Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Wata f***
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Anglijā Alfaromeo īpašnieki tiek visbiežāk sodīti par ātruma pārkāpšanu!! to es toč zinu!!!!   Twisted Evil  Twisted Evil  Rolling Eyes

Anglijaa AR ir ljoti stipri atiistiits, visaadas garaazhas un apvieniibas, sacensiibas un biedri.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Automašīna ar diviem sānu riteņiem saslīdējusi tuvu nomalei, vadītājs strauji griezis pa kreisi, iebraucot pretējā braukšanas joslā. Notika sadursme ar pretimbraucošu automašīnu "Alfa Romeo" .

Sadursmes rezultātā gājuši bojā trīs vīrieši, kuri braukuši mašīnā " Ford" (1979., 1990. gadā dzimušie vīrieši un autovadītājs, kura personība tiek noskaidrota).

Savukārt " Alfa Romeo" vadītāja (1980.g ) un pasažieri – 2001.gadā dzimis puisēns un 1968.gadā dzimusi sieviete nogādāti Liepājas slimnīcā.
(iz Delfiem) notika 7dien

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Automašīna ar diviem sānu riteņiem saslīdējusi tuvu nomalei, vadītājs strauji griezis pa kreisi, iebraucot pretējā braukšanas joslā. Notika sadursme ar pretimbraucošu automašīnu "Alfa Romeo" .

Sadursmes rezultātā gājuši bojā trīs vīrieši, kuri braukuši mašīnā " Ford" (1979., 1990. gadā dzimušie vīrieši un autovadītājs, kura personība tiek noskaidrota).

Savukārt " Alfa Romeo" vadītāja (1980.g ) un pasažieri – 2001.gadā dzimis puisēns un 1968.gadā dzimusi sieviete nogādāti Liepājas slimnīcā.
(iz Delfiem) notika 7dien


Mļe... down


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...sākas globalizācija...  c

Итальянский автомобильный концерн Fiat S.p.A. сообщил сегодня о том, что создал совместное предприятие с крупнейшим китайским производителем автомобилей Chery Automobile Co. Как сообщает (С) Reuters, ежегодная производительность СП составит 175 тыс. автомобилей. Компания будет заниматься производством и реализацией автомобилей на китайском рынке под брендами Alfa Romeo и Fiat, а также под марками, принадлежащими Chery Automobile. Ожидается, что производство начнется в 2009 г.Первой продукцией СП должен стать седан Alfa Romeo 159, второй – пятидверный хэтчбек Alfa Romeo 147. Обе модели будут импортироваться в Китай в виде готовых узлов и агрегатов, а на месте будет осуществляться лишь окончательная, "отверточная" сборка. В дальнейшем степень локализации производства будет повышена. Автомобили будут предназначены для внутреннего китайского рынка, где сейчас Alfa Romeo представлена только импортными поставками.Напомним, что ранее Chery Automobile подписал договор о поставке двигателей для Fiat. Соответствующий документ был подписан по прошествии восьми месяцев со времени заключения меморандума о взаимопонимании, в течение которых Fiat тестировал китайские двигатели. Согласно договору, итальянская компания будет ежегодно закупать 100 тыс. моторов производства Chery Automobile.

P.S. tie ir tie kas taisa šitās pērles

http://www.youtube.com/watch?v=5kQGAK550LE


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins: Bet tur tak skaidri un gaiši rakstīts, ka tie auto būs domāti TIKAI Ķīnas tirgum. IMHO pareizs lēmums, jo izkonkurēt ķīnā saliktus auto ar eiropā saliktiem finansiālā ziņā būs diezgan pagrūti.

Ja domā par otro daļu, kur minēts par motoriem, nu tas protams, varētu nebūt īpaši patīkami, tāču šādus darījumus slēdz lielākā daļa auto ražotāju jau gadiem... Domāju, ka stresam nav pamata Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...jā jā, bet savulaik MB turki domāja ražot tikai priekš sevis un Āzijas tirgum, a tagad pus Eiropa jau vālē ar turku meršiem (par kvalitāti nerunāsim) + kāda sajēga par dzinēju ir sūda ķīnietim, kurš to vien zin kā divriteni un ēzeli - vārdu sakot nekad (principiāli) nepirkšu sev mašīnu ar kautkādu ķīnīzeru dzinēju... Mad


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...sākas globalizācija...  c

Итальянский автомобильный концерн Fiat S.p.A. сообщил сегодня о том, что создал совместное предприятие с крупнейшим китайским производителем автомобилей Chery Automobile Co. Как сообщает (С) Reuters, ежегодная производительность СП составит 175 тыс. автомобилей. Компания будет заниматься производством и реализацией автомобилей на китайском рынке под брендами Alfa Romeo и Fiat, а также под марками, принадлежащими Chery Automobile. Ожидается, что производство начнется в 2009 г.Первой продукцией СП должен стать седан Alfa Romeo 159, второй – пятидверный хэтчбек Alfa Romeo 147. Обе модели будут импортироваться в Китай в виде готовых узлов и агрегатов, а на месте будет осуществляться лишь окончательная, "отверточная" сборка. В дальнейшем степень локализации производства будет повышена. Автомобили будут предназначены для внутреннего китайского рынка, где сейчас Alfa Romeo представлена только импортными поставками.Напомним, что ранее Chery Automobile подписал договор о поставке двигателей для Fiat. Соответствующий документ был подписан по прошествии восьми месяцев со времени заключения меморандума о взаимопонимании, в течение которых Fiat тестировал китайские двигатели. Согласно договору, итальянская компания будет ежегодно закупать 100 тыс. моторов производства Chery Automobile.

