Atbildēt pie šī temata 19 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Nākošais
CP, jeb jāiet kārties vai jāiet kājām!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Hindo rakstīja:
... teicu, ka baidos, ka apdrošināšanas papīrs nav līdzi. Šis man saka, ka labāk būs, ja būšot līdzi, jo es tak negribēšot, lai mani tur uz 5 - 10 min. un negrib paši kavēt laiku kamēr uzzin ir tā apdrošināšana vai nē.


Votšito es ar dabūju atklausīties...
Nesaprotu vai tiešām tik ilgi 21 gs. aizņem uzzināt ir vai nav OCTA...
Un apturēt, lai to uzzinātu, nav nepieciešamības - vajag tikai valsts reģistrācijas numuru, kuru var uzzināt arī garāmbraucošam auto, to nemaz neapturot  Mad

nju tādā situācija nav ko stresot, lai jau ņemās, ja patīk Wink es parasti pat novēlu veiksmīgu atlikušo darba dienu. Katram savs darbs darāms.
Vakar droši avoti ziņoja, ka Viestura prospekts tiek fotografēts, visi tik kārtīgi braucām, bet neredzējām-20 min. laikā bija jau novākts.
Beigās kolēģis zvana-noturēts par braukšanu ar migliniekiem, gabarītiem, bez tuvajām crazy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ja - atvainojos - viņiem ir darbs tāds pildīt valsts budžetu un IU "Ceļu policists" plānu....
Organizēt satiksmi un nodrošināt, lai nebūtu nekārtību, nebūtu pārkālumu, nevajadzīgu cilvēku apturēšanu (Zviedru CP ir mazbišku šokēti par šādām metodēm - tur bez iemesla nedrīkst apturēt), nav nedz viņu pienākums, nedz arī to paredz valsts finanšu galvenais likums - valsts budžets... aiwa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
....Zviedru CP ir mazbišku šokēti par šādām metodēm - tur bez iemesla nedrīkst apturēt


nu ja LV bez iemesla neapurētu un nebūtu alko reidi, stādies priekšā cik daudz būtu šoferīši ar blāvu skatienu un lielu sarkanu degunu?

 aiwa  drink  Ffff..fristailo  drink  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Nu ja - atvainojos - viņiem ir darbs tāds pildīt valsts budžetu un IU "Ceļu policists" plānu....
Organizēt satiksmi un nodrošināt, lai nebūtu nekārtību, nebūtu pārkālumu, nevajadzīgu cilvēku apturēšanu (Zviedru CP ir mazbišku šokēti par šādām metodēm - tur bez iemesla nedrīkst apturēt), nav nedz viņu pienākums, nedz arī to paredz valsts finanšu galvenais likums - valsts budžets... aiwa

taisnība vien ir, bet neba jau tas vīrelis zaļajā vestītē pie tā vainojams, ka nolikts konkrētajā postenī konkrēta rīkojuma izpildei...tāds pats cilvēks vien ir.
ko ieprieks gribēju teikt-visiem var gadīties, skrien, nesās, uzvedas uz ceļa kā āžī, kad noķer-vainiga policija Rolling Eyes izveidojas riebuma sajūta utt. Tapēc es labāk tieku apturēts parneparko un izbaudu dokumentu pārbaudes procesu  Laughing tā teikt, godīgs pilsonis Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
drusku ne par tēmu
ienāk leitinants pie priekšnieka:  šef, man dēls piedzima
pr: malacis, še tev radars
leit: bet šef, man dēls piedzima
pr: apsveicu, ņem radaru, esi nopelnījis
leit: bet šef, man dēēēēls piedzimāāāā
pr. nu labi, še tev "STOP" zīme, liec kur gribi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:

taisnība vien ir, bet neba jau tas vīrelis zaļajā vestītē pie tā vainojams, ka nolikts konkrētajā postenī konkrēta rīkojuma izpildei...tāds pats cilvēks vien ir.
ko ieprieks gribēju teikt-visiem var gadīties, skrien, nesās, uzvedas uz ceļa kā āžī, kad noķer-vainiga policija Rolling Eyes izveidojas riebuma sajūta utt. Tapēc es labāk tieku apturēts parneparko un izbaudu dokumentu pārbaudes procesu  Laughing tā teikt, godīgs pilsonis Cool


Ir jau cits variants - nekas tā nedisciplinē autovadītāju, kā aizmuguras braucoša CP ekipāža...
Līdz ar to - nevis tiek no slēpņa ķerti pārkāpēji, kas atļāvušies atvilkt 90 uz Salu tilta vai fotogrāfēti Murjāņos ar fotoradaru tie, kas brauc uz 55, bet gan tiktu novērsta vēlme ko pārkāpt...

