Atbildēt pie šī temata 55 lapa no 70 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 68, 69, 70  Nākošais
Alfa Romeo dažādos medijos (Raksti, TV etc)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
minēts, ka būšot arī AWD. Manuprāt, ja uztaisīs šādu ar 2.0JTDm un jaudītāku vai ekvivalentu benzīnmotoru komplektā ar jau zināmo Q4, tad tādas izķers kā karstus pīrādzīņus.

Vienmēr esmu skatījies uz mazajiem divdurvju A3 qvatrām ar nelielu skaudību, nu vai vismaz ar vēlmi ar tādu izgāzt  Embarassed  
un tieši šādas komplektācijas A3 ir diezgan reti sastopami vismaz pie mums tādi ilgi sskā neaizkavējas (ne vecākas par 10 gadiem).

Cik saprotu uzsvars tiek likts uz brīvo nišu - RWD mazie hečbeki piedāvājumā nav, bet vai tādus pirks?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mani mazliet mulsina italu koncentresanas tikai uz jaudigajam top versijam. Videjas klases sedans, atraks par visiem, 500zs, karbona virsbuve etc. Hecbeks, BMW 135 un Audi RS3 konkurents. Tas ir forsi. Iespejams, tas ir vienigais veids ka vispar ar Alfas brendu var konkuret un kaut ko pelnit, bet ar siem modeliem nevar but ne runas par masveida rezosanu. Tie ir dargi un ekskluzivi auto, kam ir loti ierobezots pirceju loks. Mazus un dargus hecbekus pie mums neperk vispar, neviens un nekadus... Tadas masinas ir aktualas laikam tikai Sveice.

Bet vai 105zs 1.6 dizelim ta RWD baze bus iemesls lai pircejs butu gatavs maksat Passat cenu par italu hecbeku?


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.delfi.lv/news/arzemes/foto-begot-no-policijas-tallina-avare-apreibis-virietis-ar-alfa-romeo.d?id=46928579
Evakuatora soferis gan mudaks un nemak savu darbu darit..


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
https://www.facebook.com/kristiana.stiebre/posts/942605239107854?pnref=story

Tiem, kas netiek klāt:
Citāts:
Šoreiz sapratu,ka šādiem cilvēkiem ticēt nevar un nemaz nevajag!
Braucot caur šaurajiem Pļavnieku pagalmiem, apstājos,lai palaistu pretīm braucošos un pēkšņi jūtu,ka kāds mani no aizmugures 'pastumj' uz priekšu.. Protams uzreiz kāpju ārā, skatos, kas notiek. Un no aizmugurē braucošās mašīnas ( kura man iebrauca mašīnas aizmugurējā bamperā ) izkāpj krievu tautības vīrietis ( redzams attēlā ) un tekstu sāk ar bļ** su** utt. Protams abiem dusmas kaut arī skāde nav liela. Es protams saku vīrietim, ka vajag taču lielāku distanci ieturēt šajā slidenajā laikā un, ka pa pagalmiem jābrauc uz 20km/h un viņš apgalvo, ka tā arī esot darījis. Tad viņš man piedāvāja nobraukt malā un iedot naudu skaidrā pēc mūsu vienošanās, jo cietis bija tikai mašīnas bamperis. Norunājām konkrētu summu un viņš atcerējās,ka maku mājās aizmirsis. Tad nu braucām pie viņa mājas, uzgāja augšā un pēc 5min atgriezās apgalvojot,ka nauda tikai uz kartes ( es savus datus,lai varētu pārskaitīt nevēlējos dot).
Teicu,lai domā kur dabūt, jo nu tā vairs nebija mana problēma. Tad braucām uz citu vietu,lai viņš dabūtu norunāto naudas summu.
Braucot viņam aiz muguras knapi tiku līdz, pat pa pagalmiem. Bija sajūta, ka viņš bēg no manis, tāpēc nācās arī pašai iespiest pedāli grīdā.
Aizbraucot uz konkrēto vietu, viņš iedeva tikai 3/4 no norunātās summas ar tekstu,ka rīt atdos. Es cīnījos ilgi, lai tikai dabūtu visu norunāto summu, jo mašīna nebija mana.
Bet viņš piedāvāja iedot ķīlu- pasi. Apzvanīju,apdomājos,piekritu.
Bet atnesot savu pasi beigās izrādījās,ka viņš nevēlas man viņu nemaz dot ( diezgan loģiski ), tad nu nācās vien iztikt ar pases foto.
Nākamajā dienā, norunātajā laikā piezvanīju viņam un vainu viņš izlikās vai iedeva cita cilvēka numuru un apgalvoja,ka neko nezin.
Tā kā man slikti ir ar krievu valodu, iedevu paziņai runāt. Ko tik nācās dzirdēt, atkal apvainojumus utt. Beigu beigās sapratu, ka tas ir tas pats cilvēks, bet vienkārši mani apvedis ap stūri...

