Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Spider uz restaurāciju
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Spider uz restaurāciju 
Izskatās, ka drīz ziema būs klāt, jāķeras klāt sava Spider restaurācijai. Pa vasaru neplānoti sanāca motoram kapitālo remontu veikt, ziemā gribētos izcelt ārā visus loriņus un veikt pamatīgu virsbūves sakopšanu kā arī salona pārtapsēšanu.
- Vakar sāku veikt aptaujas par šo darbu veikšanu, cenām. Sāku uzreiz ar dārgo galu, Riga Master Workshop. Dara profesionāli, bet gala cipars ir tāds, ka to atmaksājas darīt, ja auto vērtība ir vismaz 50.000€
- Biju ciemos pie LUX auto, rīt veiks auto padziļinātu apskati, tad arī domās tālāk.

Ja ir zināms kas vēl ir gatavs auto izjaukt līdz bleķim, visu savest kārtībā, nokrāsot un salikt atpakaļ, labprāt uzklausīšu ieteikumus, rekomendācijas. Principā jādara kas līdzīgs kā daži gadi atpakaļ ar Bertone tika izveikts. Pavasarī gribu auto braucamu.

P.s.
Auto pilns ar kreisiem vadiem, daži beidzas ar neko. Tāpēc tika iepirkts jauns oriģinālo vadu mudžeklis, ko jāliek iekšā pēc krāsošanas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pie Siguldas bija kantoris. Cosa Nostra zin. Man kaut kur bija kontakti, jaskatas. Bet tema man ir loti interesanta. Sekoju topikam.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bertonem daudz  kas ir izdarīts slkti Sad man pieredzes nebija
tā kā es laikam to čali neieteiktu, bija lietas, ko viņš izdarīja perfekti un pat izcili, bet bija lietas, ko nu tā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu saņēmis piedāvājumus no RMW un LuxAuto. Pirmo atmetu cenas dēļ, otrais itkā ierakstās max pieļaujamā budžetā, bet vienalga gribētos vēl kādu alternatīvu piedāvājumu izskatīt. Lēmums par darbu veicēju tiks pieņemts līdz nākamās nedēļas beigām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
reku RMW vienu sarkanu zirnekli acīmredzot taisās reinkarnēt

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.527895480630755.1073741845.345467125540259&type=3

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atjaunot RMW šo senilo Spider ir tikai mazliet lielākas kā manējo, bet produkta cena pēc restaurācijas manējām būs reizes 5 zemāka.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Auto nodots LUX Auto rokās, solīts to saņemt ideālā stāvoklī pēc 4 mēnešiem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Auto nodots LUX Auto rokās, solīts to saņemt ideālā stāvoklī pēc 4 mēnešiem


Cik $ prognozē? emo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
egils19 rakstīja:
Auto nodots LUX Auto rokās, solīts to saņemt ideālā stāvoklī pēc 4 mēnešiem


Cik $ prognozē? emo


Mazāk kā RMW, vairāk kā ganību dambī. Arguments izvēlei - bundžu jāsataisa ar garantiju, lai kādu laiku nav jāaiztiek.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ko tiesam LUX auto taisis ar bundzu? Un kadas problemas ir tagad?


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Oga rakstīja:
egils19 rakstīja:
Auto nodots LUX Auto rokās, solīts to saņemt ideālā stāvoklī pēc 4 mēnešiem


Cik $ prognozē? emo


Mazāk kā RMW, vairāk kā ganību dambī. Arguments izvēlei - bundžu jāsataisa ar garantiju, lai kādu laiku nav jāaiztiek.


Tas skaidrs. Gaidīju mazliet konkrētāku atbildi Rolling Eyes Ok, pārfrāzēšu jautājumu: cik ~ prasīja RMW un cik - Ganību dambī? Mr. Green


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
pie Siguldas bija kantoris. Cosa Nostra zin. Man kaut kur bija kontakti, jaskatas. Bet tema man ir loti interesanta. Sekoju topikam.


Esmu mazliet izgājis no foruma aprites un palaidis garām interesantu topiku.

