Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Nākošais
Ieteikumi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu AlfaClub biedru atlaides ir stacionāras, šīs varētu būt dinamiskas, jo vienoties par banera ievietošanu un atlaides piešķiršanu var jebkurš serviss/veikals jebkurā brīdī un šī atlaide var būt uz mēnesi, nedēļu, vai vienreizēju apmeklējumu.  Ja būs portāls Alfisti ar "mugurkaulu", tad nekāda atkarība no baneru dāsnuma nevar izveidoties Smile
Bet nu tā ir tikai ideja apspriešanai, ja vairums domā kā Oga tad OK, tad neko nevajag Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un beigaas sanaaks taads miniatuurs iauto.lv shura


kas varbuut nemaz nebuutu slikti, ja taada buutu shii pasaakuma koncepcija. bet pagaidaam alfisti.lv lietotaaji var baudiit bezmaksas un bezbaneru weba browseeshanu, komuniceeshanu bez komercijas paziimeem. savukaart kaa oga pareizi noraadiija alfaclub biedri var sanjemt atlaides ar biedra karti, bez nekaadiem kuponiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
esmu par to mazliet domaajis. var izveidot alfisti.lv par komerciaalu projektu. droshvien visi no taa tikai ieguutu. var arii shop.alfisti.lv uztaisiit un tirgot kreklus, jakas, sveces, amortizatorus, izpuuteejus utt. mazliet padomaajot, ieguldot shajaa pasaakumaa darbu, laiku un mazliet naudas, tas pat vareetu buut diez gan rentabli. vai nu to dara nopietni, kaartiigi un pa iistam. un taa kaads dariis tikai tad, ja shii darboshanaas nesiis vinjam kaadu personiigu labumu tb atalgojumu. vai nu nedara neko. taads ir mans viedoklis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
200 cilveeku auditorijai es laikam nedariitu labaak neko shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet kur stress - reku jau viens piedāvāja!

http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=445

ja kāds serviss, veikals vai Stjopa grib mums kautko piedāvāt - lai tak met iekšā banneri un reklāmu jaunizveidotā topicā. Tie kas lasa alfisti.lv izlasīs arī to topicu un aizbrauks pie viņa nomazgāt auto un nomainīt sveces....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un? Kaads labums? Smile Fedja tik iespamo te topikaa un viss. Shitaa gan mees te nekaadu alfistbiznesu neuztaisiisim shura Fedju par to izbanot vajag, nevis doties pie vinja mazgaat mashiinu.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet ja Fedja piedavā 50% atlaidi - lai tak spamo, vai ne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
bet ja Fedja piedavā 50% atlaidi - lai tak spamo, vai ne?


Protams. Tikai
a) pagaidaam te taads Fedja nav ieluukojies
b) atlaizhu piedaavaataaji vairumaa gadiijumu ir gatavi taas atlaides piedaavaat arii bez alfisti.lv Ka tik kaads nopeerk Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
starp citu man tagad noderētu kāda akumulatoru tirgoņa atlaides...

šorīt pie -8 pieleca vēl, bet negribu sagaidīt -20 ar to veco, kas zem haubes stāv.

intresē ieteikumi, kur var kādu kapeiciņu fuck  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mana pieredze rāda, ka ar pilnīgi dohlu un izbalējušu aķi var piedarbināt TS dzinēju - jo tam ir 2 sveces uz cilindru, kas ļoti atvieglo degmaisījuma piededzināšanu pat sliktos apstākļos.

Es vienkārši nočekotu elektrolīta daudzumu - ja svina lātnes rēgojas ārā, jāpielej destilēts ūdens.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ok, nočekos Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
starp citu man tagad noderētu kāda akumulatoru tirgoņa atlaides...

šorīt pie -8 pieleca vēl, bet negribu sagaidīt -20 ar to veco, kas zem haubes stāv.

intresē ieteikumi, kur var kādu kapeiciņu fuck  Very Happy


Laba vieta, vecis gudrs un cik zinu aķi arī labi. Barona iela 129 pie Gaisa tilta.
d.d. 9-18
sestd. 9-15
Sv-
t. 7845088, 29108311

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
mana pieredze rāda, ka ar pilnīgi dohlu un izbalējušu aķi var piedarbināt TS dzinēju - jo tam ir 2 sveces uz cilindru, kas ļoti atvieglo degmaisījuma piededzināšanu pat sliktos apstākļos.

Es vienkārši nočekotu elektrolīta daudzumu - ja svina lātnes rēgojas ārā, jāpielej destilēts ūdens.


Tā visa visumā ir laža. Uz īsu brīdi būs O.K., bet ja reiz ir sākušās problēmas, vienalga izlīdīs ārā un protams pašā nepiemērotakajā brīdī. Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
ok, nočekos Smile


Starp citu, aizbrauc uz manis norādīto vietu, lai spečuks apskatās. Tad arī pateiks vai ir vērts liet klāt ūdeni. Un vispār normāliem aķiem neko nekur pieliet nevar. Pie pareizas ekspluatācijas noiet savu atvēlēto laiku un jāmaina. Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="MF"]
MartinsT rakstīja:
starp citu man tagad noderētu kāda akumulatoru tirgoņa atlaides...

šorīt pie -8 pieleca vēl, bet negribu sagaidīt -20 ar to veco, kas zem haubes stāv.

intresē ieteikumi, kur var kādu kapeiciņu fuck  Very Happy


Laba vieta, vecis gudrs un cik zinu aķi arī labi. Barona iela 129 pie Gaisa tilta.
d.d. 9-18
sestd. 9-15
Sv-
t. 7845088, 29108311[/quote


tāaaaa, ar šito vietu uzmanīgi - vēl pagaidām īsti nezinu, bet izskatās, ka pagājušogad pie viņiem pirktā Varta tikko ir nomirusi.  

Problēma sekojoša - alfā nav elektrības. vispār. izraustīju klemmes - nekā. nu tā ka pilnīgi nekur nav tās elektrības. vakarā ņemšu aķi nost, vedīšu pie voltmetra skatīties.  

A varbūt kādam jau ir kāda ideja, kas pie vainas vēl varētu būt??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database