Tiesa - tas nepilda valsts budžetu un nevar iepirkt kārtējos radarus par nezcik uzkjruķītām cenām (diez kādēļ tik dārgi), kuru atmaksāšanās tiek rēķināta nevis izglābtajās dzīvībās vai samazinātos CSN ar cietušajiem, bet gan potenciāli iekasējamajā soda naudas apjomā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atkal taisnība Laughing visi tie slēpņi, baisie zubāri utt. ir tikai tāpēc, ka CP strādā uz rezultātu. Kā tas vispār var būt, ka ar valsts budžeta pieņemšanā nopietni rēķinās ar iekasēto sodanaudu apjomu deficīta lāpīšanai

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:
atkal taisnība Laughing visi tie slēpņi, baisie zubāri utt. ir tikai tāpēc, ka CP strādā uz rezultātu. Kā tas vispār var būt, ka ar valsts budžeta pieņemšanā nopietni rēķinās ar iekasēto sodanaudu apjomu deficīta lāpīšanai


Nu teorētiski zubārs nav gluži slēpnis - tas ir tāds visai merkantils mēģinājums ieviest vēlmi autovadītājam vienmēr braukt +/- ievērojot CSN, bet tas ir parādījies mazliet par vēlu, mazliet pompozi un pārāk mazā skaita - tik pat labi būtu arī iepirkuši kādu čupiņu opelastras, hjundajus i30 utt... Neba nu visiem ir tik baisi jāvelk pakaļ, ka tādu megazubāru vajag...


Interesanti - vai tad ar to uzfilmeto videomateriālu nepietiek, lai neapturētu par ātruma pārkāpumu, bet piestādītu rēķinu pa pastu?
Un uzjautrināja par fotoradariem, kurus plāno iepirkt - ka tos uzstādīšot nevis galvenokārt vai tikai, bet gan arī melnajos punktos. Tātad lielākā daļa paredzēta salikt satiksmei nebīstamās vietās naudas kāsšanai...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniek, atslaabsti un brauc pie Eda drukaat legjendas!  whip

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neizstāstīju, kā man te nesen izgāja. Smuka pievakare, pēc darba, sagribējās kādu līkumiņu mēreni izgāzt - nu, tīri izpūtēju izvēdināt alfai.  horse Maršruts apmēram līdz lidostai, Mārupes celiņiem un atpakaļ gar Spici. Viss ok līdz Lielirbes krustojumam pie Spices, kur tā gājēju pāreja (tagad abas joslas vaļā, bet iepriekš bija izrakņāta kaut kāda siltumtrase un palikusi vēl zīme 50 vai pat 30 km/h). Sarkanais. Bremzējam. Blakus cēli pieripina kaut kāds pajaunāks A6 vagons. Nu ko.. biš jau ieminu līdz kādi 85/km/h, bet nebij jau pašmērķis ar savu 1.7 taisīt dragreisu.  45 Es pa 85 vairāk nestiepu, bet auģuks jau aizvilka līdz kādam sotakam.. karoč pie Panorama Plaza iebraucamā celiņa mentu ekipāža.. izgriež tieši man blakus pirmajā joslā un aiz audi ieslēdz  party Vot i prijehaļi. ments  Bet es ar biš aukstām kājām mēroju ceļu tālāk. piip  aiwa Vot i dzīves gudrība - ātrākais skrējējs ne vienmēr nonāk mērķī pirmais.  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ments droshvien veleejaas apsveikt Audi vadiitaaju ar uzvaru  party

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ments droshvien veleejaas apsveikt Audi vadiitaaju ar uzvaru  party

Domāju gan.  Very Happy
Bet nu vispār m...as tie menti. Nu nafig taisnā ceļa posmā sēdēt ar radaru no ceļu satiksmes drošības viedokļa?  hmm Jāatzīst, ka kādu gadu atpakaļ pašu pilnīgi identiskā situācijā ments ar radaru rokā apsveica ar uzvaru.  Embarassed Dzīvē laikam taisnība tomēr pastāv.  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs krāni 
Paņēma mani izbraucot no Raganas. Ilgi tirsa par tēmu "re kā radars nepalīdzēja, cik tad maksā radari" utt. Īstenībā paveicās - kad Ka POP uzbrēca, bija ap 90. Sanāca tomēr sabremzēties uz 75. Videoradara ekrānā bija redzams bremzēšanas turpinājums 75->61

Bremzēju tā, ka ABS tarkšķ. Būtu labākas riepas, labākas bremzes un tukša mašīna - moš būtu palīdis zem 70.

Jamie krūmos tumsā sēdēja, tik redzu, ka ieslēdzas gaismas un sāk man sekot, pēc tam jau diskotēka...

Cik tagad ir par +25 apdzīvotā vietā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
40 + 2 sp ?   Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par +30 laikam bij 30 lati un viens punktiņš

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 19 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database