Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 28 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Nākošais
Interesē Jūsu viedoklis par sekojošo:
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Itkā kādam (arī man) nebūtu slinkums rakāties pa forumiem shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
he, kamēr es jau darbojos pa tām puspuvušajām lapām, veciem kukaiņiem un citu drazu, padomu ka biezs saradies.  PALDIES!

Īsumā tā arī ir kā arba teica - plauktiņs pietirsts, trubiņa arī. 20 minūtes, 1 krustiņš, 1 torx, drātiņa un lieta darīta. Wink Iesaku visiem pamēģināt Wink Very Happy Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Filtru nomainīji ?
Vispār par šito arī vajadzētu visiem alfu servisiem dirsā iedot, to noteku vajadzētu tīrīt pie katras filtra maiņas.
Bet kad es griezos servisā ar sūdzībām par ūdeni uz kājām, man veči ar putām uz lūpām stāstīja, ka logs jāpārlīmē, ka nekas cits tur nevar būt Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) Paldies... tad jau mēģināšu iegāzt sintētiku / it kā jau saka, jaunam motoram līdz 100k nobraukumam droši var liet sintētiku, tas pat ir labāk  Rolling Eyes
2) Par siksnām skaidrs.. bet pagaidām izskatās, ka to varēšu izdarīt tikai augustā..  Embarassed Līdz tam braukšu bez slodzes.. wnk  piip
3) Man tie slēdži baltajetsa.. typa pēdējais kas tur līdis ir slikti pieskrūvējis un pie tam nepareizi, jo griežot stūres ratu atpakaļ automātiski neatlec pagrieziena rādītājs, skatījos ķepiņas nav savā vietā! Lai pie tām skrūvēm un ķepiņām tiktu ir jāņem stūre nost, savādāk nevar! Un uz servisu tāda sviesta dēļ ārī negribas.. sastāstīs tur pasakas, ka jāmaina slēdzis bla bla bla A maksāt neparko es negribu pmd Tāpēc mani interesē kā pareizi atvienot Airbag, lai tas neuzietu gaisā  Cool
4) Paldies.. būs jāuzmet acs ģenerātoram, jo kaut kas tiešām nav labi  Smile


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
....
3) Man tie slēdži baltajetsa.. typa pēdējais kas tur līdis ir slikti pieskrūvējis un pie tam nepareizi, jo griežot stūres ratu atpakaļ automātiski neatlec pagrieziena rādītājs, skatījos ķepiņas nav savā vietā! Lai pie tām skrūvēm un ķepiņām tiktu ir jāņem stūre nost, savādāk nevar! Un uz servisu tāda sviesta dēļ ārī negribas.. sastāstīs tur pasakas, ka jāmaina slēdzis bla bla bla A maksāt neparko es negribu pmd Tāpēc mani interesē kā pareizi atvienot Airbag, lai tas neuzietu gaisā  Cool


Jānoņem massa - jāatvieno elektrība, lai nekas nenotiktu un nereģistrētos Airbag kļūda...
No stūres aizmugures puses ir divas skrūves ar torx uzgali skrūvējams. Iesaku ņemt muciņu, kas liekama uz tarkšķi, jo skrūves ir pievilktas konkrēti!!!
Atskrūē un airbag Tev ir rokā!
Atvieno airbag štekerīti.
Tālāk ir lielā skrūve (ja nemaldos kaukāds 19 vai 22 uz stūres rata)
Jāatvieno pāris kontakti un tad stūre arī ir rokā
tikai pirms noņem stūŗi atceries tās pozīciju, kaut ieskrāpē kauko...
Iespējams, ka tev ir salauzts tāds plastmasas cilindrītis, kas slēdz atpakaļ pagrieziena rādītājus. Atsevišķi nepārdodas - var tikai kaut ko uzķīmiķot, ja tas aplauzsts
Skrūvēt/likt atpakaļ apgriezta secībā...
Veiksmi!
Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a vot airbagi alfām ir divu veidu.

155tai bija k-kāds pirmatnējais pirotehniskais - bez vadiem. Tipa tam esot jāiet gaisā stūres kolonkas deformācijas gadījumā.

Jautākām protams - ir uz sensoriem un vadiņiem - domāju, ka tavai arī.

