Atbildēt pie šī temata 21 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
CP, jeb jāiet kārties vai jāiet kājām!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: krāni 
vilsons rakstīja:
smic rakstīja:
Paņēma mani izbraucot no Raganas. Ilgi tirsa par tēmu "re kā radars nepalīdzēja, cik tad maksā radari" utt. Īstenībā paveicās - kad Ka POP uzbrēca, bija ap 90. Sanāca tomēr sabremzēties uz 75. Videoradara ekrānā bija redzams bremzēšanas turpinājums 75->61

Bremzēju tā, ka ABS tarkšķ. Būtu labākas riepas, labākas bremzes un tukša mašīna - moš būtu palīdis zem 70.

Jamie krūmos tumsā sēdēja, tik redzu, ka ieslēdzas gaismas un sāk man sekot, pēc tam jau diskotēka...

Cik tagad ir par +25 apdzīvotā vietā?


Hmmm.Uz video radariem es vismaz esu novērojis ka bļauj Ka,to ka POP brēkuļo šad un tad,nepievērsu uzmanību.Kā tad tur īsti ir?kas uz ko brēc???var kāds izskaidrot


Manā gadījumā iebrēcās Ka - pēkšņi un uz pilni klapi (RX65) - manuprāt tas taspats POP vien ir, ne? jeb es ko jaucu...

http://www.radarbusters.com/2004popmodetestingarticle.cfm


nē, laikam jau tas nebija pop.

Man likās, ka pop ir ja ātri un uz īsu brīdi ieslēdz videoradaru...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
Igaunijas Augstākā tiesa liek policijai no lietošanas izņemt 50 ātruma mērīšanas radarus

Tallina, 12.nov., LETA. Pirms nedēļas Igaunijas Augstākā tiesa strīdā starp policiju un autovadītāju, kurš tika pieķerts, braucot ar ātrumu 204 kilometri stundā, izdeva rīkojumu policijai no lietošanas izņemt aptuveni 50 ātruma mērīšanas radarus, raksta laikraksts "Postimees".

Saskaņā ar Igaunijas Augstākās tiesas 4.novembrī pieņemto lēmumu ātruma mērīšanas radari "Stalker ATR", kurus vēl pirms nedēļas ikdienas darbā izmantoja daudzi pagastu satiksmes policisti, pēc likuma nav piemēroti ātruma mērīšanai. Tādējādi par ātruma pārkāpumiem, kuri konstatēti ar minēto radaru, sodu nav tiesības piemērot.

Lēmums tika pieņemts strīdā, kurš aizsākās pagājušā gada 4.maijā, kad policija uz Tallinas-Pērnavas šosejas apturēja Sergo Borisenko, kurš bija braucis pretī policijas mašīnai ar ātrumu 204 kilometri stundā. Vīrietim par pārkāpumu tika piemērots 12 000 kronu liels naudassods un braukšanas tiesību atņemšana uz pieciem mēnešiem.

Borisenko piemēroto sodu apstrīdēja, apgalvodams, ka viņam netika uzrādīti radara rādītāji un radars neatbilda likumā noteiktajām prasībām. Turklāt viņš izteica aizdomas, ka tika apturēts kāda cita autovadītāja vietā, jo apšaubīja iespēju, ka policisti paguva apgriezt automašīnu un panākt ātruma pārsniedzēju, neizlaižot viņu no acīm.

Harju apriņķa tiesa Borisenko sūdzību atstāja bez izskatīšanas, taču viņa pārstāvis, satiksmes jurists Indreks Sirks iesniedza jaunu sūdzību, apgalvodams, ka mērītājam nav bijusi atbilstoša kompetence, jo viņš radaru turējis rokā, lai arī saskaņā ar Ziemeļu policijas prefektūras noteikto kārtību radaram braucošā automašīnā ir jābūt stacionāri nostiprinātam. Līdzās tam kādreizējais policijas komisārs Sirks sūdzībā norādīja, ka vecākie "Stalker" radaru modeļi neatbilst likumā noteiktajām prasībām, jo to kļūdas robeža ir par dažiem kilometriem lielāka, nekā noteikts likumdošanā.

Igaunijas Augstākā tiesa šiem apgalvojumiem piekrita un tādēļ lika atcelt Borisenko noteikto sodu. Turklāt valstij ir jāatlīdzina viņam 9300 kronas (418 lati) par advokāta izdevumiem.

Policijas departaments informēja, ka vēl nav pieņēmis lēmumu tālākai rīcībai. Iespējams, ka tas vērsīsies pie Ekonomikas un komunikāciju ministrijas ar lūgumu grozīt likumdošanu, kura nosaka, ka ātruma mērīšanas radaru kļūdas robeža nedrīkst pārsniegt 3 kilometrus stundā. "Taču tikmēr šie "Stalker ATR" radari netiks izmantoti," apliecināja Kārtības aizsardzības nodaļas direktors Tarmo Mīlics.

