Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Problēma!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
manai mazulītei sirdz transplantācija jāveic  45


A kas tad īsti notikās?


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pārkarsis un labi izjaucot uzreiz varēja redzēt, ka virzuļi un kloķene beigti + šāles utt  Crying or Very sad  Embarassed mātei vienreiz iedevu un viņai truba radiātoram noplīsa  Mad  pēc mēneša rezultāts  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Pārkarsis un labi izjaucot uzreiz varēja redzēt, ka virzuļi un kloķene beigti + šāles utt  Crying or Very sad  Embarassed mātei vienreiz iedevu un viņai truba radiātoram noplīsa  Mad  pēc mēneša rezultāts  Sad


Vārdu sakot, šāles, kloķene, sadalenes... Negribi taisīt? Summās, es domāju, ka baigi, baigi neietaupīsi braucot uz hrenviņzin kurieni, jo tāpat motora izcelšana, iecelšana vien kādi 250 Ls uzreiz. Man bija tā, ka arī šāles, kloķene, motora bloks utt. bija kirkdik, bet to man veiksmīgi salaboja un braucu jau gandrīz divus gadus.  super

Pats nesen nolaidu "lažu" (lasīt: eļļas līmeni) un atkal mainīju šāles, sadalenes utt. 45 Un atkal braucu. yo Tā kā ir vērts painteresēties cik varētu iznākt kapitalka. Tad kad man noklapēja pirmo reizi motors, izgāja kaut kas nedaudz pāri 700 Ls. Tas pat neteiktu, ka ir baigi dārgi zinot ieguldīto darbu, jo tajā ietilpa arī jauna zobene utt. Painteresējies Lubānas ielā - tur Tev palīdzēs.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tur jau arī esmu šobrīd, nu ne es, bet mani riteņi un blakus motors  Rolling Eyes  tur teica, ka lētāk likt citu un uz manu atjaunoto nedos garantiju, jo tad visu vajagot mainīt  Crying or Very sad un to varēs tikai ap septembri daļas dabūt Sad  jo Itāļiem brīvlaix  Mad  
vārdusakot teica, ka lētāk ielikt citu  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Tāds lūk jautājums  Rolling Eyes  Kur var nopirkt AR 2.0 TS motoru tā lētāk, bet tomēr labu  Rolling Eyes  interesē konkrētas adreses, telefoni utt Sad manai mazulītei sirdz transplantācija jāveic  45


maliekas ka es tev jau reiz stastiju telefon kaunjaa, pie hesa. neiznu precizi vai tieshi shis modelis tur ir, bet motori tur ir dahujaaaaaaa.. un pat garantiju dodot:))

ja nac tel. dod zinju, megjinas mekleet info..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
reku viens privatais 147 tirgo motoru kajnujaa
..Pienių g.12 Sargėnai,
LT-53251 Kaunas
Mob. tel. +370 671 19331
Mob. tel. +370 601 94844
Tel. +370 37 489093

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Tur jau arī esmu šobrīd, nu ne es, bet mani riteņi un blakus motors  Rolling Eyes  tur teica, ka lētāk likt citu un uz manu atjaunoto nedos garantiju, jo tad visu vajagot mainīt  Crying or Very sad un to varēs tikai ap septembri daļas dabūt Sad  jo Itāļiem brīvlaix  Mad  
vārdusakot teica, ka lētāk ielikt citu  Sad


Kāds brīvlaiks?!? Čaļi tur rukā no 9 rītā līdz 18 vakarā un pat setdienās no 10 - 13. Azpagājušajā nedēļā pats izņēmu savu 2.0 TS pēc kapitālā remonta. Es ceru, ka nejauc ar G. Astras ielu un Auto Italia, jo es domāju Itāļu auto un uz Lomanosova/Lubānas ielas.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
karoche atver


www.autoplius.lt

uzspied labaja sturiitii RU


tad nospied Zapčastji(detaljas) kreisajaa
uzliec modeli alfa 147 search, un tir ir kadi 20 privatie sludinajumi par visadam 2.0 daljaam, ja negribi muljaties, tad nedaudz dargaak sanaak braukt uz kaunjas hesu shroti.. bet za to tur ir garantija.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ahāā, zeenja, tas ir Tavējais melnais 147 ar sarkano ādu?!? Tad jau es redzēju to Tavu noandelēto motoru. Nu jā, Jānis ar neko iepriecinošu neteica, bet viņi ir gudri vīri, ja vajag, tad tiks ar visu galā.  Cool


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nē, nesaprati! Itālijā brīvlaix, detaļas pasūtot būs tikai ap septembri! man līdzīgi bija pagājušogad!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nē, nesaprati! Itālijā brīvlaix, detaļas pasūtot būs tikai ap septembri! man līdzīgi bija pagājušogad!!


Ā, sapratu. Un citur netā ar nevar dabūt, ja?! Jo, skatoties tādā kā www.alfa-service.de arī nevar ātrāk dabūt? Tur ar motoram dabūjamas labas lietas. Iečeko, moš atradīsi sev visu to ko vajag un moš ātrāk. Pieļauju, ka no pašas Itālijas varētu sanākt sālīti.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tiko iemetu aci ebajaa..

2.0 twin sparks prieksh 147 alfas 1200 eiro + piegade..Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Itālijā brīvlaix, detaļas pasūtot būs tikai ap septembri!


Šitas man pazīstams teksts vēl no ERVO laikiem.
Vasarā brīvlaiks,  Cool
Uz ziemassvētkiem un mēnesi pēc tam  drink
Uz lieldienām tāpat  drink mēnesi

Tāpēc tagad meklēju pie vāčiem, ja ko vajag.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a atvilkt no UK sistu auto un izjaukt detaļās?

a JTS liekot iekšā laikam visi loriņi jāmaina, tas neder, vai ne? drīz viens tāds kādā šrotā varētu ienākt Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
a atvilkt no UK sistu auto un izjaukt detaļās?

a JTS liekot iekšā laikam visi loriņi jāmaina, tas neder, vai ne? drīz viens tāds kādā šrotā varētu ienākt Wink


A vot to es nezinu, teorētiski jau tajā JTS mainās benzīna padeve un gaisa padeve, vaitad pārējais nepaliek tas pats??? nepaliek jau arī par 50-100Ps lai kkas īpaši mainītos, īstenībā ir vērts uzzināt!!!  

bet tā pēdējā frāze gan nežēlīga  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database