Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Alfa Romeo 159GTA
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa Romeo 159GTA 
Nedaudz info uzpeldējusi.
Nirburgringā jau notiekot testi.
Te vairāk: http://www.drive.com.au/Editorial/ArticleDetail.aspx?ArticleID=41226





Pēdējoreiz rediģējis j.k. Wed Jun 27, 2007 12:11 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izskatās, ka zem parastā motora pārsega lielajam Ferrari V8 nepietiek vietas un tiks taisīts izliekums, kā vecajam labajam GTV6! yo


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
now... this is serious  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es neticu, ka tur būs Ferrari V8 Sad Drīzāk kāds V6 (bi)turbo... Un obligāti Q4!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es neticu, ka tur būs Ferrari V8 Sad Drīzāk kāds V6 (bi)turbo... Un obligāti Q4!

Viss atkarīgs no cenas segmenta, kurā gribēs iekāpt.
Ja var ielikt V8 un palikt zem M3 cenas latiņas, tad V8 agregāts nemaz nav nereāli.
Diemžēl, tikpat labi tas varētu būt tas pats Holden-V6 ar turbīnām Sad


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es nesaprotu. Holden V6 ar pāris turbīnām ir slikti??? hmm
Patiesībā man pofig. Skaidrs, ka es laikam tagad braukšu ar 156. spainīti, kamēr varēšu nopirkt 159 GTA, ja vien tas būs Q4 Smile Jo patreizējais 260Zs Holden bloka (jā jā, tur pa lielam no GM ir tikai bloks!) dzinējs tādu īstu smaidu līdz ausīm neraisa. Tomēr 159 kā mašīna man patīk pat ļoti. Ok, GTA, mēs gaidam naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ja jāizvēlas vai nu atmosfēriskais V8 vai turbinēts v6, tad man labāk patīk v8 (ja kņigu, kaņešna, ņečital Very Happy).
Bet reāli pofig protams, galvenais lai iet lopā, pārējo piecietīs. ;D


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ferrari V8 bloku itaalji jau diez gan plashi izmanto. kaapeec gan neshtanceet arii ieksh GTA. kaapeec pirkt Holden bloku no Austraaljiem, ja var uzrazhot pashi itaalji. jo iipashi, ja tas ir jau gatavs.

un lai konkureetu ar M3, C63 un to superIS Lexusu bez kaartiiga V8 nekaadi. GM 3.2 dzineeju ar turbinaam var pacelt liidz cik? 300zs? 320zs? ar taadu motoru atkal testos Alfa brauks 200m aiz paareejiem un visi rauks degunus, cik taa GTA ir leena un smaga. domaaju un ceru, ka to Alfas inzhenieri vairs negrib piedziivot

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Nu ja jāizvēlas vai nu atmosfēriskais V8 vai turbinēts v6, tad man labāk patīk v8 (ja kņigu, kaņešna, ņečital Very Happy).
Bet reāli pofig protams, galvenais lai iet lopā, pārējo piecietīs. ;D


var jau tam V8 ar kaadu turbinu piemest Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
j.k. rakstīja:
Nu ja jāizvēlas vai nu atmosfēriskais V8 vai turbinēts v6, tad man labāk patīk v8 (ja kņigu, kaņešna, ņečital Very Happy).
Bet reāli pofig protams, galvenais lai iet lopā, pārējo piecietīs. ;D


var jau tam V8 ar kaadu turbinu piemest Wink


superčārdžeri Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Ferrari V8 bloku itaalji jau diez gan plashi izmanto. kaapeec gan neshtanceet arii ieksh GTA. kaapeec pirkt Holden bloku no Austraaljiem, ja var uzrazhot pashi itaalji. jo iipashi, ja tas ir jau gatavs.

un lai konkureetu ar M3, C63 un to superIS Lexusu bez kaartiiga V8 nekaadi. GM 3.2 dzineeju ar turbinaam var pacelt liidz cik? 300zs? 320zs? ar taadu motoru atkal testos Alfa brauks 200m aiz paareejiem un visi rauks degunus, cik taa GTA ir leena un smaga. domaaju un ceru, ka to Alfas inzhenieri vairs negrib piedziivot


Ar turbiinaam to var pacelt liidz... nu kaadiem es teiktu 450Zs bez NOSa. Ja standartaa tur jau ir 260Zs, tad ar vienu turbiinu vien jaabuut kaadiem 350. Taa ka tas nu buutu shpicka. Atmosfeerisko V8 "uzpumpeet" liidz taadaam jaudaam ir gruutaak. Tomeer skaidrs, ka atmosfeernieks buus elastiigaaks, skanees naidiigaak, buus videi draudziigaaks (?) uttuc. Un, ja veel var visiem izstaastiit, ka tas ir Ferrari dzineejs (lai arii izmanto tikai bloku varbuut), tad vispaar yo No otras puses - nez kas ir leetaak razhoshanaa - Ferrari tehnologijas vai piemeistarot turbiinu leetajam holdena v6 blokam hmm Tas arii daudz ko izshkirs, neatkariigi no latvieshu streetraceru slapjajiem sapnjiem Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu bet doma, ka Alfa varētu būt Ferrari sedana versija man patīk vairāk  Twisted Evil  nekā "aj, tam atkal ielika to opeļa bloku"  mozaika

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja ieliks to V8 tomēr, tad nez ko Autodelta izdarīs  Laughing

.....pacels tilpumu un uzliks 2 turbīnas? Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu pag. Doma domai. Bet tiksim skaidrībā reizi par visām reizēm. Kas konkrēti slikts ir Holden (un nevis Opel) dzinēja blokam???
Es atceros SAABistu laikos lielo pūšanu un elšanu, kad pirmajiem 9-3 sāka likt Vectra grīdu ar dažiem piekares elementiem. Visiem arīdzan likās, ka viss slikti, ka  "tas nav tas". Tomēr nu jau jaunais 9-3 ar jaunās vectras "grīdu" ir jūtami labāk vadāms un visādi citādi labāks auto kā jebkurš cits SAAB jebkad. Es saprotu jūsu domu, bet nepiekrītu "principiālai" deguna raukšanai. Lai gan atzīstu, ka arī man vecie V6 patīk labāk. Un vēl tās spīdīgās trubas aizvākuši... grudaks


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gramatiski pareizāk un korporatīvi izdevīgāk būtu likt to V8, protams Wink

BET - ja pēc Ferrari stāv rindā, tad nakuj viņiem savus dzinējus pa lēto likt k-kādām Alfām, pēc kurām rindā iespējams nemaz tā nestāvēs...

Vai neesat pamanījuši, ka pēdējos 10 gados Alfa Romeo vairāk spiež tieši uz stilu, nevis uz tehnoloģijām - tehniskos risinājumus galvenokārt pārņemot no fiatiem... un cepot uz vienas platformas Themu/164/Cromu vai piemēram Tipo/Dedru/155 vai arī 156/Libru/hvzko


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database