Vienu vārdu sakot- UZMANATIES!!!
Visu labāk oficiāli, lai mierīga sirds.
Un labi, ka man šī dzīves skola izmaksāja tikai 1/4 daļu no norunātā summas ( kas nebija nemaz tik daudz).


[/img]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
https://www.facebook.com/kristiana.stiebre/posts/942605239107854?pnref=story

Tiem, kas netiek klāt:
Citāts:
Šoreiz sapratu,ka šādiem cilvēkiem ticēt nevar un nemaz nevajag!
Braucot caur šaurajiem Pļavnieku pagalmiem, apstājos,lai palaistu pretīm braucošos un pēkšņi jūtu,ka kāds mani no aizmugures 'pastumj' uz priekšu.. Protams uzreiz kāpju ārā, skatos, kas notiek. Un no aizmugurē braucošās mašīnas ( kura man iebrauca mašīnas aizmugurējā bamperā ) izkāpj krievu tautības vīrietis ( redzams attēlā ) un tekstu sāk ar bļ** su** utt. Protams abiem dusmas kaut arī skāde nav liela. Es protams saku vīrietim, ka vajag taču lielāku distanci ieturēt šajā slidenajā laikā un, ka pa pagalmiem jābrauc uz 20km/h un viņš apgalvo, ka tā arī esot darījis. Tad viņš man piedāvāja nobraukt malā un iedot naudu skaidrā pēc mūsu vienošanās, jo cietis bija tikai mašīnas bamperis. Norunājām konkrētu summu un viņš atcerējās,ka maku mājās aizmirsis. Tad nu braucām pie viņa mājas, uzgāja augšā un pēc 5min atgriezās apgalvojot,ka nauda tikai uz kartes ( es savus datus,lai varētu pārskaitīt nevēlējos dot).
Teicu,lai domā kur dabūt, jo nu tā vairs nebija mana problēma. Tad braucām uz citu vietu,lai viņš dabūtu norunāto naudas summu.
Braucot viņam aiz muguras knapi tiku līdz, pat pa pagalmiem. Bija sajūta, ka viņš bēg no manis, tāpēc nācās arī pašai iespiest pedāli grīdā.
Aizbraucot uz konkrēto vietu, viņš iedeva tikai 3/4 no norunātās summas ar tekstu,ka rīt atdos. Es cīnījos ilgi, lai tikai dabūtu visu norunāto summu, jo mašīna nebija mana.
Bet viņš piedāvāja iedot ķīlu- pasi. Apzvanīju,apdomājos,piekritu.
Bet atnesot savu pasi beigās izrādījās,ka viņš nevēlas man viņu nemaz dot ( diezgan loģiski ), tad nu nācās vien iztikt ar pases foto.
Nākamajā dienā, norunātajā laikā piezvanīju viņam un vainu viņš izlikās vai iedeva cita cilvēka numuru un apgalvoja,ka neko nezin.
Tā kā man slikti ir ar krievu valodu, iedevu paziņai runāt. Ko tik nācās dzirdēt, atkal apvainojumus utt. Beigu beigās sapratu, ka tas ir tas pats cilvēks, bet vienkārši mani apvedis ap stūri...

Vienu vārdu sakot- UZMANATIES!!!
Visu labāk oficiāli, lai mierīga sirds.
Un labi, ka man šī dzīves skola izmaksāja tikai 1/4 daļu no norunātā summas ( kas nebija nemaz tik daudz).


[/img]


Lasu un brinos, ka vispar pat pie 3/4 summas tika.. Bridi, kad tika uziets augsha pec maka, vareja ari vairs leja neiet.. Sad


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
http://www.delfi.lv/news/arzemes/foto-begot-no-policijas-tallina-avare-apreibis-virietis-ar-alfa-romeo.d?id=46928579
Evakuatora soferis gan mudaks un nemak savu darbu darit..


Kā viņš dabūja to auto aukšpēdus? Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
http://www.delfi.lv/news/arzemes/foto-begot-no-policijas-tallina-avare-apreibis-virietis-ar-alfa-romeo.d?id=46928579
Evakuatora soferis gan mudaks un nemak savu darbu darit..


Varbūt māk, bet alko/narko tēlus apkalpo ar īpašu centību. Kas šādos gadījumos, kad reāli apdraud sabiedrības drošību, būtu tikai pareizi un apsveicami

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja problēma izmaksāja 1/4 no summas un džeks samaksājis 3/4... Tad kur ir iemesls raudāt?  Varbūt džeks orientējās remonta izmaksās un pēc tam uzskatīja, ka tā ir vienkārši izspiešana (ātrumā un stresā piekrita, jo vainīgs, bet pēc tam pakalkulēja, kas un kā) Nezinam jau, par kādu summu gāja runa un cik lieli bojājumi


