Atbildēt pie šī temata 20 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Nākošais
CP, jeb jāiet kārties vai jāiet kājām!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
40 + 2 sp ?   Sad

 vai taDT?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: krāni 
smic rakstīja:
Paņēma mani izbraucot no Raganas. Ilgi tirsa par tēmu "re kā radars nepalīdzēja, cik tad maksā radari" utt. Īstenībā paveicās - kad Ka POP uzbrēca, bija ap 90. Sanāca tomēr sabremzēties uz 75. Videoradara ekrānā bija redzams bremzēšanas turpinājums 75->61

Bremzēju tā, ka ABS tarkšķ. Būtu labākas riepas, labākas bremzes un tukša mašīna - moš būtu palīdis zem 70.

Jamie krūmos tumsā sēdēja, tik redzu, ka ieslēdzas gaismas un sāk man sekot, pēc tam jau diskotēka...

Cik tagad ir par +25 apdzīvotā vietā?


Paga, tev rādija video ierakstu ?  Shocked
Kas par patruļmašīnu ? Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no tā +25 kļūda jau noņemta? bet laikam zem 20 nesanāks palīst šā kā tā......

sods laikam bija 30Ls + 1bonuss

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
no tā +25 kļūda jau noņemta? bet laikam zem 20 nesanāks palīst šā kā tā......

sods laikam bija 30Ls + 1bonuss


par +20 apdziivotaa vietaa ir 1 punkts, man kaadu laiku tieshi taads viens karaajaas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:
Alsi rakstīja:
40 + 2 sp ?   Sad

 vai taDT?
  minejums.  jo pedejo reiz man inkrimineja kaadus 60 (vai pat 80) LS+4 sp.   Par braukshanu arpus pilsetas.  Laughing   un tas bija sen.

No tiem laikiem esmu palicis kartiigaaks.  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: krāni 
NIKSONS rakstīja:
smic rakstīja:
Paņēma mani izbraucot no Raganas. Ilgi tirsa par tēmu "re kā radars nepalīdzēja, cik tad maksā radari" utt. Īstenībā paveicās - kad Ka POP uzbrēca, bija ap 90. Sanāca tomēr sabremzēties uz 75. Videoradara ekrānā bija redzams bremzēšanas turpinājums 75->61

Bremzēju tā, ka ABS tarkšķ. Būtu labākas riepas, labākas bremzes un tukša mašīna - moš būtu palīdis zem 70.

Jamie krūmos tumsā sēdēja, tik redzu, ka ieslēdzas gaismas un sāk man sekot, pēc tam jau diskotēka...

Cik tagad ir par +25 apdzīvotā vietā?


Paga, tev rādija video ierakstu ?  Shocked
Kas par patruļmašīnu ? Confused


Volvo ar videoradaru (S60?). Bet ieslēdza uz pilnu klapi tikai man tuvojoties.

Bet pats vainīgs. Esmu izlaidies. Bez sponsora vilkt uz 90 cauri apdzīvotai vietai  applausi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā te parādās jauns teksts, tā es atceros, ka man jādodas uz Gaujas ielu paskaidrot, kāpēc pārbraucu krustojumu tad, kad es to nedrīkstēju darīt...
Braucu tagad kārtīgi, bet Jūrmalā mani tik un tā paņēma ar 75 (pusvienos naktī).
Ļoti zolīdi- apjautājās, kā man ar pārkāpumiem par ātrumu. Izstāstīju, ka par ātrumu neesmu sodīts, tikai "par braukšanu pie sarkanā". Šie- "ā, tas neskaitās." Izteica man brīdinājumu.   Shocked
Visi apmierināti- es, ka nav bonuss (un pat nav jāmaksā), šie, ka protokols sasmērēts...
Jocīgi. Vai es izskatījos tik aizdomīgs, vai kas cits, bet šie vēl taisnojās, kāpēc viņi tieši tur (Dzintaru pārvada galā) mēra ātrumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Kā te parādās jauns teksts, tā es atceros, ka man jādodas uz Gaujas ielu paskaidrot, kāpēc pārbraucu krustojumu tad, kad es to nedrīkstēju darīt...
Braucu tagad kārtīgi, bet Jūrmalā mani tik un tā paņēma ar 75 (pusvienos naktī).
Ļoti zolīdi- apjautājās, kā man ar pārkāpumiem par ātrumu. Izstāstīju, ka par ātrumu neesmu sodīts, tikai "par braukšanu pie sarkanā". Šie- "ā, tas neskaitās." Izteica man brīdinājumu.   Shocked
Visi apmierināti- es, ka nav bonuss (un pat nav jāmaksā), šie, ka protokols sasmērēts...
Jocīgi. Vai es izskatījos tik aizdomīgs, vai kas cits, bet šie vēl taisnojās, kāpēc viņi tieši tur (Dzintaru pārvada galā) mēra ātrumu.


Jūrmalā vispār CP ir diezgan sakarīgi. Ir jau, protams, arī atsevišķi izņēmumi, bet kopumā tā aina ir OK, salīdzinot ar citām vietām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par sodiem runājot - es pilnīgi noteikti zinu, ka par +34 km/h pilsētā ir 2 punkti un 60 LVL  naac  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es viņus gruzīju pa smago, nafig viņi tur stāv, nafig tur aiz krusta ir vēl apdzīvota vieta un nafig viņi raganas krustojumā neregulē satuksmi Mr. Green un ka neko par nekādiem antiradariem nezinu Very Happy

Šie teica, lai raksta iesniegumu CSDD par Raganas beigu zīmes pārvietošanu, ja jau man te tik ļoti patīkot atvilkt Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs trīsdesmit 
par soda punktiem nezinu

šito vajag ierāmēt
http://www.csdd.lv/documents/normativiedokumenti/likumi/jaunais_apk.pdf

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: trīsdesmit 
smic rakstīja:
par soda punktiem nezinu

šito vajag ierāmēt
http://www.csdd.lv/documents/normativiedokumenti/likumi/jaunais_apk.pdf


ierāmēt 66 lpp?  haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Par sodiem runājot - es pilnīgi noteikti zinu, ka par +34 km/h pilsētā ir 2 punkti un 60 LVL  naac  shura

par +18 ir jāziedo tikai 10LVL, bez punktiem utt... tas ir lētāk nekā šķībi/greizi parkoties  Razz  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: krāni 
smic rakstīja:
Paņēma mani izbraucot no Raganas. Ilgi tirsa par tēmu "re kā radars nepalīdzēja, cik tad maksā radari" utt. Īstenībā paveicās - kad Ka POP uzbrēca, bija ap 90. Sanāca tomēr sabremzēties uz 75. Videoradara ekrānā bija redzams bremzēšanas turpinājums 75->61

Bremzēju tā, ka ABS tarkšķ. Būtu labākas riepas, labākas bremzes un tukša mašīna - moš būtu palīdis zem 70.

Jamie krūmos tumsā sēdēja, tik redzu, ka ieslēdzas gaismas un sāk man sekot, pēc tam jau diskotēka...

Cik tagad ir par +25 apdzīvotā vietā?


Hmmm.Uz video radariem es vismaz esu novērojis ka bļauj Ka,to ka POP brēkuļo šad un tad,nepievērsu uzmanību.Kā tad tur īsti ir?kas uz ko brēc???var kāds izskaidrot


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vecs bet labs video - tieši par tēmu - fotoradari un drošība...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 20 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database