Anda Zūle-Lapimā LETA



_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sanāca kā jaunībā. Mr. Green

Taisiju nelegālu nogriešanos uz D-grīvas ielas. Garām brauca menti. cerēju, ka šie spoguļos mani neieraudzīs un gan jau brauc kkādā konkrētā uzdevumā un nebūs laika ar mani utoties.

Skuju - kā pagriezos, tā šie ieslēdza bākugunis un sāka griezties apkārt ar neslēptu tieksmi  fuck mani  Rolling Eyes

Es uzreiz pa labi (laikam Hamaņa iela) un vēlreiz pa labi - pagalmā aiz tādiem šķidriem krūmeļiem.
Izkāpu ārā, paskatijos, kā menti kviecinādami taures aizplēsa tālāk  aiwa

Sasmējos un braucu tālāk, dedzināt adrenalīnu haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
numiri tagad meklēsanā? vari iedomāties kā tika nakamajam parkāpējam!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diezvai viņi vispār nummuru piefiksēja.
Un pat ja piefiksēja - nebija jau klasiska pakaļdzīšanās ar šaušanu gaisā un blokpostiem. shura  smp

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ui, vakar par so temu skatījos lielo kaimiņu ziņas. Tur sarkana kapeiciņa nogrieza ceļu 3bembim, aizķēra purnu. No Žiguļa izleca omonbrieži un nodeva pa bummeri ar kalašņikaviem, a tas, maita, izradās ar bruņām. Īsti nesapratu kas un ka, ber 3er laikam iedeva grīdā un sašķļīla vienu no šāvējiem un kapeiku (ta bija ietriekta kokā) ....  Shocked divi aizbega, trešais hospitalizēts, bmw vadītajam ne skrambas, šausmas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Driizumaa kinoteaatros:
lāča_kungs rakstīja:
ui, vakar par so temu skatījos lielo kaimiņu ziņas. Tur sarkana kapeiciņa nogrieza ceļu 3bembim, aizķēra purnu. No Žiguļa izleca omonbrieži un nodeva pa bummeri ar kalašņikaviem, a tas, maita, izradās ar bruņām. Īsti nesapratu kas un ka, ber 3er laikam iedeva grīdā un sašķļīla vienu no šāvējiem un kapeiku (ta bija ietriekta kokā) ....  Shocked divi aizbega, trešais hospitalizēts, bmw vadītajam ne skrambas, šausmas

shura


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man te šodien viena tante tirgū pastāstija interesantu lietu par zaļajiem vīriņiem ar fēniem.tai tantei savukārt esot to stāstijusi tante kas ir no viena maisa ar tiem zaļajiem vīriņiem.Siem esot tā-no rīta zaļie vīriņi satiekas ar zaļo vīriņu vīriņu kurš šamiem tā vienkārši skaidrā tekstā pasaka~700$$$$ un dabūsi šodien fēnu emo


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
man te šodien viena tante tirgū pastāstija interesantu lietu par zaļajiem vīriņiem ar fēniem.tai tantei savukārt esot to stāstijusi tante kas ir no viena maisa ar tiem zaļajiem vīriņiem.Siem esot tā-no rīta zaļie vīriņi satiekas ar zaļo vīriņu vīriņu kurš šamiem tā vienkārši skaidrā tekstā pasaka~700$$$$ un dabūsi šodien fēnu emo


muljkjiibas.. tik traki nav


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man pēdējā laikā bieži sanāk aprunāties ar zaļajiem vīriņiem  Pēdējā pusgada laikā jau kādi 4 sodi, bet esmu ticis sveikā tikai ar sporta nodokļu maksāšanu  Rīgā +33km/h, uz sarkano apgriezos un ne no tās joslas, Spuņciemā vairāk nekā 2xatļautais, nepiesprādzējies pasažieris, braukšana Rīgā bez gaismām tumsā(te gan varēja iedot mutisko brīdinājumu  )
Tā kā tikko sāku studēt Ventspilī, tad nevaru atļauties citādāk tās lietas kārtot!
Un pagājušonedēļ sanāca uz Slokas ielas sarkano uzpēt, bet laicīgi sapratu, ka kaut kas jādara un uzreiz meklēju kur apstāties, fiksi noparkojos un kāpu ārā, un šeku reku menti 30m priekšā ieslēdza gaismas, bet es jau ārpus autiņa un prom. Paveicās  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: krāni 
smic rakstīja:

bla, bla blaa..bla......


a skaisto pikstoso mantinju ari atnjema? un ka tad vinji konstateja tas esamibu, neba jau tu vinju atstaji uz paneli lai inspektors var skaidri saskatit?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 21 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database