Ar Egilu plaši un gari esam runājušies par - kur, ko labāk darīt. Runājot par uzņēmumu Siguldā www.hobijauto.lv, kas īstenībā nav uzņēmums, bet gan ir kaut kāda mistiska biedrība Edan Auto, tad ir tā, ka čalis, kas tur ir vai nu īpašnieks vai arī priekšņieks, tad visu dara kārtīgi un forši. Rokas čalim aug no pareizās vietas, bet tas fakts, ka tā ir biedrība un ka viņš nevar iedot nevienu kvīti, mani tracina. Arī es domāju, ka šinī gadījumā čalim nepietiks pieredzes ar visādu oriģinālo risinājumu un detaļu meklēšanu. Domāju, ka Hobijauto.lv gadījumā tur būtu visu laiku jāčeko, kā tieši viss tiek darīts un jāpalīdz ar detaļu meklējumu un pareizo atbilžu meklēšanu dažādos Alfistu forumos. Attiecīgi, Egila vietā, Spider nekad viņam neuzticētu. Varētu viņiem atdot taisīt savu 156to, bet Spider gan nē.

Greizties pie Lux auto arī Egilam ieteicu, jo pie viņiem esmu taisījis kādas 4 mašīnas - MB190 (visu virzbūvi), Cadillac Seville (daļēji virsbūvi un salonu), AR 156 (salonu) un Dodge Charger (salonu). Vienmēr esmu bijis apmierināts ar viņu darbu - kvalitāte darbam un materiāliem ir perfekta. Cena gan ir augsta!!!. Lux Auto ikdienā nodarbojas ar visādu vecu auto restaurāciju. Viņu padarīto darbu sarakstā ir visādi vecu Jaguāri, Merši, Pošes, Korhi, Auto Unioni, Kadilaki, Rolsi utt. Viņu restaurēti auto tiek tirgoti par cipariem ar 5 nullēm. Tur principā sanāk vienas pieturas pasākums - atdevi mašīnu, samaksāji rēķinu un pēc noteiktā laika savāc. Detaļas un risinājumus Lux auto meklē paši. Ja vien Egils šo to grib labāk izdarīt pats un, iespējams, lētāk, tad viņš var tad tajā procesā arī iesaistīties. Domāju, ka Egils ir izdarījis pareizo izvēli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Tas skaidrs. Gaidīju mazliet konkrētāku atbildi Rolling Eyes Ok, pārfrāzēšu jautājumu: cik ~ prasīja RMW un cik - Ganību dambī? Mr. Green

Pasakot ciparus var tastiest nepareizs prieksstats. Ciparus man nenosauca uz buidui, bet pēc padziļinātas auto izpētes. Citam līdzīgām auto cipars būs cits.
- LuxAuto ir galvenais darbu veicējs, bet...
- oriģinālās daļas no Anglijas vai Vācijas gādāju es pats, izskatot LuxAuto rekomendācijas (šo detaļu likt atpakaļ nav prātīgi) pa lielam mēs jau pārrunājām kas noteikti vajadzīgs.
- Svarīgākais ir metināšana, antikorozija, krāsošana un visa kopā salikšana.
- kārba, tilts tiek noņemti un vesti uz Carnikavu. Tos pārlasīs cilvēks kam uzticos un vajadzības gadījumā pār jauks vēlreiz.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
ko tiesam LUX auto taisis ar bundzu? Un kadas problemas ir tagad?


Auto daļēji izjaukts. Izskatās, ka problēmas ar priekšu ir lielākas, kā sākumā likās. Spārni cauri, sapildīti ar špakteli. Laikam būs jāliek jauni spārni un lukturu brilles.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
yuran rakstīja:
ko tiesam LUX auto taisis ar bundzu? Un kadas problemas ir tagad?


Auto daļēji izjaukts. Izskatās, ka problēmas ar priekšu ir lielākas, kā sākumā likās. Spārni cauri, sapildīti ar špakteli. Laikam būs jāliek jauni spārni un lukturu brilles.


Njaa... Es kad pirku savu mersiiti, tad sludinājuma bija rakstīts, ka nedaudz apruuseejushi sliekshnji:) vizuāli arii nelikās, ka baigi traki. Beigu gala pēc apstrādes ar smilšu strūklu naacaas nomainīti abus sliekshnjus, abus spārnus, iemetinat jaunas aizmugurējais arkas un aizmetinaat carumu griidaa blakussedetaja puse:) citi mb īpašnieki teica, ka man ir baigi noveicies ar bundzhu, tipa esot bijis maz ruusas:)
Toties pēc tam gan ir forši parvietoties ar auto, kurām Tu zini, ka neizkritisi cauri:)

Lai veicas - katrs izteretais lats ir to vērts:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database