Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Wata f***
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no vienas puses, jaa, globalizacija hujobalizacija, turcijaa un jo iipashi kjiinaa razhot ir leetaak. un 100 kjiinieshi pie kanveiera izmaksaa tik, cik viens itaalis. un straadaa vinji 24/7. nevajag vinjiem ne siestu, ne 3 meen briivdienas.

bet no otras puses jaajautaa, ko dariis tie tuukstoshi itaalju, kad aizklapees kaadu no Fiat Itaalijas ruupniicaam? to eiropas birokraati nepieljaus. bez valsts atbalsta gan Fiat, gan taa pati Alfa un Ferrari buutu jau 5x bankroteejushi. jau onkulis Musolini savaa laikaa njeema iemiiljoto auto razhotaaju Alfa Romeo savaa aizbildnieciibaa, kad tai ap 1940 gruutie laiki pienaaca Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Lambo vairs nav starp viņiem...
Diezgan liela daļa Audi detaļu tagad viņos figurējot.

EDIT: Ā un Bentley tak arī ir VW grupas motori un vēl dažas daļas (Continental GT ka tik nebija Audi bremzes?)


continental pats par sevi ir VW phaeton (vai ka viju tur) tikai ar dargakiem/skaistakiem un kvalitativakiem risinajumiem.

Lidzigs stasts ka x-type= Ford modeo

un attieciba uz Lanbo, laikam jau tomer radnieciba ar audi shaja gadijuma ir nakusi par labu... ir izdevies saglabat filingu, tai pat laika grandiozi uzlabojot kvalitati.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
ralfins rakstīja:
zuncih rakstīja:
ralfins rakstīja:
..starp citu tad kad viņas tur sāks reāli ražot varēsiet caur mani pasūtīt,...mana darba sfēra tieši ar to nodarbojas - starptautiskie konteiner kravu pārvadājumi... Very Happy, un mazie dzeltenie brāļi dominē šajos pārvadājumos... Very Happy


tu nopietni. ja man vajag no japanjiem magjus atvest ari varam sarunaat. za to es tagad mekleju iespejas?Smile


...ar japoškiem pagaidām nestrādājam - "CSCL China Shipping Container Lines"... Very Happy


cik ta velk konteineris no chinas?


...skatoties no kurienes - aptuveni 3,400 USD par 40'HC + termināla izmaksas šeit - bet tas tā vidēji un tikai tādā gadījumā, ja ceļu maksā šinī pusē - ja Tu vari dabūt galus tur - tad tas viss Tev sanāktu līdz 1000 USD lētāk, bet pierēķini vēl visas muitas izmaksas (PVN + IEVEDMUITA), deklarantu izmaksas, mašīnas izmaksas u.t.t. - viss kopā ielec labā kāpostā... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir nopietns jautājums vai kāds ir saskāries ar datora, jebšu borta kompjūtera maiņu, lūšanu, bojāeju uttt automašīnā???? ķipa tas, kas dod signālus ja kkas lūzt, piem lamdazonde, filtrs, mafs vai vēl kkādireleji! ķipa tas pie kura servisā pieslēdzas!!
karoče man servisā sāk pūst pīles ka tas esot jāmaina, bet es godīgi sakot pirmo reizi dzirdu ka kkas tāds notiek itāļua utobūvei (Fiatam) pie tam 2005 gada!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vai ir kadi konreti simptomi kas liecinatu par to ka tas ir jamaina? kaut kas nestrada? strada nepareizi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu rāda visu laiku to dzelteno pumpīti, kas nozīmē, ka kkas nav kārtībā, bet servisā pievienojot kompi viņš rāda kkādas kļūdas pašā datorā,ka viss pārējais esot kārtībā  Rolling Eyes  spriegums no datora uz atsevišķiem mezgliem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pamēģiņi to kompi paturēt bez strāvas.

Ja nepalīdz - vari izraut viņu ārā un aizvest šiem cilvēkiem http://sater.eunet.lv/about_lv.html un kamēr viņi tur testē un lodē - sapīpēt ar Ogotāju, kas strādā turpat netālu Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izklausaas ticami Smile tas vareetu buut liidziigi kaa mans airbag bloks, kursh signalizeeja ta par vienu, ta par otru, ta par tresho, liidz beigaas atnjeemaas pavisam, sasleedza visas iespeejamaas lampinjas un pats atsleedzaas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu arī Austrālija to zin super
http://www.smh.com.au/news/news/english-pigs-urinating-on-monument/2008/02/26/1203788299682.html


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs WTF! 
"Tourists have regularly been urinating on Riga's Freedom Monument"
Paraksts zem bildes. Tas laikam man kaa aarzemniekam liktu domat, ka visi, kas brauc to tik vien dara.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: WTF! 
Trax rakstīja:
"Tourists have regularly been urinating on Riga's Freedom Monument"
Paraksts zem bildes. Tas laikam man kaa aarzemniekam liktu domat, ka visi, kas brauc to tik vien dara.


Man brīžam, klausoties ziņas par kārtējo aizturēto bacheloru, liekas tieši tāpat...
Piebildīšu, ka šī ziņa tika publicēta lielākajā dienas laikrakstā, sadaļā "travel" Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Katra zina pasa Anglija ar sito viss ir kartiba. Par sito 1000 paundu sods, par to 1000 paundu sods. + policija ipasi neauklejas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Katra zina pasa Anglija ar sito viss ir kartiba. Par sito 1000 paundu sods, par to 1000 paundu sods. + policija ipasi neauklejas.


tieši tā! beidzot vienam iedeva 5 dienaktis aresta, tak visiem pieminekļa mīzējiem iedot, lai pasēž un padomā  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tūliņ viņiem būs jauns sports - kurš vairāk sutkas dabūs naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Tūliņ viņiem būs jauns sports - kurš vairāk sutkas dabūs naac


angļi varētu satuvināt latviešus ar krieviem. kopā varētu iet sist angļus  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database