Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Sogjis jauta
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
es reiz pildisanas/diagnosticesanas proceduru veicu Marupe - Marinjas...

Atrodas kaut kur elle rataa, toties viss atri un labi


Tas tieshaam - ne tur praatiigas shiltes, jo visur apkaart privaata zeme, ne arii vieta skaidri noteikta. Lielaas nekurienes viduu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Ok, biju Jelgavas iela 24. Meistars- neapmierunatais latvietis teica, ka esot caurums. iespejamas esot divas vietas. Lai tiktu pie vienas klat esot janem nost bampers. Lai tiktu pie otras, kaut kadas slaucinjas pie motora bloka traucejot. Nu es nobijos, ja tie dzeki saks jaukt alfu, varbut labak uzreiz pie italju pazinejiem? Komenti. Karsts ara!!!  Mad


nu bamperi noņemt/uzlikt tipa māk. vismaz manam mācēja Smile bet nu ja dziļāk jālien, ta ir kā ir....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Kolēģis uzpildīja Gvidī un it kā viss super Tā ka kuj viņ zin hmm Tad jau labāk pie Sašas un tad ja kas,  fuck  viņu smokin


man arr Gvidi ir kaa ar biteem - citreiz viss forshi, tachu citreiz viss slikti. Viss notiek identiski kaa Rolii - peec diagnostikas pasaka, ka bezmazvai puse mashiinas jaaremontee, jo bez iedziljinaashanaas taksh ir aatraak un vienkaarshaak un klients taksh neko nesaprot un tik un taa maksaas par visu. Tad es vinjiem iestaastu, ka tas un tas otrs mezgls arii nu nekaadiigi nevar radiit to defektu. Vinji nomaina tikai taas detaljas, ko esmu atljaavis, un viss darbojas perfekti.

Vai veel otrs variants: it kaa saremontee. Prasi vinjiem, vai vareeja saremonteet. Vinji atbild, ka viss kulee. Tachu peec 20min auto ekspluateeshanas naakas secinaat, ka atkal nekas nedarbojas. Tad Tu vinjiem kluupi virsuu, ka njehuja nekas nav saremonteets, un tikai tad vinji pazinjo, ka vispaar jau to agregaatu nevareeja saremonteet. Bljaaa, tad ko uzreiz neteici, ka nebuus jeega remonteet un labaak uzreiz pirkt jaunu? angry

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viņi tur neko nejēdz, izņēmot kāst piķi!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
MF rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Armēņu radio atbild:

alfām tur viss tāpat kā citiem auto, bet nebrauc uz gvidi un plazu. es pildīju "valeks" jelgavas 24, tel.29234919. rekomendēju.

cik zinu, tad ja freons ir izgaisis, tad sistēmā ir caurums un jauniepūstais freons pazudīs tāpat kā vecais.....var jau gadīties, ka ja caurums ir pietiekami mazs un izgaišana notiek pāris gadu laikā, varbūt tiešām pietiek ar uzpildi  hmm


Kolēģis uzpildīja Gvidī un it kā viss super Tā ka kuj viņ zin hmm Tad jau labāk pie Sašas un tad ja kas,  fuck  viņu smokin


Sasha to dara?


Droši. Pats laikam nepilda, bet  fuck  ja kas  gan jau varēsi. Tu tak arī jurists Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database