_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arnijs rakstīja:
Ja problēma izmaksāja 1/4 no summas un džeks samaksājis 3/4... Tad kur ir iemesls raudāt?  Varbūt džeks orientējās remonta izmaksās un pēc tam uzskatīja, ka tā ir vienkārši izspiešana (ātrumā un stresā piekrita, jo vainīgs, bet pēc tam pakalkulēja, kas un kā) Nezinam jau, par kādu summu gāja runa un cik lieli bojājumi


kapēc mūsdienās kaut ko tādu vispār darīt? nav TA un/vai OCTA? Vai tiešām samaksāt par bufera remontu ir mazāks cipars kā nākamā gada OCTA cenas pieaugums.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vot, vot. Es nemaksātu, ja nu vienīgi tur toč būtu iespējams ar 5-10 euro cauri tikt.
Cita lieta, ja zem grādiem/vielām, nav octas vai skates...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Arnijs rakstīja:
Ja problēma izmaksāja 1/4 no summas un džeks samaksājis 3/4... Tad kur ir iemesls raudāt?  Varbūt džeks orientējās remonta izmaksās un pēc tam uzskatīja, ka tā ir vienkārši izspiešana (ātrumā un stresā piekrita, jo vainīgs, bet pēc tam pakalkulēja, kas un kā) Nezinam jau, par kādu summu gāja runa un cik lieli bojājumi


kapēc mūsdienās kaut ko tādu vispār darīt? nav TA un/vai OCTA? Vai tiešām samaksāt par bufera remontu ir mazāks cipars kā nākamā gada OCTA cenas pieaugums.....

   Piem. manā gadījumā - ja ir 17BM klase un 7 aktīvi auto, viennozīmīgi izdevīgāk būtu vienoties...


_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arnijs rakstīja:
Piem. manā gadījumā - ja ir 17BM klase un 7 aktīvi auto, viennozīmīgi izdevīgāk būtu vienoties...


klase taču katram auto sava, vai ne? nu 6 paliktu 17 klase, vienam nokristu uz hmm, kā tur bija, pa 1/3? būtu kāda 11 klase tam vienam auto...imho tāpat lētāk kā kādi 100eur par buferi...vai es kļūdos?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Arnijs rakstīja:
Piem. manā gadījumā - ja ir 17BM klase un 7 aktīvi auto, viennozīmīgi izdevīgāk būtu vienoties...


klase taču katram auto sava, vai ne? nu 6 paliktu 17 klase, vienam nokristu uz hmm, kā tur bija, pa 1/3? būtu kāda 11 klase tam vienam auto...imho tāpat lētāk kā kādi 100eur par buferi...vai es kļūdos?

   Nē - klase ir uz cilvēku, nevis uz auto...


_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arnijs rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Arnijs rakstīja:
Piem. manā gadījumā - ja ir 17BM klase un 7 aktīvi auto, viennozīmīgi izdevīgāk būtu vienoties...


klase taču katram auto sava, vai ne? nu 6 paliktu 17 klase, vienam nokristu uz hmm, kā tur bija, pa 1/3? būtu kāda 11 klase tam vienam auto...imho tāpat lētāk kā kādi 100eur par buferi...vai es kļūdos?

   Nē - klase ir uz cilvēku, nevis uz auto...


Paskatījos, jā tik tiešām. Patiesībā gandrīz tā.

Citāts:
BM riska klase tiek noteikta vienā transportlīdzekļu kategorijā ietilpstošu transportlīdzekļu grupai, ja Jūsu īpašumā ir dažādu kategoriju transportlīdzekļi, piemēram, vieglie transportlīdzekļi, motocikli, kravas transportlīdzekļi, Jums tik aprēķināta viena riska klase katrai no šīm transportlīdzekļu grupām.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Arnijs rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Arnijs rakstīja:
Piem. manā gadījumā - ja ir 17BM klase un 7 aktīvi auto, viennozīmīgi izdevīgāk būtu vienoties...


klase taču katram auto sava, vai ne? nu 6 paliktu 17 klase, vienam nokristu uz hmm, kā tur bija, pa 1/3? būtu kāda 11 klase tam vienam auto...imho tāpat lētāk kā kādi 100eur par buferi...vai es kļūdos?

   Nē - klase ir uz cilvēku, nevis uz auto...


Paskatījos, jā tik tiešām. Patiesībā gandrīz tā.

Citāts:
BM riska klase tiek noteikta vienā transportlīdzekļu kategorijā ietilpstošu transportlīdzekļu grupai, ja Jūsu īpašumā ir dažādu kategoriju transportlīdzekļi, piemēram, vieglie transportlīdzekļi, motocikli, kravas transportlīdzekļi, Jums tik aprēķināta viena riska klase katrai no šīm transportlīdzekļu grupām.

Vienīgi, jo lielāks autoparks, jo mazāk samazina kopējo klasi par vienu negadījumu. Bet nu jebkrā gadījumā par maziem bojājumiem izdevīgāk ir nebojāt OCTA vēsturi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 55 lapa no 70 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 68, 69, 70  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database