IMO vajadzētu pietikt ar akumulatora atvienošanu, bet nu īsti drošs par to neesmu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smic - savam zirneklim esmu to stūri pac jaucis ārā...
Zinu, ko saku!
Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Smic - savam zirneklim esmu to stūri pac jaucis ārā...
Zinu, ko saku!
Wink


Paldies palaidniex Very Happy Mums jau rati stipri līdzīgi, domāju ka tava instrukcija ir ļoti uzticama Mr. Green


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Smic - savam zirneklim esmu to stūri pac jaucis ārā...
Zinu, ko saku!
Wink


Paldies palaidniex Very Happy Mums jau rati stipri līdzīgi, domāju ka tava instrukcija ir ļoti uzticama Mr. Green


P.S.
Ļoti būtiski - kamēr neesi saslēdzis atpakaļ airbaga kontaktus - aizdedzi neslēdz iegšā!
Reģistrēsies Airbag klūda un tā ir apnullējama tikai pie AutoIT, Arfilas...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Filtru nomainīji ?
Vispār par šito arī vajadzētu visiem alfu servisiem dirsā iedot, to noteku vajadzētu tīrīt pie katras filtra maiņas.
Bet kad es griezos servisā ar sūdzībām par ūdeni uz kājām, man veči ar putām uz lūpām stāstīja, ka logs jāpārlīmē, ka nekas cits tur nevar būt Sad


Nenomainīju, nebij nopirkts. Bet nomainīšu gan.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
arba rakstīja:
Filtru nomainīji ?
Vispār par šito arī vajadzētu visiem alfu servisiem dirsā iedot, to noteku vajadzētu tīrīt pie katras filtra maiņas.
Bet kad es griezos servisā ar sūdzībām par ūdeni uz kājām, man veči ar putām uz lūpām stāstīja, ka logs jāpārlīmē, ka nekas cits tur nevar būt Sad


Nenomainīju, nebij nopirkts. Bet nomainīšu gan.

Bla, tu viņu pataustīji ? Viņam ir jābūt kā mačalkai, kas no vannas izvilktai !!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
ls-premo rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Smic - savam zirneklim esmu to stūri pac jaucis ārā...
Zinu, ko saku!
Wink


Paldies palaidniex Very Happy Mums jau rati stipri līdzīgi, domāju ka tava instrukcija ir ļoti uzticama Mr. Green


P.S.
Ļoti būtiski - kamēr neesi saslēdzis atpakaļ airbaga kontaktus - aizdedzi neslēdz iegšā!
Reģistrēsies Airbag klūda un tā ir apnullējama tikai pie AutoIT, Arfilas...


Ok! Wink


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir patīkami aiziet no rīta uz stāvvietu un saprast, ka signalizācija ir "apēdusi" atlikušos elektrolītus, kas vēl bija dzīvi manā akucī  Mad Un vēl jautrāk ir stiept jaunu akuci no mājas caur visu pilsētu  Mad  Mad  Sročna jāčeko kas par štelli.. citādi būs sūdi-rallā  Embarassed


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Kaneelis rakstīja:
arba rakstīja:
Filtru nomainīji ?
Vispār par šito arī vajadzētu visiem alfu servisiem dirsā iedot, to noteku vajadzētu tīrīt pie katras filtra maiņas.
Bet kad es griezos servisā ar sūdzībām par ūdeni uz kājām, man veči ar putām uz lūpām stāstīja, ka logs jāpārlīmē, ka nekas cits tur nevar būt Sad


Nenomainīju, nebij nopirkts. Bet nomainīšu gan.

Bla, tu viņu pataustīji ? Viņam ir jābūt kā mačalkai, kas no vannas izvilktai !!!!


Es viņu ne tikai pataustīju, bet izņēmu ārā, izžāvēju, izkratīju lapas, u.c. sūdus, izsūknēju Wink  Kā pagaidu variants bija ok Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Aļo.. nepieciešama konsultācija! 
Sveiki draugi!

Man Oil Temperature visu laiku gandrīz stāv uz ~60-70 grādiem! Liekas tā tam nevajadzētu būt ..vai varbūt vajadzētu?  Rolling Eyes  Varbūt tas atkarīgs no dzeses šķidruma, vai kāds dačiks čupā? Manuālī rakstīts, ka jābūt ~90 grādiem! Wink


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 28 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database