R17 = 65e/gb (protams jaunas)
priekš Continental grupas riepas un atbilstošiem rādītājiem un testu rezutlātiem es teiktu, ka ļooooti labi! vēl skatīsies ziemā kā uzvedīsies, bet pagaidām patīk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tā nu ir sanācis, ka 2 dienu laikā esmu mistiskā kārtā izsitis abas miglu lampas Sad pirmais variants - izsita speciāli - bet tad jautājums kam jābūt galvā, lai izsistu tikai miglas lukturus Alfai  Confused  otrs variants ir 0,1% iespējamība, ka 2 dienu laikā ar radzēm vai šķembām izsistas braucot. jo citi vizuāli defekti bamperim nav.

no 156sedana/SW der? vai jāmeklē tieši no CW? kādam nemētājas? stikliņi atsevišķi nemainās?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaunas 14 eur. Der no visām 156. alfām un no Fiat Croma


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 12 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database