Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Sogjis jauta
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Sogjis jauta 
Vajag iepildit freonu. Kur Riga to labi, erti, atri (sodien) var izdarit? Nu tipa prieks alfam Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Armēņu radio atbild:

alfām tur viss tāpat kā citiem auto, bet nebrauc uz gvidi un plazu. es pildīju "valeks" jelgavas 24, tel.29234919. rekomendēju.

cik zinu, tad ja freons ir izgaisis, tad sistēmā ir caurums un jauniepūstais freons pazudīs tāpat kā vecais.....var jau gadīties, ka ja caurums ir pietiekami mazs un izgaišana notiek pāris gadu laikā, varbūt tiešām pietiek ar uzpildi  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Armēņu radio atbild:

alfām tur viss tāpat kā citiem auto, bet nebrauc uz gvidi un plazu. es pildīju "valeks" jelgavas 24, tel.29234919. rekomendēju.

cik zinu, tad ja freons ir izgaisis, tad sistēmā ir caurums un jauniepūstais freons pazudīs tāpat kā vecais.....var jau gadīties, ka ja caurums ir pietiekami mazs un izgaišana notiek pāris gadu laikā, varbūt tiešām pietiek ar uzpildi  hmm


Jautājums Armēņu radio:
Ja sistēma nav caurums un freons nepazūd tad tas nozīmē, ka kondincionēts gaiss ir visu laiku un nekas tur vairs nav jāpilda? Rolling Eyes


_________________
Atkal gribu alfu...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Armēņu radio atbild:

alfām tur viss tāpat kā citiem auto, bet nebrauc uz gvidi un plazu. es pildīju "valeks" jelgavas 24, tel.29234919. rekomendēju.

cik zinu, tad ja freons ir izgaisis, tad sistēmā ir caurums un jauniepūstais freons pazudīs tāpat kā vecais.....var jau gadīties, ka ja caurums ir pietiekami mazs un izgaišana notiek pāris gadu laikā, varbūt tiešām pietiek ar uzpildi  hmm


Man jau ari liekas, ka tikai jauzpilda, jo kads 2 gadus nekas nav pildits un ta ari izbeidzas. Laikam Smile Paldies!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Armēņu radio atbild:

alfām tur viss tāpat kā citiem auto, bet nebrauc uz gvidi un plazu. es pildīju "valeks" jelgavas 24, tel.29234919. rekomendēju.

cik zinu, tad ja freons ir izgaisis, tad sistēmā ir caurums un jauniepūstais freons pazudīs tāpat kā vecais.....var jau gadīties, ka ja caurums ir pietiekami mazs un izgaišana notiek pāris gadu laikā, varbūt tiešām pietiek ar uzpildi  hmm


Man jau ari liekas, ka tikai jauzpilda, jo kads 2 gadus nekas nav pildits un ta ari izbeidzas. Laikam Smile Paldies!


Eu gudrinieki - cik bieži esat uzpildījuši savu ledusskapi???
Freons nav bencīns, kas tērējas.
Freons ir noslēgtā sistēmā esošs aukstummainis.
Ja tas jāuzpilda - sistēmā ir sūce
Trubiņās, radiatorā, blīvslēgos...

Atliek tikai uzzināt, cik maksā sūces novēršana un izrēķināt, kas ir izdevīgāk - regulāri uzpildī vai arī sataisīt un uzpildīt tikai vienreiz... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AlfaRomeo pagaidām ir bijušas vienīgās automašīnas, ar ko nācies braukt, kam neesmu pildījis freonu. Lūk jums itāļu šrotiņi. Ak jā, wabool arī nepildīju, jo sanāca pabraukt tikai pāris mēnešus un ziemā Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es reiz pildisanas/diagnosticesanas proceduru veicu Marupe - Marinjas...

Atrodas kaut kur elle rataa, toties viss atri un labi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja ir brīva stunda un luste aizbraukt līdz Jelgavai, tad unīša "Laimdota" pagalmā (Katoļu ielā 7) ir ledusskapju darbnīca, kurā gan neesmu manījis, ka vasaras mēnešos kāds remontētu ledusskapjus, toties ļoti sakarīgs vīrelis pilda freonu kondicionieros. Cenas aptuveni no 15 - 20 Ls. Man šķiet, ka viņš skatās pēc deguna, mašīnas biezuma un tā, cik svarīgi klients uzvedās. Remontēt gan jams neremontē, bet ja sistēma pilnīgi tukša, tad pirms freona uzpildes viņš tur iesūknē kaut kādu zaļu draņķi, lai varētu viegli nokonstatēt iespējamo sūces vietu. Anyway, varu rekomendēt. Sievas C3 citramonam uzpildīja par 15 Ls. Process aizņēma ~ 10 minūtes.  Viss darbojas pa pirmo. Divas reizes jau angīnu pārslimojusi  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
AlfaRomeo pagaidām ir bijušas vienīgās automašīnas, ar ko nācies braukt, kam neesmu pildījis freonu. Lūk jums itāļu šrotiņi. Ak jā, wabool arī nepildīju, jo sanāca pabraukt tikai pāris mēnešus un ziemā Smile


Šitam piekrist

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Armēņu radio atbild:

alfām tur viss tāpat kā citiem auto, bet nebrauc uz gvidi un plazu. es pildīju "valeks" jelgavas 24, tel.29234919. rekomendēju.

cik zinu, tad ja freons ir izgaisis, tad sistēmā ir caurums un jauniepūstais freons pazudīs tāpat kā vecais.....var jau gadīties, ka ja caurums ir pietiekami mazs un izgaišana notiek pāris gadu laikā, varbūt tiešām pietiek ar uzpildi  hmm


Kolēģis uzpildīja Gvidī un it kā viss super Tā ka kuj viņ zin hmm Tad jau labāk pie Sašas un tad ja kas,  fuck  viņu smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok, biju Jelgavas iela 24. Meistars- neapmierunatais latvietis teica, ka esot caurums. iespejamas esot divas vietas. Lai tiktu pie vienas klat esot janem nost bampers. Lai tiktu pie otras, kaut kadas slaucinjas pie motora bloka traucejot. Nu es nobijos, ja tie dzeki saks jaukt alfu, varbut labak uzreiz pie italju pazinejiem? Komenti. Karsts ara!!!  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Armēņu radio atbild:

alfām tur viss tāpat kā citiem auto, bet nebrauc uz gvidi un plazu. es pildīju "valeks" jelgavas 24, tel.29234919. rekomendēju.

cik zinu, tad ja freons ir izgaisis, tad sistēmā ir caurums un jauniepūstais freons pazudīs tāpat kā vecais.....var jau gadīties, ka ja caurums ir pietiekami mazs un izgaišana notiek pāris gadu laikā, varbūt tiešām pietiek ar uzpildi  hmm


Kolēģis uzpildīja Gvidī un it kā viss super Tā ka kuj viņ zin hmm Tad jau labāk pie Sašas un tad ja kas,  fuck  viņu smokin


Sasha to dara?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shis ir kaarteejais pareiza darba uzdevuma uzstaadiishanas jautaajums. ja uzdevums buus "uzpildiet man freonu", bet peec nedeeljas tas buus aa un dibens putaas, tad neko  fuck nevarees. pareizais uzdevums laikam buutu "man nestraadaa kondicionieris. saremonteejiet!" shajaa gadiijumaa gan varees fuck peec sirds patikas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Sasha to dara?


it kaa jaa, ja galiigi nekaa nav ko dariit.. pameegjini.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...kad buus samaksaats arii par suukni ~250 Ls, par radiatoru ~150 Ls utt., tad varees saakt fuck


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database