P.S. tie ir tie kas taisa šitās pērles

http://www.youtube.com/watch?v=5kQGAK550LE


ej tu dirst.... kur shitaa var kuzavs saliekties kaa konservu karba?Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man gan skjiet ka stesam ir pamata, bet no otras puses globalizacija ir neizbegama.
Pastresot var kaut vai par to, ka tas 159 un 147 kas tiks liktas kina tomer bus AR kas baigi neglaimo telam ka tadam. Otrkart tas, ka ir pateikts shodien ka tas masinas tiks ceptas tikai Kinas tirgum nedod nekadas garantijas ka beigas tas pasas alfinjas nenonak baltijas importieru rokas... kaut gan, ei nu sazin vai tik Shunj Donga rokjeles nebus daudz izveicigakas ka Dzuzepes? Un nav jau nekads noslepums ka praktiski visi autobuves intustrijas grandi veic montazas un ne tikai darbus "zemo izmaksu valstis". Un vienvairak saku ticet stastam ka ir piem. Opel Omega razota prieks vacu tirgus un ir Omega prieks austrum eiropas.

Un kas attiecas uz dzinejiem... eksperimentet ir labi un meklet dazadus jaunus risinajumus, bet... kontroli par to visu deretu saglabat gan. lai nesanak kartejais pliekanais uzpriekshu kustoshais neipasi ekonomiskais dzenulis bez emociju izraisosaas vibracijas un skanjas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kontroli vajag, tas tiesa.
Bet tiešām ļooooti šaubos, ka mūsdienās autoražotājs var ignorēt ražošanas optimizāciju, unificētas platformas, outsourcing'u un citus izdevumus samazinošus mehānismus un palikt konkurētspējīgs tirgū.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
..starp citu tad kad viņas tur sāks reāli ražot varēsiet caur mani pasūtīt,...mana darba sfēra tieši ar to nodarbojas - starptautiskie konteiner kravu pārvadājumi... Very Happy, un mazie dzeltenie brāļi dominē šajos pārvadājumos... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Kontroli vajag, tas tiesa.
Bet tiešām ļooooti šaubos, ka mūsdienās autoražotājs var ignorēt ražošanas optimizāciju, unificētas platformas, outsourcing'u un citus izdevumus samazinošus mehānismus un palikt konkurētspējīgs tirgū.


var, bet tādi kā RR, bentley, ferrari, lambo utml. Wink

autoražotāji parastie gan nevar laikam........

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lambo vairs nav starp viņiem...
Diezgan liela daļa Audi detaļu tagad viņos figurējot.

EDIT: Ā un Bentley tak arī ir VW grupas motori un vēl dažas daļas (Continental GT ka tik nebija Audi bremzes?)



Pēdējoreiz rediģējis j.k. Wed Nov 14, 2007 4:55 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
..starp citu tad kad viņas tur sāks reāli ražot varēsiet caur mani pasūtīt,...mana darba sfēra tieši ar to nodarbojas - starptautiskie konteiner kravu pārvadājumi... Very Happy, un mazie dzeltenie brāļi dominē šajos pārvadājumos... Very Happy


tu nopietni. ja man vajag no japanjiem magjus atvest ari varam sarunaat. za to es tagad mekleju iespejas?Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
ralfins rakstīja:
..starp citu tad kad viņas tur sāks reāli ražot varēsiet caur mani pasūtīt,...mana darba sfēra tieši ar to nodarbojas - starptautiskie konteiner kravu pārvadājumi... Very Happy, un mazie dzeltenie brāļi dominē šajos pārvadājumos... Very Happy


tu nopietni. ja man vajag no japanjiem magjus atvest ari varam sarunaat. za to es tagad mekleju iespejas?Smile


...ar japoškiem pagaidām nestrādājam - "CSCL China Shipping Container Lines"... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
zuncih rakstīja:
ralfins rakstīja:
..starp citu tad kad viņas tur sāks reāli ražot varēsiet caur mani pasūtīt,...mana darba sfēra tieši ar to nodarbojas - starptautiskie konteiner kravu pārvadājumi... Very Happy, un mazie dzeltenie brāļi dominē šajos pārvadājumos... Very Happy


tu nopietni. ja man vajag no japanjiem magjus atvest ari varam sarunaat. za to es tagad mekleju iespejas?Smile


...ar japoškiem pagaidām nestrādājam - "CSCL China Shipping Container Lines"... Very Happy


cik ta velk konteineris no chinas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database