Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
ALFA ROMEO Monferrato Rosso doc 2003
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ALFA ROMEO Monferrato Rosso doc 2003 
http://www.piemontewineco.com/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
domājams, ka laba investīcija Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.italiaspeed.com/2006/cars/fiat/06/scrimaglio/2206.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienu FIAT viinu, kas bij dabuuts no oficiaalaa importeetaaja, esmu pagarshojis. Videejas raudzes vinchiks. Nje riba, nje mjaso. Baigais suuds nav, bet arii nekaa TAADA. Hvz. Veikalaa taadu par Ls 3.50 bada laikaa vareetu arii njemt.
Kaads(-a) vareetu to Alfa Romeo vinchiku pasuutiit. Pagarshotu. Mozh labs naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfa Romeo un vīns kaut kā sapas kopā. Izsmalcināti un eleganti... moš tomēr dēļ Alfa bļambas... Lancia's darinājums kaut kā atgādina vodku Gorbatčofff... un fiat ar vīnu varētu būt tas pats kas passāta sporta versija  shura

A Opelim vai BMW nav kāds ofiziales beer... deutche brauerei un tā... Toyota un sakēēēē...  haha
what else?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vienu FIAT viinu, kas bij dabuuts no oficiaalaa importeetaaja, esmu pagarshojis. Videejas raudzes vinchiks. Nje riba, nje mjaso. Baigais suuds nav, bet arii nekaa TAADA. Hvz. Veikalaa taadu par Ls 3.50 bada laikaa vareetu arii njemt.
Kaads(-a) vareetu to Alfa Romeo vinchiku pasuutiit. Pagarshotu. Mozh labs naac



ari ir nacies izbaudit sarkano FIAT vinchiku... nesmu vinu experts, bet likas tieshi tads ka oga aprakstija "videjas raudzes vins"...
varbut neko nesaprotu, bet par investicijam tajos runat butu mulkjigi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iegnusiishu es ar': viinus nedzeru - un vispaar, jo labaaks viins, jo man vairaak riebjas - taa mana draudzene testee uz maniim jaunas zortes. ja izsplauju turpat uz vietas, znachit labinieks - njemam! Humors humoram, bet runaajot par Alfas sapaseeshanu ar viinu - es labaak izveeleetos 3A3 un glaaziiti vodkas ar gurkjiiti. Bet katram savs - laikam manii nepil neviena aristokraata asinspile.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manii droshi vien, ka arii ne. Bet viinus atshkiru peec principa "garshiigs - negarshiigs" un tas, kaa likums, sapas paarsvaraa ar "expertu" veerteejumu "labs = slikts". Aaanujaa. Viini garsho un interesee drink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Oga rakstīja:
Vienu FIAT viinu, kas bij dabuuts no oficiaalaa importeetaaja, esmu pagarshojis. Videejas raudzes vinchiks. Nje riba, nje mjaso. Baigais suuds nav, bet arii nekaa TAADA. Hvz. Veikalaa taadu par Ls 3.50 bada laikaa vareetu arii njemt.
Kaads(-a) vareetu to Alfa Romeo vinchiku pasuutiit. Pagarshotu. Mozh labs naac



ari ir nacies izbaudit sarkano FIAT vinchiku... nesmu vinu experts, bet likas tieshi tads ka oga aprakstija "videjas raudzes vins"...
varbut neko nesaprotu, bet par investicijam tajos runat butu mulkjigi.


NOpērc un liec pagrabā. Pēc 30 gadiem liec ebayā. Kas tur muļķīgs? Kolekcijas vīnam nav jābūt apveltītam ar izcilu garšas buķeti... tam jābūt vienkārši retam.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:

NOpērc un liec pagrabā. Pēc 30 gadiem liec ebayā. Kas tur muļķīgs? Kolekcijas vīnam nav jābūt apveltītam ar izcilu garšas buķeti... tam jābūt vienkārši retam.


tas vins pats par sevi jau nav nekads retums... retums ir tikai ta etikete uz pudeles.
Es gan domaju ka shis mantinjas jauztver ka prezentreklama... lidzigi ka pilsdspalva ar blocinju... sikums, bet patikami.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tieshi taa. Kolekcijas viins imo ir mazliet cita lieta.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Tieshi taa. Kolekcijas viins imo ir mazliet cita lieta.


kolekcijas? tipiski pateerinja meesli, kam gluzhi taapat kaa Fiat pildspalvai nekad nebuus kolekcionaaras veertiibas. toties kruta! ja pudele Alfa Romeo vinchika maksaatu ~10 euro, vareetu panjemt kaadu kasti un peec vajadziibas pielipinot klaat kluba uzliimi daliit pa lab pa kreis Wink bet 100 euro par samta kasti, korkju viljkji un divaam pudeleem kaut kaa neshkjiet labi Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ņemot bez samta kastes sanāk 15 Ls/gab +pasts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database