Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Wata f***
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Wata f*** 
mozaika Kas par ārprātu http://www.tvnet.lv/auto/zinas/news/article.php?id=4851985
 Bembisti tipa kaifā? Haa haaaa  crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tā 135i kupeja varētu būt reāls teleportētājs uz citām pasaulēm. 335 jau knapi turās uz ceļa.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu uz šito pavilktos tie kas vai krīt par bembi Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Riktīgs huligānu auto. Vēl varēja standartā strīpas pāri vai liesmu zīmējumus piedāvāt ;D


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izskatās, ka ssangyong rodius ieguvis sev spēcīgu konkurentu pretīgāko auto dizaina topā...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Izskatās, ka ssangyong rodius ieguvis sev spēcīgu konkurentu pretīgāko auto dizaina topā...


un Dodge Nitro jau ar nav nekāds skaistulis

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nitro vismaz ir ar savu stilu - liels, kantains, brutaals klucis. "A nu ka visi nahren malaa!!!"
BMW 1-er coupe... Tas pat vairs peec Nissan Almera neizskataas. Bet nu sha buus pilna riiga ar sacackotiem skukjeeniem 1xx Ci bimmeros naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Oga rakstīja:
Izskatās, ka ssangyong rodius ieguvis sev spēcīgu konkurentu pretīgāko auto dizaina topā...


un Dodge Nitro jau ar nav nekāds skaistulis

Atļaušos nepiekrist. Manuprāt, viens no izteiksmīgākajiem (labā nozīmē) parketniekiem. Stiliņš ir visai interesants, it sevišķi iespaidīgais purna dizains, kurš kliedz: NOST NO MANA CEĻA!  Mr. Green  Ar šo verķi ir sanācis izbraukt - nuu.. grandiozi! Uz štrāses visi mūk malā, pat X5!   yo   smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Oga rakstīja:
Izskatās, ka ssangyong rodius ieguvis sev spēcīgu konkurentu pretīgāko auto dizaina topā...


un Dodge Nitro jau ar nav nekāds skaistulis

Atļaušos nepiekrist. Manuprāt, viens no izteiksmīgākajiem (labā nozīmē) parketniekiem. Stiliņš ir visai interesants, it sevišķi iespaidīgais purna dizains, kurš kliedz: NOST NO MANA CEĻA!  Mr. Green  Ar šo verķi ir sanācis izbraukt - nuu.. grandiozi! Uz štrāses visi mūk malā, pat X5!   yo   smokin


un H2 Tev arī patīk?  shura

ok, es labāk neizteikšos ko es par tiem plastmasas wannabe džipiem domāju  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Muusdienaas vinji visi ir wannabe. Un amerikaanju auto vienmeer ir bijushi plastmasas. Ne par to sheit staasts.
Tam 1xx Ci bimmerim manispeec griesti var buut ar alcantara un viss panelis augstaakaas raudzes bifeljaadas. Piekaast. Kad nu nav dizaina tad nav. Un veel ar to kroplo muuli... mozaika PVZ!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakardien iznjeemu no salona saveejo flotes auto: 440ZS Actros. Pilns farsh kaa Palaidniex medz teikt Smile
Dikti lieliigs, saprotiet tagad esmu!

Man shitais mazais bembis tiiri neko patiik, bet man arii patiik vecaa pirmaa seerija - taad ar korpusaa iesliidoshaam durviim (uz leju). Bet ja nopietni - es vienkaarshi bembi nepavilktu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manas domas? Alfa ir da best  hammer
Nesaprotu kā tas BMW ar biTurbo var attīstīt tikai 300 Zs ar mazu plusu! To pašu GTV 2.0 ar vienu Turbīnu pārveidojot tilpumu uz 3.0 Turbo var dabūt tos pašus 300 Zs.. tikai es nezinu kā ar to griezes momenta spēku  Rolling Eyes Nesaprotu, priekš kam ķepināt iekš 2 turbīnas... lai biežāk lūztu, dārgāk remontētu un maksātu par apkopi?  Smile


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Līgava bez bremzēm Laughing  Laughing  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Manas domas? Alfa ir da best  hammer
Nesaprotu kā tas BMW ar biTurbo var attīstīt tikai 300 Zs ar mazu plusu! To pašu GTV 2.0 ar vienu Turbīnu pārveidojot tilpumu uz 3.0 Turbo var dabūt tos pašus 300 Zs.. tikai es nezinu kā ar to griezes momenta spēku  Rolling Eyes Nesaprotu, priekš kam ķepināt iekš 2 turbīnas... lai biežāk lūztu, dārgāk remontētu un maksātu par apkopi?  Smile


Neaizmirstam, ka tās nav vienkārši 2 turbīnas, kā tas bija piem. Maserim. Tā ir 2-pakāpju turbosistēma, gandrīz bez turbobedres vai t.s. "laga"... Plusi - ilgspēlējoša tehnoloģija, salīdzinoši zems degvielas patēriņš, griezes moments gandrīz visā diapazonā, elastība uttuc.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
Neaizmirstam, ka tās nav vienkārši 2 turbīnas, kā tas bija piem. Maserim. Tā ir 2-pakāpju turbosistēma, gandrīz bez turbobedres vai t.s. "laga"... Plusi - ilgspēlējoša tehnoloģija, salīdzinoši zems degvielas patēriņš, griezes moments gandrīz visā diapazonā, elastība uttuc.


Paldies, ka apgaismoji  Idea


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database