Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
kur labak braukt_
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs kur labak braukt_ 
Esmu tikko iegadajies Alfu un pievienojies Jusu barinjam. Par cik auto ir tikko atdzits no GER (Alfa 166), tai vajadziga tehniskaa apkopite- elljas, filtru, siksnas mainja, tyurklat arii termostats ir janomaina.

Tapec gribu Jums jau ar kaut kadu pieredzi shajs lietaas jautat- kur to labak dariit? Kura no shai lapaa noraditajiem servisiem. Protams kaa jau visiem galvenie priekshnosacijumui ir pec iespejas labaka kbalitate par pec iespejas zemaku cenu.

Paldies un veiksmi sturejot Alfas! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šis jautājums atkārtojas diezgan bieži...
Lasam šeit:
-Auto Italia - http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=128&start=0
-Arfila - http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=127
-Itāļu Auto http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=488&start=0
-Sono (itkā esot atpakaļ uz pekām) - http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=129

Lasam un domājam... Smile

P.S. Pats skatītos uz pirmajiem diviem.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja jau esi pircis lietotu 166 un veel braucis pats uz vaaciju pakalj, tad pienjemu, ka naudu skaiti. iespeejams, ka ekonomiju veertee augstaak par komfortu, un esi ar mieru pieciest shaadas taadas neeertiibas. taatad Arfila vai Itaalju Auto Centrs Lubaanas ielaa. brauc pie taa, kursh aatraak var panjemt. domaaju, ka rindas buus abos. uz naakamo apkopi brauksi uz otru servisu un tad jau vareesi saliidzinat un izveeleeties, kur braukt taalaak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pieņemu, ka šī tev nav pirmā automašīna. Kurš bija tas autoserviss, kurā tu ar mierīgu sirdi remontēji savu iepriekšējo braucamo? Tur arī brauc. Es siksnu/eļļas/filtru maiņā neredzu neko tik specifisku, lai barotu, piemeram, Auto Italia. Kad būs vajadzīgs stends ar pilnu diagnostiku, tad arī ciemojies pie AI. Manuprāt tā ir baigā Alfistu kļūda, ka pat spuldzi vai rocenes trosi mainīt brauc pie Sašas uz Arfilu. Tas viņam liek justies baigi ekskluzīvam un neaizvietojamam un līdz ar to neslaucīt servisā grīdu un lomīt baigo cenu. IMHO.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
pieņemu, ka šī tev nav pirmā automašīna. Kurš bija tas autoserviss, kurā tu ar mierīgu sirdi remontēji savu iepriekšējo braucamo? Tur arī brauc. Es siksnu/eļļas/filtru maiņā neredzu neko tik specifisku, lai barotu, piemeram, Auto Italia. Kad būs vajadzīgs stends ar pilnu diagnostiku, tad arī ciemojies pie AI. Manuprāt tā ir baigā Alfistu kļūda, ka pat spuldzi vai rocenes trosi mainīt brauc pie Sašas uz Arfilu. Tas viņam liek justies baigi ekskluzīvam un neaizvietojamam un līdz ar to neslaucīt servisā grīdu un lomīt baigo cenu. IMHO.

IMHO ja cilvēks prasa kur remontēt Alfu, nevar īsti viņam arī atbildēt - "Tuvākais serviss"
Savs serviss protams ir labi, bet ne katram tāds ir atradams.
Tādēļ es varu ieteikt tikai vietas kur vismaz kautko no itāļu auto saprot (vismaz boxermotoru vai alfas V6 ir redzējuši)...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nah bojaat attieciibas ar savu labo servisu? Wink man viens labs serviss 166 gabariitu mainiija 2 stundas, galu galaa xenona automaatisko regulaaciju salauza un es dabuuju noklausiities visu par kakustuumeejiem dzhuzepeem Mad vai man to vajag?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es nerunāju par labajiem servisiem, bet par labiem servisiem. Un nu nav tā, ka Rīgā ir tikai četri labi servisi - Arfila, Sono, AI un Itāļu auto.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
es nerunāju par labajiem servisiem, bet par labiem servisiem. Un nu nav tā, ka Rīgā ir tikai četri labi servisi - Arfila, Sono, AI un Itāļu auto.

Aivars: domāju, ka visi tikai priecāsies, ja dalīsies savā pieredzē par labiem un ne tik labiem servisiem. Tādēļ jau mēs te arī diskutējam.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jā, laikam es sūdīgs alfists  Wink
es pat savam 156 dīzelim lietoju opeļa degvielas filtru, kas ir 100% identisks AR 156 filtram, tikai ar to atšķirību, ka ir dabūjams uzreiz katrā autoveikalā/benzīntankā, nevis svarīgi pasūtāms pa blatu pie Sašas, un maksā vismaz 5X lētāk. Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
es pat savam 156 dīzelim lietoju opeļa degvielas filtru, kas ir 100% identisks AR 156 filtram, tikai ar to atšķirību, ka ir dabūjams uzreiz katrā autoveikalā/benzīntankā, nevis svarīgi pasūtāms pa blatu pie Sašas, un maksā vismaz 5X lētāk. Embarassed

a šitos jokus drīkst arī citiem stāstīt... tikai maziem burtiem... tfu.. klusi Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Savaa starpa alfaam arii detaljas var variaeet. Bremzju kluchi - 156/155/147 - shaadi var, un elljas filtrs - 156/147 - to visu pasaka priekshaa peec katalogiem normaalaa servisaa, kur nav uz vietas attieciigaa filtra vai kluchu Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Amītis Alfas Forumā 
Gribēju nākošnedēl aizvest uz kādu servisu savu 156, 2.5 un nočekot vai rumakam ir viss štokos - vobsem uztaisīt diagnostiku un pieķūnēt, ja vajag. Vai varat ieteikt man kādu Alfu servisu, kur meistars ar pirkstu galiņiem visu jūt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lapas apkašā ir banneris, viena no populārākajām vietām imho Wink

btw. ieliec kādu bildi, nereti nekur nevajag braukt, lai daudz ko uzzinātu par konkrēto auto  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
lapas apkašā ir banneris, viena no populārākajām vietām imho Wink

btw. ieliec kādu bildi, nereti nekur nevajag braukt, lai daudz ko uzzinātu par konkrēto auto  naac


Paldies!

Bildi ielikšu mazliet vēlāk. Nav sanācis nofočēt un autiņš mētājas angārā. Sanāca tikai vienu apli ar to izbraukt, lai notestētu. Latvijā būšu pirmais īpašnieks. Diez vai no bildes, kāds varēs iedot diagnozi. Bet, kad sākšu Alfu lietot, tad noteikti iemetīšu forumā bildi, lai varat izkritizēt Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jeep rakstīja:
MartinsT rakstīja:
lapas apkašā ir banneris, viena no populārākajām vietām imho Wink

btw. ieliec kādu bildi, nereti nekur nevajag braukt, lai daudz ko uzzinātu par konkrēto auto  naac


Paldies!

Bildi ielikšu mazliet vēlāk. Nav sanācis nofočēt un autiņš mētājas angārā. Sanāca tikai vienu apli ar to izbraukt, lai notestētu. Latvijā būšu pirmais īpašnieks. Diez vai no bildes, kāds varēs iedot diagnozi. Bet, kad sākšu Alfu lietot, tad noteikti iemetīšu forumā bildi, lai varat izkritizēt Very Happy


To var ari tagad un uzreiz ... kritizeet I mean Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database