Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
audio baroshananas vadi 156jai
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs audio baroshananas vadi 156jai 
tātad esmu nonācis pie slēdziena ka bez kaartīgas mūzikas nevaru iztikt nevienā auto, un ir shobriid aktuaals jautaajums.. pa kurieni visvieglaak ir izvilkt baroshanas vadu no akumulatora uz salonu, ko jaaskruuvee nost lai tiktu klaat pie kaada cauruma pa kuru ielaist vadu salonaa.. taalaak pa salonu viss ir skaidrs kaa izvilkt..
druscinj palauziiju galvu.. taa uz fikso nevareeju atrast kur to vadu maukt cauri.
 Rolling Eyes


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir tur vaditaja puse caurums, kur var dabut to vadu cauri. Precizi nepateiksu, bet tur ir ari kautkads gumijas korkjis, kuram var izbazt cauri. Kas isti janem nost vairs neatceros. Katra zina to plastmasu, kas atrodas zem slotinam mes nemam nost. Vai tas bijaa nepieciesams, ari neatceros Smile Hope it helps.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
o .. danke.. Smile vismaz  tagad zinu ka nav jaaboree caurumi un nav janjem nost spaarns kaa dazhai labai hondai  Laughing



Pēdējoreiz rediģējis krxzi Mon Jul 16, 2007 9:12 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaa, un salona nekas ipash nost nebija janem. Man liekas, ka kaut kur zem stures iekartas tas vads naca ieksa un tur viss it ka ir brivs ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jaa.. no iekshpuses tur viss toch ir briivs.. taalaak smuki gar slieksni liidz grabazniekam.. un ir bum bum .. veel tik jaaizveido smuka integreeta kaste kreisajaa pusee pie arkas... un var baudiit audio priekus.. Smile


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
nu jaa.. no iekshpuses tur viss toch ir briivs.. taalaak smuki gar slieksni liidz grabazniekam.. un ir bum bum .. veel tik jaaizveido smuka integreeta kaste kreisajaa pusee pie arkas... un var baudiit audio priekus.. Smile


Jaapskata buus tas rezultaats peec tam  Rolling Eyes Man ari ir pastiprinaata interese vismaz par HU mainju - originaalais blaupunkc ir peedeejais meesls Evil or Very Mad Man ir tikai 1 saape laikam pa lielam - dabuut HU, kas "sadarbojas" ar stuuri. Tb lai audio vadiiba uz stuures nezuud.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
krxzi rakstīja:
nu jaa.. no iekshpuses tur viss toch ir briivs.. taalaak smuki gar slieksni liidz grabazniekam.. un ir bum bum .. veel tik jaaizveido smuka integreeta kaste kreisajaa pusee pie arkas... un var baudiit audio priekus.. Smile


Jaapskata buus tas rezultaats peec tam  Rolling Eyes Man ari ir pastiprinaata interese vismaz par HU mainju - originaalais blaupunkc ir peedeejais meesls Evil or Very Mad Man ir tikai 1 saape laikam pa lielam - dabuut HU, kas "sadarbojas" ar stuuri. Tb lai audio vadiiba uz stuures nezuud.

to visu pasaakumu var savienot ar originaalo magi un smuki nomaskeet.. ir taa saucamaas melnaas galvas kas liekas kaut kur aiz abshifkas un darbojas uz pulti! taa lai zagljiem rokas neniezeetu bet lai buutu viss... jo peec iepireksheejas pieredzes daargu magji vairs negribu likt mashiinaa... tad labaak ipodu + pastiprinaataaju normaali uz skaljrunjiem visiem.. un ja origjinaalo galvu saregulee un nenoslogo paaraak tad arii var sareguleet taa ka ir okei.. Wink es shodien no origjinaalaa dabuuju aaraa tiiri patiikamas un skaljas augshas un visus bez kropljojumiem.. tagad tik suubi kas pietusheetu apakshu truukumu un ir okei.. jo ja saregulee tumbaam normaalas apakshas tad bez papildus virbroizolaacijas neiztikt.. un STP smags maita...


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neesmu baigais zbeciālists. Esmu novērojis, ka FLAC (AAC vai tml. nekompresētie) skan nesalīdzināmi labāk arī ar oriģinālo galvu. Ideāls variants būtu dabūt klāt pie oriģinālās galvas pastirprinātāju, pie kura, apejot to galvu, pielikt iPodu... Tas daudz ko sakārtotu. Bet es negribu baigi "ķīmiķot" to spaini un labs HU daudz ko šai ziņā atrisinātu... Cik saprotu, tad yo sēriju Blaupunktus var puslīdz droši likt, jo tiem derēs oriģinālais stūres vadības štepselis. Bet es gan gribētu 100% pārliecību, pirms sākt tur kaut kur dziļāk rakties un skrūvēt.  Rolling Eyes


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
teoreetiski ja ir labas zinaashanas elektronikaa tad nekaa sarezgjiita nav gandriiz jebkuru galvu sasleegt ar stuuri... taa kaa teoreetiski un praktiski var sasleegt arii ipod ar pastiprinaataaju pa tiesho, bet bez  nopietna adaptera un pamatiigas reguleeshanas nekas praatiigs nesanaaks..  aa.. un veel kas... radio arii tomeer vajadziiga lieta.. Smile nu eniivei meegjinaashu kaut ko sakjiimikjot ar esosso magji..
 tad jau redzees kas sanaaks...  Laughing
p.s. es arii neesmu nekaads specs, bet jo vairaak lietas tiek sasleegtas neatkariigi, jo lielaaks mudzheklis un haos izveidojas..  Razz


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es negribu kvalitatīvu skaņu no iPod laist caur to sūda defaulto galvu, kas visu izčakarē un dod tālāk Twisted Evil iPodam ir vadiņi, kas to savieno ar line-in HU... To piejūdzam... pastiprinātāja line-in. Tiktāl ok. iPods skan. Radio savukārt ir FM, kas norauj podā dajebkuru skaņu, lidz ar to teorētiski pietiek ar oriģinālo HU + stiprekli + vadu un tad pamazām piebūvēt skaļrunīšus? iPodu uz stūres vadīt nav obligāti, par cik tā saturu var droši mainīt pirms katra brauciena, veidojot visādus "party shuffle" utml. Rolling Eyes Vārdu sakot izskatās, ka būs pie gadījuma jāatdod InCar čaļiem, lai par to padomā...
Vārdu sakot, es tik tā - pļāpāšanas pēc Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
caurums, ja pareizi atceros, ir vadītāja pusē zem/aiz stūres. es atverot haubi atradu gumijas pipsiku, ko izņemot arā atklājās caurums, pa kuru stūmu iekšā vadu. sidženes taures vadu vajadzēja izvilkt......

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labāk iesakiet kādu sakarīgu mp3 maģi ar sarkanu apgaismojumu un neuzkrītošu dizainu, lai iederas kopējā interjerā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
daudziem pionieriem gan displeja, gan pogu krāsu var mainīt - starp tām 10 ir arī sarkana.

pioneer deh-p5800mp


pioneer deh-p5900mp


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienīgi Pionierim baigie vijeboni tās pogas. Man jau baigi patīk esošais Blaupunkt, žēl tik ka nav disku tāds pats

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database