Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Izsledzas motors
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ... godiiigi variantu maz..
un runaajot par riigas servisiem.. nezinu.
 biju iebraucis arfilaa.. man par 3 sviru bukseem un stabilizatora bukseem + darbs paprasiija 150ls
reaali bukses visas dabuuju pa 40ls jaunas + paaris stundas nomainiit.. ja manai alfai nenotiks nekas supermega briesmiigs tad uz servisu toch nebraukshu. piekare nav nemaz tik daarga un tik tizla ja ir gali pie rezerves dalju piegaadaataajiem... Very Happy


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vot liekas ka mums ar egu vienāda bēda Sad  es ar nezinu, kur lai tās šāles nomaina Sad vai vietējā, vai tomēr uz Arfilu vilkt??? itkā jau ko tur to motoru izjaukt un salikt, bet tomēr Alfas mootors, daudzi nav redzējuši  Embarassed un ja nu tur kkas vēl jāmaina??? un detaļas kā vaitad šāles var pēc kataloga pasūtīt???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu moš tās šāles der atkal no kāda Fiata un tā...
kā šales skan krieviski?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
šeit ne šeit? aj...
šodien bija "jautri"... braucot noslāpa... nu OK... pēc tam piešķilta un darbojas, bet jaudas kļuva pamaz... kā arī ir parādījusies tarkšķēšana zem pārsega kad atlaiž gāzes pedāli... uz neitrālā darbojas kā vienmēr, bet jo augstāk griez (no 2k un nedaudz augstāk) tā parādās tas troksnis (aptuveni kā velosipēda spieķos iebāzts kartona gabals). Eļļas spiediens ir nekāds salīdzinājumā ar to kas bija agrāk.
Kā izpaužas pavisam beigta variatora darbība? Vai kas vēl varētu būt?  Embarassed

Va vellos...  Sad Noslāpa tā ne no kā - vienkārši mierīgi braucot vai atvelkot? Te nu laikam nekādi virtuālie ieteikumi īsti nelīdzēs - vienīgi uzmundrinājums braukt/vilkties pēc iespējas ātrāk uz servisu!
p.s. nav variantu - uz Aromu vienkārši jāpaspēj, citādi tur tusēs vienas vienīgas 156-tās, kas būtu pārlieku garlaicīgi, ne?   shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
nu moš tās šāles der atkal no kāda Fiata un tā...
kā šales skan krieviski?

Ja gabals nebūtu tik liels, drošivien, ka ieteiktu tomēr vērsties Arfilā, jo, lai gan atstātais piķis nav nekāds mazais, vismaz zini, ka sataisīs kā nākas un vajadzīgās detaļas atradīs, nevis plātīs rokas un murgos kaut ko par itāļu brīnumiem. Ja nu vienīgi vēl caur "galiem" kādā pazīstamā servī... bet detaļas tad tik un tā kaut kur jāizrok.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Vot šitais ir prikols, kas man TS motoram besī ārā. Man gan svārstās pa aptuveni 200rpm kādas pāris reizes mēnesī un pilnīgi nav poņas no kā.

es jau pie apgriezienu lēkāšanas esmu pieradis, katreiz kad piešķiļu pastaigā 1000-1500 2000 robežās un pāriet- pēdējie centieni to likvidēt bij gaisa masas mērītāja maiņa- tas īsti nepalīdzēja (a diagnostikā viss oki) Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu diezin vai no fiata derēs, jo cik man fiati nav bijuši, tām mašīnām vispār tādas netiek mainītas!!!  tur man tā liekas ka ir daudz savādāk tās lietas notiek, bet fiati arī negriež līdz 7k apgriezieniem..... ej nu sazin  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oskus rakstīja:
j.k. rakstīja:
Vot šitais ir prikols, kas man TS motoram besī ārā. Man gan svārstās pa aptuveni 200rpm kādas pāris reizes mēnesī un pilnīgi nav poņas no kā.

es jau pie apgriezienu lēkāšanas esmu pieradis, katreiz kad piešķiļu pastaigā 1000-1500 2000 robežās un pāriet- pēdējie centieni to likvidēt bij gaisa masas mērītāja maiņa- tas īsti nepalīdzēja (a diagnostikā viss oki) Smile


A drosele tīrīta?  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
klokvarpstas klanju ielikni
klokvarpstas pamatielikni
klokvarspstas aixialie ielikni...

taas visas ir shales.

Vkladishi.   ili tonkostennij razbornij podshipnik skoljzhenija sheiki kolevala...  maksas nu ap 25 latiem komplekts... bet var but naksies mekleet klaani.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nu diezin vai no fiata derēs, jo cik man fiati nav bijuši, tām mašīnām vispār tādas netiek mainītas!!!  tur man tā liekas ka ir daudz savādāk tās lietas notiek, bet fiati arī negriež līdz 7k apgriezieniem..... ej nu sazin  Sad
savadak tas ir tikai kadiem industrialajiem dizeliem un vecajam "karlitim".....  parjiem ... 2 skruvas un gatavs * cilindru skaits....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Blee, atkal noslāpa. Šoreiz otrā reize. Tas bija tagad kad tā negantā lietainā diena bija. Braucu pa šoseju, ātrums ap 100 un viss pavisam mierīgi (izņemot lietu) un te nenokā pēkšņi noslāpst. Tādā lietū pavisam nejauki. Laikam būs jāsaņemas līdz kādam servisam aizbraukt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PP rakstīja:
Blee, atkal noslāpa. Šoreiz otrā reize. Tas bija tagad kad tā negantā lietainā diena bija. Braucu pa šoseju, ātrums ap 100 un viss pavisam mierīgi (izņemot lietu) un te nenokā pēkšņi noslāpst. Tādā lietū pavisam nejauki. Laikam būs jāsaņemas līdz kādam servisam aizbraukt.


Atceroties saldos 90-tos un WV - es teiktu kaut kas ar tukšgaitu un pakārtotajām sistēmām saistīts hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu vainas var būt daudz sākot no degvielas sūkņa beidzot ar dačikiem visādiem Sad bes servisa neiztikt  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PP rakstīja:
Blee, atkal noslāpa. Šoreiz otrā reize. Tas bija tagad kad tā negantā lietainā diena bija. Braucu pa šoseju, ātrums ap 100 un viss pavisam mierīgi (izņemot lietu) un te nenokā pēkšņi noslāpst. Tādā lietū pavisam nejauki. Laikam būs jāsaņemas līdz kādam servisam aizbraukt.


ES VARETU UZ ALINJU SADERET KA KAUTKAS AR HOLA DEVEJU NAV RIKTIGI, LAMDU JEB ARI gaisa meritaju:) taa prasti ir 99% gadienos. zini.. leeti tas nav:(((

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mļāviens - ja tā būs ļambda vai MAF's tad nu tik dārgi arī nav... universālā ļambda - 25Ls, MAF's 80-90Ls...

P.S. kaut kur varēja dabūt MAF'u pa 150Ls (neatceros kam tur garāžā bija tāds moģifikeišns)  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database