Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Alfa Romeo 159GTA
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Gramatiski pareizāk un korporatīvi izdevīgāk būtu likt to V8, protams Wink

BET - ja pēc Ferrari stāv rindā, tad nakuj viņiem savus dzinējus pa lēto likt k-kādām Alfām, pēc kurām rindā iespējams nemaz tā nestāvēs...


Arī taisnība. Neba velti 8C laiž ārā tikai 500 gabalus. Lai netraucē jaunā Masera pārdošanu. Tā teikt parādījām, ka Alfa joprojām var uztaisīt īstu sporta auto, ar tīrām asinīm, turklāt bezdievīgi skaistu. Bet... Ne plašai publikai. Īsto noietu lūdzu taisiet Maserati (par kuru nu jau atkal kaut kur klīda baumas kā par pārdodamu uzņēmumu)...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) standarta 3.2 V6 Turbo ar 450zs? paraadiet man kaut vienu taadu! kaut vai ar tiem briivajiem 350. bmw 335 ja nemaldos ar V6 Turbo ir knapi 300zs izspiesti.
2) 350zs un V6 vienalga buus par maz lai konkureetu ar M3 un C63

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tā tīri pasapņojot.
F430, kura 4,3l V8 varētu tikt izmantots 159GTA, standartā ir 483Zs.
Protams, liekot viņu AR, to vajadzētu nedaudz deforsēt, jo tas tak nav supercars, bet tomēr 430-450Zs būtu reāls cipars no tā v8.
Holdena 3,2 v6, teorētiski varot palielināt līdz ~4,2l tilpumam un pielikt pāris turbīnas (uz v6 likt 1 laikam būtu nesakarīgi). Šādam motoram IMO "drošais" limits būtu ~400Zs. Nav nemaz tik liela starpība.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai jau itaalji domaa un reekjina, galvenais lai 159/Brera GTA tiek uzbuuveets vispaar un lai tas buutu speejiigs konkureet ar M3. kaut vai ar izviileetu Opelja bloku un divaam turbiinaam. a mosh shie uztaisa diizeli GTA? tas gan buutu kruta, kaut kaadu baiso V8 turbodiizeli Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iedomājies skatu:
Milzīgs melnizils mākonis aiz 159GTA, kurā sēž Oga ;D


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
grudaks grudaks grudaks


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nau ko vicinaat kulacinjus. re ku  melns uz balta

Fiat Powertrain Technologies was also commission by GM, as part of the divorce settlement, to build a large-capacity diesel engine that is expected to be a V8.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kulaciņus vicinu par saistību ar mani Razz Ja GTA būs V8 diesel, tad es stipri padomāšu vai vajag Evil or Very Mad
Es te kādu laiku atpakaļ apskatīju Touareg V10 TDI yo Nenormāla vilkme utt. Tagad ir pagājuši gandrīz 2 gadi un arī tas V10 kūp kā traktors down


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es te vēl tā pārdomāju... Neviena no iepriekšējām GTA versijām nekad tā īsti nav konkurējusi ar M3 vai C/AMG meršiem vai S/RS Audi... Ne cenas ziņā, nedz arī jaudās. Piem. 156GTA = 250Zs fwd, M3 e36 = 286Zs līdz ~96. un 321Zs pēc tam, rwd... Uttuc. Cenās arī atšķirība vienmēr ir bijusi jaudīga. Līdz ar to man ienāca prātā, ka 159 GTA varētu arī būt "uzsportināta" Q4, ar attiecīgiem spoileriem utml. un... mazliet izvīlētu holdena v6, bez kompresoriem utml. komplicētām, dārgām štučkām. Teiksim, uz kādiem 280-300 Zs...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es te vēl tā pārdomāju... Neviena no iepriekšējām GTA versijām nekad tā īsti nav konkurējusi ar M3 vai C/AMG meršiem vai S/RS Audi... Ne cenas ziņā, nedz arī jaudās. Piem. 156GTA = 250Zs fwd, M3 e36 = 286Zs līdz ~96. un 321Zs pēc tam, rwd... Uttuc. Cenās arī atšķirība vienmēr ir bijusi jaudīga. Līdz ar to man ienāca prātā, ka 159 GTA varētu arī būt "uzsportināta" Q4, ar attiecīgiem spoileriem utml. un... mazliet izvīlētu holdena v6, bez kompresoriem utml. komplicētām, dārgām štučkām. Teiksim, uz kādiem 280-300 Zs...


taadaa gadiijumaa vinjai buutu jaabuut riktiigi letai. bet riktiigi leeta vinja nevar buut nekaadi. un konkureet ar bmw bija pashu itaalju uzstaadiits uzdevums, par ko vinji puspasaulei izklaigaaja. atpakaljcelja vairs nav

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par to izklaigaaja nevis itaalji, bet gan vieteejais darbonis mums te.
"Riktiigi leets" shai gadiijumaa vareetu buut plusmiinus 40-50k Ls. Tas ir ~60-70k EUR. Tas ir diezgan labi apriikota 335Xi liimenis. Tikai 159 ir ~8294x skaistaaka un Q4 ir apmeeram tikpat labaaka pilnpiedzinja... Taa es domaaju... un turpinu cereet uz Ferrari (vai kaut Holden) V8 ar 400Zs par tiem pashiem ~50k Ls 45


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iepriekšējā 156GTA cik maksāja jurīšos? 80k?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Iepriekšējā 156GTA cik maksāja jurīšos? 80k?


Ja pareizi atceros, tad ~55-60... 80k afaik neviena Alfa sen nav maksājusi. Labi nopičkāta Brera ir lētāka...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 GTA maksaja 35~40 Wink kaadi 80, kaadi 60?!? Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
35-40 LATOS... mees te par eironaudinjaam...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database